reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Ja uzywam tych kremow, jedyny minus to strasznie sie po nich kleje, kupilam w rosmanie za 20 zl jedno
1492960236-aaaaaa.jpeg


12.10.2017 [emoji480]
 
A biale to nie bedzie za blado
Zależy na jakim efekcie Ci zależy i czy to ma być zestaw na dzień czy na wieczór [emoji4] Ja bym na dzień z białym połączyła...ewentualnie jakieś srebrne dodatki... Sama mam dylemat czy do tej mojej miętowej sukienki wybrać białe czy czarne dodatki, myślałam jeszcze nad różem... Tylko u mnie to ma być zestaw na wesele a nie na komunię [emoji4]

w57v3e3kdnfl41ek.png
 
A ja do tej sukienki poszlabym w złote dodatki. Tylko z racji tego, że sukienka jest dość skromna, to widzę Cię w rozpuszczonych włosach (bez kolczyków, bo kolczyki, bransoletka i naszyjnik to moim zdaniem za dużo), szeroka złota bransoletka i jakiś długi złoty naszyjnik. Taki np z kilku warstw.
Albo z szarym. Szary żakiet i buty i srebrny wisiorek i gruba, widoczna bransoletka :-)
 
Tez myslalam o czarnych dodatkach...
A mysle ze do mietowej spoko czarne beda pasowac..
A efekt chce po prostu dobrze wygladac...jestem w koncu matka komunijna...poza tym planuje baleriny a nie szpilki...bo nie ustoje w kosciele 1.5 godz i chce zeby mi bylo wygodnie...
 
Dzieki ewka tez o szarym myslalam...ide jutro po sklepach polazic mize mi sie cos trafi ladnego..
A powiem ci ze o bransoletce nawet nie pomyslalam...dzieki za podpowiedz
 
Powiem Wam, że zjadłam pół kiełbaski z grilla i mały kawałek karkówki i objadlam się, ze szok :-)

Mój pies nadal się męczy... :-(

Na ból głowy chłodne okłady podobno pomagają :-) i spróbuj się przespać może: -)
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry