reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
U mnie to colę się pije jak boli. Ale to wedle uznania

Napisane na GT-I9060I w aplikacji Forum BabyBoom
No też słyszałam, że cola jest świetna na takie problemy jelitówkowe.
U mnie odpada, bo nie lubię coli i po gazowanym raczej źle sie czuje.

Ciążowo niewiem jak to wygląda ale chyba nie jest zakazana w jakiś rozsądnych ilościach.
 
reklama
Natalia tylko cola oryginalna nie zadne podrobki i z tego co ja wiem to trzeba ja najpierw rozgazowac...mysle ze ci nie zaszkodzi...
Ja tez pije czasem jak mi przyjdzie ochota..
 
Cola na problemy ukladu pokarmowego odgazowana i ciepla najlepiej po malutkich lyczkach

Ja walcze z mazurkiem i sosem tatarskim,jeszcze majonez do ukrecenia i bedzie koniec:)
 
Powiem szczerze ze mnie jak najdzie ochota A mój nie widzi to się napije. Bo mąż strasznie jest przeciwny temu żebym teraz colę piła.

Napisane na GT-I9060I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cola na problemy ukladu pokarmowego odgazowana i ciepla najlepiej po malutkich lyczkach

Ja walcze z mazurkiem i sosem tatarskim,jeszcze majonez do ukrecenia i bedzie koniec:)
Powiedz (raczej napisz :))
Jesz teraz taki majonez domowo robiony?
Mój mąż robi świetny majonez, ale odkąd jestem w ciąży to jeżeli już jem to z kupnym. Czytałam, że w ciąży lepiej wziąć kupny bo jest pasteryzowany a przez to bezpieczniejszy (np. względem salmonelli).
 
Wyimaginowana pewnie Ci coś wczoraj podraznili. Nie stresuj się. Będzie dobrze ;-) trzymam kciuki!

Hajmal mnie to szlag trafia jak słyszę coś takiego. Może ona wcale nie chce tego dziecka. Szwagra żona jak leżała na patologii to też opowiadała, że była z nią w pokoju jakaś dziewczyna w 30 albo 31 tyg ciąży, z krwawieniami leżała, szynka jej się skracala a ciągle chodziła na papierocha i MAMA (!) jej colę przywozila ! W efekcie rozpoczął jej się przedwcześnie poród i urodziła martwe dziecko. Tak sobie zafundowala. Wczoraj jak u nich byliśmy kawałek, to opowiadali jeszcze o przypadku na porodowce. Przyjechała kobieta która rodziła i nawet nie wiedziała że jest w ciąży!! Podobno bardzo wysoka i gruba- konkret kobieta, ale nie mieści mi się w głowie jak w 8 czy 9 miesiącu można nie czuć ruchów dziecka... no słyszałam o przypadkach, że kobiety cała ciążę miały okres ale żeby nie mieć żadnych objawów, żeby nie czuć ruchów? Jak można aż tak nie znać swojego ciała? Urodziła martwe, duzo przenoszone dziecko!!
Straszne. Jedyny "plus" jest taki, że nie wiedziała o ciąży i nie przyzwyczaiła się do dziecka, nie czekała na nie.
 
Cześć dziewczyny my dopiero z zakupow wrocilismy ...
Fajne kompleciki sa w rossmanie za 49.99zł poduszka + kocyk grubszy / kolderka do wozka idealne [emoji4]
1492182561-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny dostalam wyniki pappy i hcg zna sie ktoras
Ja dostałam wyniki ale nie mam pojęcia jak je zinterpretować, mi wszystko wyjaśniał lekarz ze jest ok. Lekarze je chyba jakos zamieniaja na MoM coś takiego i wtedy można sprawdzić w internecie jaki to wynik dlatego niestety nie umiem Ci pomoc
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry