reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Super kolacja, tez zaraz będę robić dla mojej rodzinki bo już głodni wszyscy
Ewka fajnie ze zamówiłas bio oil, uważam ze jest naprawdę świetny, ja swój używam już od początku ciąży :) kończę właśnie pierwsza buteleczkę, mam wrazenie ze skóra jest po nim naprawdę super nawilżona i napięta. W poprzedniej ciąży tez używałam od samego początku bo brzuch zawsze miałam naprawdę ogromny i na szczęście nie mam rozstępów, myśle ze w jakiejś części to zasługa tego właśnie olejku
Co do piersi to moje są takie jakie były przed ciąża (miseczka c) ale chetnie przyjęłabym większe :)
A macie zwykły olejek z Bio oil, czy taki typowo na rozstępy? Bo zamierzam kupić
 
reklama
1492949990-aaaaaa.jpeg

1492949996-aaaaaa.jpeg

Kolejne zdobycze z maminego sklepu mi wpadły [emoji16] Huśtawka elektryczna jest rewelacyjna [emoji7] Czuję że nie raz mnie uratuje [emoji12]

w57v3e3kdnfl41ek.png
 
Kasia super zdobycze [emoji4]
Huśtawka super napewno się przyda od pierwszych dni [emoji4]
Ja mam leżaczek Fisher Price po mojej dwójce i 2 maty też będzie jak znalazł a miałam to sprzedac [emoji6]

[emoji175]fasolka 15/10/2017,
[emoji221]córeczka 11/2015,
[emoji72]aniołek*09/2014,
[emoji197]synek 08/2009.
 
Kasia super zdobycze [emoji4]
Huśtawka super napewno się przyda od pierwszych dni [emoji4]
Ja mam leżaczek Fisher Price po mojej dwójce i 2 maty też będzie jak znalazł a miałam to sprzedac [emoji6]

[emoji175]fasolka 15/10/2017,
[emoji221]córeczka 11/2015,
[emoji72]aniołek*09/2014,
[emoji197]synek 08/2009.
Ja leżaczka nie miałam Ale właśnie taka elektryczna huśtawka mi się marzyła [emoji4] Szkoda tylko że nie ma zasilania z sieci...

w57v3e3kdnfl41ek.png
 
Moze byc po przytulankach, polez wez luteine i bedzie dobrze.

Evi ladny brzuszek.

Ladny ten wozek. Nie wyglada na zniszczony.

U mnie na bio oil pisze ze w ciazy stosowac od 4 miesiaca 2 razy dziennie.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Moze byc po przytulankach, polez wez luteine i bedzie dobrze.

Evi ladny brzuszek.

Ladny ten wozek. Nie wyglada na zniszczony.

U mnie na bio oil pisze ze w ciazy stosowac od 4 miesiaca 2 razy dziennie.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Tylko przybrudzony, Ale za to prowadzi się rewelacyjnie [emoji16]

w57v3e3kdnfl41ek.png
 
reklama
Wlasnie lukalam na allegro na taka spacerowke. Ja nie wiem jak sie ten nasz chicco bedzie prowadzil po tej naszej kamienistej drodze. Ma takiego male koleczka.
Kasiu fajne te rzeczy ma Twoja mama, ma moze jakas strone internetowa?
Wozek doczyscisz, bardzo fajny jest. Zreszta hustawka tez.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry