reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Dobry wieczór kochane!
Ja dziś miałam prenatalne, niby wszystko w porządku na usg, ale jakaś taka poddenerwowana wciąż jestem, na PAPPa czekam tydzień. Oczywiście że względu na mój wiek to na dzień dobry mam podwyższone ryzyko, ale mimo zapewnień lekarki i tak nerwy mną szarpią.
Wyimaginowana cieszę się, że wszystko się wyjaśniło i pod kontrolą.
Hajmal trzymam kciuki za jutrzejsze wyjście.
Bum śliczny ten komplet!
Dziękuję za życzenia i Wam, a raczej Nam wszystkim życzę spokojnych i ciepłych rodzinnie Świąt.

34bw90bvj7s2yzfl.png

82dokqi1appe9g4w.png

wff2kqi19yndsbel.png
 
reklama
Ja również życzę Wam wszystkim i Waszym rodziną zdrowych, spokojny świata, a wszystkim mama które są w szpitalu, mają krwawienie, czy też są zasmarkane aby w te święta trochę się odprężyły, nie stresowały i myślał pozytywnie... I tak mówię to też z punktu swojej profesji... spokój psychiczny jest bardzo ważny dla nas wszystkich...
1492199730-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny :) widze ze duzo z was ma problem z nudnosciami, mdlosciami.. Moje skonczyly sie w 7 tygodniu, trwaly moze z 2 tygodnie, od tego czasu kompletnie nic mi sie nie dzieje, ani razu nje zrobilo mi sie niedobrze, ale spokojnie, pewnie dopiero wroci w swoim czasie ze zdwojona sila

12.10.2017 [emoji480]
 
Hej laski :-)
Bardzo dziękuję Wam za życzenia! :-)

Ja również życzę Wam przede wszystkim zdrowych, spokojnych świąt spędzonych w gronie najbliższych. Życzę Wam , żebyście w tym przedświątecznym biegu nie zapomniały o sobie i Waszych maleńkich istotkach, które nosicie pod sercem. Znajdźcie czas na odpoczynek... Nie goncie nigdzie i nie róbcie niczego na siłę. Cieszcie się z najbliższymi powiększająca się wkrótce Rodzina, nie przejedzcie się, pamiętajcie o umiarze (tego życzę również sobie) :-) hihi ;-) WESOŁYCH ŚWIĄT I ŻEBYŚCIE PO ŚWIĘTACH NIE BYŁY BARDZIEJ ZMĘCZONE NIŻ PRZED :-D

Z tym umiarem to u mnie jakaś tragedia... boję sie tego... Jak jestem głodna i jak widzę coś pysznego, to mogę jeść i jeść, a później się męczę ;-) mąż zaczyna mnie hamować, to dobrze.

Takie głupoty mi się dziś śniły, że szok!
Wpadacie dziś w wir gotowania?
Ja wczoraj miałam jakiś kryzys, prawie nic nie zrobiłam, bardzo bolał mnie kręgosłup i ciągle płakałam....
 
Wesołych Świąt Dziewczynki, dużo spokoju, relaksu i żadnych ciążowych dolegliwości [emoji214][emoji195][emoji207][emoji173]
Ja dziś dzień zaczęłam od słuchania serduszka [emoji173] Ale zasuwa skubane [emoji7][emoji23] Tylko przebija mi moje tętno Ale to chyba dlatego że mam łożysko na przedniej ścianie...

U mnie dziś gotowania ciąg dalszy i ostatnie kosmetyczne sprzątanie... Wczoraj mężuś mi okna pomył [emoji16]
Miłego dzionka Wam życzę [emoji4]

w57v3e3kdnfl41ek.png
 
reklama
Wszystkim Wam życzę Wesołych świąt spędzonych w rodzinnym gronie, spokoju, radości, braku doleglowosci ciazowych:)
Wszystkim Mamusiom, które mają problemy z ciąża życzę zeby jak najszybciej się skończyły i zebyscie mogly cieszyć się tym pieknym czasem oczekiwania:-) :)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry