reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Bry dziewczyny [emoji4]
Dziś mój syn dał nam pospać, wstał o 9.. na szczęście jest tych co to lubią spać - po mamie chyba ma :D zdążyłam wstać, wykąpać się, zrobić śniadanko - u mnie dziś kanapki z szynką pomidorem i rzeżuchą - trochę wiosny w tą ponurą deszczową niedziele. . [emoji4]
Żadna mi nie odp czy ma problem z cukrzycą, wiec wnioskuję ze nie. To dobrze [emoji4] ja zaczynam wątpić w ta moja.. póki co nie stosuje diety a wyniki w normie wiec może coś zjadłam przed krzywą a nie pamiętam. . No nic będę mierzyć dalej i sprawdzać o co kaman, najwyżej zrobię krzywą jeszcze raz, bleee...
Spark to może być od przytulanek, ale obserwuj jak będzie się długo utrzymywalo to bym poszła sprawdzić.

Napisane na SM-A500FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Czesc dziewczyny...
U nas dzis tez zimno....wracalam biegiem z kosciola bo myslalam ze zamarzne...
Spark mysle ze to moze byc przez seks...ale dopoki nie masz zadnych skurczy i brzuch cie nie boli to jest ok...przerabialam to przez caly pierwszy trymestr...teraz odpukac spokoj mam..chociaz za kazdym razem jak ide do lazienki to patrze czy nie przeciekam...
Milej niedzieli...mimo wstretnej pogody
 
Spark to pewnie przez seks.
A na to sikania, to przemecz się, wypij dużo wody z cytryna. Tak ze 2.5 litra. Mój lekarz mówi, ze woda jest dobra na wszystko, bo trzeba przepłukać organizm i wyplukaj wszystkie bakterie. Z doświadczenia wiem, że bakterie w moczu pojawiają sie z dnia na dzień, więc proponuję, zebys jutro poszła powtórzyć te badania.
 
Czesc. Taki jest mój brzuch. Moim zdaniem juz spory. 16tc. Wasze tez takie?:mad:
Jak tak dalej pójdzie to w drzwi sie nie zmieszcze. :baffled:
20170423_130918.jpg
 

Załączniki

  • 20170423_130918.jpg
    20170423_130918.jpg
    725,1 KB · Wyświetleń: 299
Pojechałam z mężem na 10.30 do Kościoła a później na zakupy i wróciłam zmęczona jak po maratonie. Franek został z "dziadkiem", cały czas śpi biedactwo... próbował sobie wenflon wyjac, ale teść na szczęście zauważył i mu przywiazal bandażem. Zjedliśmy zupkę kalafiorowa ze słoika, kupiłam mięso na grilla, więc koło 15-16 zrobimy sobie grilla. Sami z teściem, bo teściowa pojechała do Warszawy do wnucząt :-)
 
Ładne te wasze brzuszki dziewczyny :)
Ja mam lenia dziś i sobie leżę z moim kopiacym dzidziusiem he od wczoraj żyć nie daje, zauważyłam że ruchy i kopniaki czuc jak leżę po jedzeniu i trzymam dłoń na podbrzuszu, wtedy wszystko idealnie czuć, gdy nie daje ręki czuć tylko te mocniejsze :) możecie też spróbować dziewczyny, może u was już też bobas aktywny a nawet nie wiecie
 
Ładne te wasze brzuszki dziewczyny :)
Ja mam lenia dziś i sobie leżę z moim kopiacym dzidziusiem he od wczoraj żyć nie daje, zauważyłam że ruchy i kopniaki czuc jak leżę po jedzeniu i trzymam dłoń na podbrzuszu, wtedy wszystko idealnie czuć, gdy nie daje ręki czuć tylko te mocniejsze :) możecie też spróbować dziewczyny, może u was już też bobas aktywny a nawet nie wiecie
U mnie też właśnie pierwsze ruchy czułam przy lekkim ucisku podbrzusza, teraz już nie ma znaczenia- i tak czuję [emoji4]

w57v3e3kdnfl41ek.png
 
reklama
Posluchalam Twojej rady Agatki i wydaje mi się, że faktycznie czuje Dzidziusia :-)
Ale ja już ze 3 razy czułam ruchy :-)
Uwielbiam to uczucie :-) coś cudownego :-)

Polezymy kawałek i idę z psem na spacer, a mąż musi ogarnąć grilla :-)

Piękne słońce wyszło u mnie, a u Was jaka pogoda??
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry