reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Wyimaginowana nie denerwuj sie jak tylko krwawienia a nie ma przy tym zadnych innych dolegliwosci czyli bol brzucha to mysle ze wszystko bedzie ok
Hajmal mnie tez krew zalewa jak patrze na te pindzie co szlugo jaraja wode chlaja a dziecko zdrowe rodza...gdziez to sprawiedliwosc...
Czlowiek nie pali...na piwo mam ochote czasem ale potrafie sie powstrzymac bo wiem dla kogo to robie
 
reklama
Hej Wszystkim [emoji5] ja dziś późno pisze ale od rana walczę z pieczeniem. Co jedno ciasto to gorsze mi wychodzi. Ehh a mój mi mówi masz tam sernik w proszku i karpatke to się nie mecz tylko zrób to i bd ok. Ale ja nie bo ambitnie bd robić makowce. Wyglądają jakby je walec przejechał [emoji23] aż mi się śmiać chce. Jeszcze mi salon i kuchnia zostały do sprzątania Ale już jestem tak zmęczona. W dodatku tak mi dziś brzuch wypchalo ze aż w szoku jestem. Bo jak wczoraj u gin się wazylam to przybyło mi tylko 1 kg. A brzuch taki duży...

Napisane na GT-I9060I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja musze okna umyć...ale pogoda od ponad tygodnia kiepska, dzisiaj do tego jest święto...tak, tu w wielki piątek wszystko pozamykane. Więc nie będę ze ścierami po oknach jeździła. Jutro mają tu normalny dzień to jak bede mieć natchnienie to może przemyje.
 
reklama
Dzięki. Chyba wyśle męża do sklepu po colę. Chociaż sama nie wiem czy to dobry pomysł. Zwymiotowałam wszystko co dziś zjadłam:/ Mój zrobił mi rosół przed chwila to troche mi lepiej i jakby osłabienie ustępowało... Żebym nie miała świąt na diecie bo mnie chyba skręci jak będę mogła tylko patrzeć na te wypieki sałatki i inne pyszności...
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry