reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Alraris ja bym pewnie usiadła na środku chodnika/ drogi i zaczęłabym wyć z bezsilności :-D
Mam nadzieję, że chociaż trochę Ci się humor poprawił po jedzeniu :-D

Anaconda super, że wszystko ok. A ile cm ma dzidziuś, lub jaką ma wagę? :-) Mowił Ci gin coś na ten temat? :-)

A co do psa, to chyba jeszcze długa droga przed nami... Jutro jadę z nim na rezonans... Teraz znów dałam mu nospę i przynajmniej śpi spokojnie, bo tak to leżał zgięty i nawet oczek nie zamykał... Nie mogę patrzeć na te jego męki... Najchętniej bym go uśpiła na tydzień, wyleczyła na śpiącego i wybudziła...
 
reklama
Ewaa ślicze bodziaki

Wiecie mam taka upierdliwa opiekunkę w pole emploi (polski urząd pracy) ze koniecznie mnie chce do pracy wysłać. Non stop mi daje spotkania żebym razem z nią szukała pracy. I mówię jej ze nie chce na sprzątanie bo to jest teraz dla mnie ciężka praca. Bo w ciazy jestem a ona do mnie ze to nie choroba i można spokojnie pracować. To ja z poprzedniej pracy odeszlam bo sprzątanie i nie dałam rady a ona mnie na siłę pcha. No tak mnie ta baba wk.... że szok. A nie chce żeby mnie wyrzucili bo wtedy mi bezrobocie zabiorą. A jednak ciężko pracowałam przez 1.5 roku na to żeby w razie czego coś mi się należało. Mam tylko nadzieję ze jak już pójdę z jakąś ofertą do pracodawcy to chociaż on będzie trochę bardziej wyrozumiały.

co za głupia baba, no ale tak jak kogoś nie ma ucietego palca to go nie boli, może jakieś zaświadczenie od lekarza byś zaniosła ze musisz mieć prace lekką ?

co za głupia baba, no ale tak jak kogoś nie ma ucietego palca to go nie boli, może jakieś zaświad
A dziś to już szczyt wszystkiego, wybrałam się do Gdyni na takie spotkanie o pieluchowaniu wielorazowym, ale byłam w tym miejscu pierwszy raz i nie znałam okolicy. Wysiadłam z pociągu i nie wiedziałam, gdzie iść. Mój telefon jest stary i strasznie muli, ale odpaliłam mapy Google, żeby mnie prowadziły. I co? 20 minut szłam w deszczu w złą stronę, bo coś powariowało w tym telefonie i pokazał zamiast mojej lokalizacji jakiś zmyślony punkt gdzieś daleko i mnie tam prowadził, bo nie wyświetlało się, że idę pod prąd. Jak tam doszłam, to się poryczałam na ulicy. Takie łażenie mnie męczy, zasapana wracałam w deszczu całą tę drogę z wizją, że się spóźnię na to spotkanie. W myślach już miałam scenariusze, że nigdy tam nie trafię z takim zepsutym telefonem. W końcu na spotkanie dotarłam 15 minut przed tym, jak się laski zbierały już do domu. Na koniec usiadłam w McDonaldzie odpocząć i zjeść trochę tego świństwa na poprawę humoru. Normalnie nie jem takich rzeczy, ale nie znalazłam nic lepszego, a miałam ochotę zagryźć smutki.
oj współczuję :(

dzis mój maż miał mieć dzień pracy w ogródku jak wrócił z pracy - (przejecie moich obowiązków). Zaczął padać deszcz, przyszła teściowa zajęła mu czas i po robocie, a potem sie przyznała ze oplewiła mi truskawki :D
To była tylko mała część plewienia na dziś ale i tak miło z jej strony, ja nawet nie widziałam bo swoim zwyczajem zasnęłam przed południem
 
Ja nie załapałam się na legginsy w Lidlu (choć bluzkę pudrową kupiłam). Wymyśliłam allegro- kupiłam jedne ciążowe i jedne zwykłe ale z szerszym pasem. Te drugie są przy małym brzuszku są super wygodne! Dodam że kosztowały niewiele.

[emoji214] Kinga - 4.04.2015 [emoji173]
[emoji272] Fasolka - usg 16+0
om 16+5
Ja tez na poczatku sie nie zalapalam jak byly a dzis byla jedna para legginsow i ostatnie body i bluzeczki. Nawet sie nie zastanawialam tylko bralam bo ostatnio wszystko wykupione co do ostatniej sztuki
 
Właśnie sama się zastanawiam... ja też marzę żeby Wołyń zobaczyć, ale każdy kto oglądał mówi mi, że absolutnie nie w ciąży... nie wiem o co chodzi... czy o stres dla dziecka? Ale stresuje się innymi rzeczami też, także film to chyba najmnieejszy stres [emoji14] chyba, że jest inny powód

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
W tym filmie Wołyń są ostre akcje typu jak głowy odcinają, siekiery w głowy wbijaja, noworodki w studni plywaja, film bardzo wzruszający ale wart obejrzenia. :)
 
Hej mamusie[emoji4]

Niezle galoty bum. Mi takie najbardziej się przydały po cc teraz jeszcze noszę zwykłe bo brzuszek mam dość wysoko i mnie nic nie uwiera nawet jeansy noszę zwykłe z przed ciąży. Za to biust szaleje i Już sama nie wiem jaki mam rozmiar [emoji53]

Witam nowa mamę [emoji6]

Co do bodziakow to też zamierzam kupić parę tych najmniejszych wlasnie kopertowych [emoji4]

[emoji175]fasolka 15/10/2017,
[emoji221]córeczka 11/2015,
[emoji72]aniołek*09/2014,
[emoji197]synek 08/2009.
 
Witam nową mamusię.
Ja czekam na 12 maja i wtedy będę wiedziała czy muszę coś kupować. Bo jeżeli będzie dziewczynka to ciuszki ma mi dać siostra i mówi, że ma tego bardzo dużo. Ale jak będzie chłopak to mogę wtedy poszaleć. :-)
 
Hajmal bardzo miło że ze strony teściowej :-)

Też ostatnio przeglądałam to Endo.pl, ale nic nie zamówiłam. Jak w czwartek po wizycie okaże się, ze z dzieckiem wszystko dobrze i że to łożysko mi się podniosło i nie odkleja sie dalej, to coś zamówię pewnie :-)
 
Hej dziewczyny :)
Ewka trzymam kciuki za zdrówko Franka! Oby szybko z tego wyszedł.
Dziewczyny galoty obłędne :D Mi jakoś nie przeszkadzały zwykłe gatki, zobaczymy jak będzie teraz :p
Alraris... no masakra ja bym od razu do tego Maca poszła poprawic sobie humor :p
A propo.. czekam na tego kebaba w końcu :p M wraca z pracy i miał kupić po drodze ale coś długo go nie ma hmm....
Zakupy super! Już też się nie mogę doczekać swoich :)
A w ogóle to heeelp, naczytałam się jakie chore jesteście i dziś ja umieram.. Mega katar i gardło boli, co brać? Syrop z cebuli, kanapki z czosnkiem... coś jeszcze? na katar co?
Jezu kaszlnęłam właśnie i jak mnie brzuch zabolał :O Oby to nic nie znaczyło..
Witam nową mamę !!

Pozdrawiam :)
 
reklama
Monia na katar niech ma z Ci kupi maść kamforowa i smaruj sobie pod nosem. Mnie też dopadło cholerstwo. Katar, kaszel i ogólne osłabienie. I właśnie jem kanapki z czosnkiem, syrop z cebuli popijam i ta mascia smaruje sobie pod nosem. Miałam dzwonić do swojego gin, ale skoro nie mam gorączki to nie będę siać paniki. W czwartek będę to może mi coś doradzi jak nie przejdzie.
Też zjadłabym kebaba ;-)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry