reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Oj narobilyscie i mi chęci na tego kebaba już mąż dzwoni po Amrita

[emoji175]fasolka 15/10/2017,
[emoji221]córeczka 11/2015,
[emoji72]aniołek*09/2014,
[emoji197]synek 08/2009.
 
reklama
O jaaaaa...udało mi się Was nadrobić od soboty, dałyście czadu :p U mnie weekend minął w rozjazdach więc nie miałam czasu tu zajrzeć, wczoraj też jakoś nie ale już więcej tego błędu postaram się nie zrobić :p U nas wszystko ok :) Nie mogę się doczekać czwartku bo mam wizytę :) Też widziałam że w lidlu od 2.05. mają być te bodziaki kopertowe i tak myślę, że zrobię mój pierwszy zakup dla maleństwa :) Kupię jakieś neutralne kolory chyba że dowiem się w czwartek co tam się kryje :) Ewkap mam nadzieję, że piesek szybko wróci do zdrowia. Dziewczyny czy któraś z Was bierze luteinę podjęzykową? Ja już jej zdzierżyć nie mogę a zastanawiam się jak długo to jeszcze będę musiała brać :/
 
Jesteś pielęgniarką?

U mnie pogoda bardzo ładna, świeci słoneczko i jest ciepło. Tylko wieje tak, że głowę urywa.

Miałam dziś wizytę. Z Dzidziusiem wszystko dobrze :) waży już 183g. Ale nadal nie znam płci, bo Maluszek zacisnął nóżki i nic nie pokazał :-) :)
Jestem na papierze :) Mam prawo wykonywania zawodu i skonczona magisterke z pielegniarstwa ale pracuje na bloku operacyjnym jako instrumentariuszka i odpowiadam za sprzet i implanty a z pacjentami nie mam wcale kontaktu. My wchodzimy jak pacjent juz spi :)

Ja dzis kupilam wozek, wyhaczylam w baaardzo atrakcyjnej cenie. Ogolnie bedziemy mieli 2 wozki, jeden dla mnie lekki, ktory zmiesci sie do mojego auta, na zakupy, do lekarza itp. A drugi taki z pompowanymi kolami, amortyzowany, na spacery po lesie, rolki itp. jak bedziemy jezdzic autem meza.

1493143232-aaaaaa.jpeg
1493143243-aaaaaa.jpeg
1493143250-aaaaaa.jpeg


Jest świetny! Rozklada sie go w 3 sekundy, wszystko montuje na prawde w chwilunie na klik, po zlozeniu wazy 7,5kg, sklada sie na parasolke, bardzo dobrze sie kieruje. Na dluzsze spacery dla mniejszego dziecka jest niezbyt wygodny ale szybkosc skladania i rozkladania jest meeega!

Napisane na SM-T585 w aplikacji Forum BabyBoom
 
O mamo, wrocilam z zebrania, zjadlam stos kanapek z hummusem i pomidorem. Ale bede miała wzdęcia po tym :-) :)
 
Dzięki Ewka za rady, jutro sobie kupię.. do tego woda morska i maść majernakowa jeszcze moze być - tak mnie olśniło :D
Kebsa zjadłam.. i powiem, że bez szału był... zawiodłam się, a raczej moje kubki smakowe się zawiodły.. :p
Kurde tak mam nos zatkany a nie mam czym go odetkać....... to będzie ciężka noocccc...... :baffled:
 
O jaaaaa...udało mi się Was nadrobić od soboty, dałyście czadu :p U mnie weekend minął w rozjazdach więc nie miałam czasu tu zajrzeć, wczoraj też jakoś nie ale już więcej tego błędu postaram się nie zrobić :p U nas wszystko ok :) Nie mogę się doczekać czwartku bo mam wizytę :) Też widziałam że w lidlu od 2.05. mają być te bodziaki kopertowe i tak myślę, że zrobię mój pierwszy zakup dla maleństwa :) Kupię jakieś neutralne kolory chyba że dowiem się w czwartek co tam się kryje :) Ewkap mam nadzieję, że piesek szybko wróci do zdrowia. Dziewczyny czy któraś z Was bierze luteinę podjęzykową? Ja już jej zdzierżyć nie mogę a zastanawiam się jak długo to jeszcze będę musiała brać :/
Mi lekarz kazał odstawić luteinę w 11 tygodniu z dnia na dzień, jednak naczytałam sie w intermecie że powinno się syopniowo zmniejszać dawkę, ostatecznie całkowicie odstawiłam w piątek
 
Hej Dziewczyny.
Od dłuższego czasu myślimy z mężem o pobraniu krwi pępowinowej Naszego Maleństwa, jakie macie zdanie na ten temat ??? a może któraś z Was lub z Waszych znajomych się na to zdecydowała ?
Jestem ciekawa ja inni do tego podchodzą i jak to działą w praktyce?
Z góry dziękuję za odpowiedzi.
 
Wy tu o kebabach a ja na kolacje chleb ze smalcem i pomidorem hahaha [emoji23]
1493144085-aaaaaa.jpeg


[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 17t0d [emoji272]
 
reklama
BUM niezła kolacja :-)

ememka też się nad tym zastanawiam, ale nic jeszcze z mężem nie uzgodniliśmy :-)

Sunday jak Cię to pocieszy, to chyba BUM będzie miała gorzej :-D:p

Madagos świetny wózek :-)

Kasia, a dlaczego nie przepisali Ci luteiny dopochwowo? Podobno lepiej się wchłania i nie trzeba się mordować...
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry