reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
U Nas taka kolacja :D ja sałatka owocowa z arbuzem, melonem, kiwi,jabłkiem ,bananem i borówkami :D taka zachcianka :p
 

Załączniki

  • received_1249080101827050.jpeg
    received_1249080101827050.jpeg
    64,8 KB · Wyświetleń: 86
Ale mnie na arbuza nosi... pychotka.
Byliśmy dzisiaj u teściów na obiedzie i powiem Wam że na jego babcie to ja już nie mam siły. Nie wiem czy teraz Przez hormony nie mogę wytrzymać z nią czy co, ale serio to jest jakaś masakra.
Wypatrzyłam na olx spodnie ciążowe z hm za 30 zl. Już je mam :)
 
U Nas taka kolacja :D ja sałatka owocowa z arbuzem, melonem, kiwi,jabłkiem ,bananem i borówkami :D taka zachcianka :p


Mmm... ile witaminek! Bardzo fajna kolacja :-) a za mną tak arbuz chodził, byłam z mężem na zakupach i co? Oczywiście wróciłam do domu bez arbuza :p zapomniałam o nim.



Zapisałaś sie na Ursynowie? bo ja tez zamierzam :)


Tak :-) jadę z mężem albo koleżanka :-) w sumie, to jeszcze żadne z nich o tym nie wie, ze któreś musi mnie zawieźć :-D
 
Mmm... ile witaminek! Bardzo fajna kolacja :-) a za mną tak arbuz chodził, byłam z mężem na zakupach i co? Oczywiście wróciłam do domu bez arbuza :p zapomniałam o nim.






Tak :-) jadę z mężem albo koleżanka :-) w sumie, to jeszcze żadne z nich o tym nie wie, ze któreś musi mnie zawieźć :-D
To może sie spotkamy :D
 
XBUMX jak sie czujesz? Przechodzi Ci cos? Ja rano jade powtórzyć to CRP na czczo, pewnie popołudniu będę mieć wyniki. Mam nadzieje ze sie zmniejszyło. Może u Ciebie wykazało juz z wyprzedzeniem przeziębienie a potem dopiero przyszły objawy ?

Ja juz odliczam do środowej wizyty... Po miesiącu wyczekiwania na nią juz mnie nosi i nie potrafię myślec o niczym innym. Mój maż wczoraj miał urodziny i mieliśmy gości do 2 w nocy.. Byłam okropnie zmęczona... dzisiaj byliśmy u moich rodziców i zjechało sie moje rodzeństwo z dziećmi :-)
 
reklama
XBUMX jak sie czujesz? Przechodzi Ci cos? Ja rano jade powtórzyć to CRP na czczo, pewnie popołudniu będę mieć wyniki. Mam nadzieje ze sie zmniejszyło. Może u Ciebie wykazało juz z wyprzedzeniem przeziębienie a potem dopiero przyszły objawy ?

Ja juz odliczam do środowej wizyty... Po miesiącu wyczekiwania na nią juz mnie nosi i nie potrafię myślec o niczym innym. Mój maż wczoraj miał urodziny i mieliśmy gości do 2 w nocy.. Byłam okropnie zmęczona... dzisiaj byliśmy u moich rodziców i zjechało sie moje rodzeństwo z dziećmi :-)
Czy ja wiem czy lepiej , strasznie mnie męczy katar i gardło ...
Nie wiem moze faktycznie mialam cos nie wyleczonego a po wzięciu antybiotyku mi to wyszło , nie mam pojęcia trochę się tym martwie bo ja panikara jestem ...
Jeszcze kompletnie młodego nie czuje , a czułam choć na wieczór jak sie na płasko polozylam teraz nic i znow czarne myśli ...
Jutro mam usg prywatnie , gdzie prenatalne robilam , podpytam co i jak bo tam ordynator szpitala je robi ...
Mam nadzieje , ze choć psychicznie po wizycie będzie lepiej jak będzie z dzidzia wszystko w porządku...
Zapewne u Ciebie jest juz ok , choć i ciebie to takie minimalne to bylo [emoji6]



[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 16t5d [emoji272]
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry