reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Nie, ona to tylko stacjonarnie sprzedaje, ale jest tego masa... Do tego zabawki, same Fisher Price itp tylko w wersjach angielskich.
Ten wózek to Graco Quattro Tour Deluxe. Dla Piotrusia miałam coś takiego:
1492955356-aaaaaa.jpeg

Był na skórzanych paskach,więc idealny do bujania i miał duże koła więc żadna wyboista droga nie była nam straszna [emoji4] Chciałam taki i tym razem kupić Ale skoro trafił się ten Graco to narazie dam sobie spokój [emoji4]
Wlasnie lukalam na allegro na taka spacerowke. Ja nie wiem jak sie ten nasz chicco bedzie prowadzil po tej naszej kamienistej drodze. Ma takiego male koleczka.
Kasiu fajne te rzeczy ma Twoja mama, ma moze jakas strone internetowa?
Wozek doczyscisz, bardzo fajny jest. Zreszta hustawka tez.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom


w57v3e3kdnfl41ek.png
 
reklama
Ale to nie bedziesz miala takiego z gadola? Czy moze da sie wpiac do niego.
Jak sie nasze maluchy urodza wrzesien/październik to niewiele uzyja spacerow. Zas na wiosne beda juz zaczynaly siadac to nie beda chciały w gadolach lezec. My mamy wozek kupiony w zeszlym roku, maz nie chcial go sprzedac jak poronlam. No i zostal. Jak juz jest to nowego nie kupie. Choc jak maluszek wyrosnie z fotelika to bede chciala go zbyc, i kupie spacerowke z spiworkiem.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
U Nas raz grad, raz deszcz , raz słońce .. jestem już zmęczona ta pogodą :( do tego znowu zaczyna mnie boleć głowa :/ nie chce brać kolejnego apapu bo od początku ciąży zjadłam już ze 4.. macie jakieś sprawdzone sposoby ?
 
Ale to nie bedziesz miala takiego z gadola? Czy moze da sie wpiac do niego.
Jak sie nasze maluchy urodza wrzesien/październik to niewiele uzyja spacerow. Zas na wiosne beda juz zaczynaly siadac to nie beda chciały w gadolach lezec. My mamy wozek kupiony w zeszlym roku, maz nie chcial go sprzedac jak poronlam. No i zostal. Jak juz jest to nowego nie kupie. Choc jak maluszek wyrosnie z fotelika to bede chciala go zbyc, i kupie spacerowke z spiworkiem.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
W tym wózku jest taka wkładka dla noworodka, na pierwszych 5 miesięcy podobno wystarcza (tak czytałam w opiniach) a na wiosnę wystarczy spacerówka, tymbardziej że rozkłada się na płasko [emoji4] Można też wpiąć w stelaż nosidełko Ale wydaje mi się że jesienią będzie za zimno na taką opcję...
1492956770-aaaaaa.jpeg

1492956777-aaaaaa.jpeg

A na wyjazdy będziemy zabierać tą mniejszą spacerówkę Maclarena bo mało miejsca zajmuje, ale to już opcja dla min. Półrocznego maluszka który siedzi [emoji4]
1492956915-aaaaaa.jpeg


w57v3e3kdnfl41ek.png
 
A właśnie, widziałam że był już temat laktatorów... Mogę wziąć od mamy elektryczny z Tommee Tippee- używała któraś z Was? Jest ok? Bo mam na chwilę obecną do wyboru właśnie Tommee Tippee lub Canpol [emoji4]

w57v3e3kdnfl41ek.png
 
U Nas raz grad, raz deszcz , raz słońce .. jestem już zmęczona ta pogodą :( do tego znowu zaczyna mnie boleć głowa :/ nie chce brać kolejnego apapu bo od początku ciąży zjadłam już ze 4.. macie jakieś sprawdzone sposoby ?
Może spróbuj zimnych okładów? Mi trochę łagodziły ból...

w57v3e3kdnfl41ek.png
 
Dzuewczyny poradzcie jakie dodatki do tejsukienki co kupilam...bo nie mam pojecia...
Myslalam o czarnych butach i torebce ale czy nie bedzie za ciemno...
 
No to rewelacja, super

Borutka mnie tez boli glowa i gardło ale nie mam innego lekarstwa od premalenu. Tylko ze on na glowe nie pomaga

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry