reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
No wiem wyslalam maila do tej doktor i ktorej bylam na prenatalnych i ma mi wyslac obliczony wynik prawdopodobienstwa wystapienia wad...
Do swojego gina tez dopiero w czwartek ide myslalam ze moze cos ktoras..
Ale dzieki
 
reklama
Malinowa, to tylko oliwa troche musztardy i jajka z babcinego placu,wiec jem bez obaw, ale zawsze mozesz sparzyc jajka przed rozbiciem, czasem tak robie, ale szczerze nie zawsze

widze ze to nie oddosobnione przypadki... ja jak poronilam to lezalam z dziewczyna po 20tc ktora tylko czekala az tylko wywolaja porod bo chciala juz wyjsc, i non stop siedzialo u niej 3 facetow i przemycali piwo i wodke...
 
Malinowa, to tylko oliwa troche musztardy i jajka z babcinego placu,wiec jem bez obaw, ale zawsze mozesz sparzyc jajka przed rozbiciem, czasem tak robie, ale szczerze nie zawsze

widze ze to nie oddosobnione przypadki... ja jak poronilam to lezalam z dziewczyna po 20tc ktora tylko czekala az tylko wywolaja porod bo chciala juz wyjsc, i non stop siedzialo u niej 3 facetow i przemycali piwo i wodke...
Ja wiem co tam sie do tego daje, bo mój mąż robił. Ale właśnie tych jajek jakby niebyło surowych, się boje. Salmonella mnie przeraża okropnie. Wiem, że można sparzyć wrzątkiem. Mój mąż zawsze sparzał, nie miał innego wyjścia przy mnie. Ale chyba jednak do końca ciąży sobie podaruje i zostane na kupnym.
 
Natalia ja nie wiem, nie pomoge.
Może smekte ale co jeszcze ???
Za to na start zoladka najlepszy jest kleik ryzowy, potem petitki lub biszkopciki a potem zwykla bulka ze spolem.
Wyimaginowana dobrze ze z dzidza dobrze i z szyjka, na krwiaka na pewno cos poradza lekarze,

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny leżę w szpitalu na obserwacji. Z dzidzia wszystko ok z szyjka tez. Krwawienie niestety z krwiaka który ni stąd nie zowąd się pojawił.
Miała któraś ?? Ehhh
Jak do jutra krwawienie ustąpi to wyjdę.
Ale wystraszyłam się max! Tyle krwi było... A krwiak 4cm to też nie mały.
To dobrze, że jest ok. Trzymam kciuki, żebyś mogła wrócić szybko do domu.
A skąd ten krwiak się zrobił?
 
Natalia dla mnie zbawienie na wymioty to miętowa herbata, gorący rosół i sok pomidorowy. O Coli też słyszałam ale nie praktykowałam. Wyimaginowana ciesze się, że z maleństwem wszystko w porządku. Swoją drogą krwiak spory aż dziwne, że wcześniej nie był widoczny.
 
Dziewczyny leżę w szpitalu na obserwacji. Z dzidzia wszystko ok z szyjka tez. Krwawienie niestety z krwiaka który ni stąd nie zowąd się pojawił.
Miała któraś ?? Ehhh
Jak do jutra krwawienie ustąpi to wyjdę.
Ale wystraszyłam się max! Tyle krwi było... A krwiak 4cm to też nie mały.

Ja miałam krwiaka na ponad polowie macicy, teraz znacznie zmalał, ale wczoraj lekarz powiedział, że nadal tam jest. Pokazal dziada nawet... powiedział, że jakbym zaczęła krwawi, to pewnie przez tego krawiaka, że to nic groźnego, ale żeby przyjechać, nie bagatelizować.

Widzisz... wszystko będzie dobrze, ale domyślam się że niezłego stracha miałaś... mąż na pewno też...

Ech... MY mamy to się musimy nerwów najeść...
 
reklama
Ten mój krwiak jest między ścianą łożyska a macica więc w najgorszym możliwym miejscu z tego co tu mówią.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry