reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Ja miałam krwiaka na ponad polowie macicy, teraz znacznie zmalał, ale wczoraj lekarz powiedział, że nadal tam jest. Pokazal dziada nawet... powiedział, że jakbym zaczęła krwawi, to pewnie przez tego krawiaka, że to nic groźnego, ale żeby przyjechać, nie bagatelizować.

Widzisz... wszystko będzie dobrze, ale domyślam się że niezłego stracha miałaś... mąż na pewno też...

Ech... MY mamy to się musimy nerwów najeść...
No a potem łatwiej nie będzie ;) dopiero się zaczną zmartwienia...a czy najedzone czemu płacze, co z tym katarem itd. Sie zacznie....ciąża to rozgrzewka;)
 
Hej, ja dziś byłam na prenatalnych i z usg wszystko wporzadku. Lekarz pokazywał komory serca, narządy i mózg i powiedział że jak na ten tydzień to wszystko jest ok ale co też nie wyklucza powstania wad oczywiście w późniejszym okresie ciąży. Na wyniki oczywiście trzeba czekać ale nie powinno być żadnych niespodzianek. U diabetologa oczywiście gorzej i dostałam insulinę. Ale za to dziś mam święto i zjadłam 5 truskawek, niecałą garstke suszonej żurawiny (tak czytałam dzisiejsze posty, że postanowiłam niecałą garstke jeść codziennie albo chociaż co drugi dzień aby nie szaleć z cukrem) i mała garstke migdałów... podrażnilam sobie tylko podniebienie i chce mi się jeszcze ale nie mogę sobie pozwolić...

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wyimaginowana domyslam sie ze mialas stracha jak cholera..
Ja tez mam krwiaka caly czas jest...ale jak zaczelam krwawic zywa krwia to tez biegiem na Ip jechalismy...od poczatku ciazy biore leki i najpierw musialam lezec zeby sie troche zaskrzepil ale caly czas podkrwawiam...
Moj jest teraz pod owodnia doktor na prenatalnych mi tak powiedziala...teraz juz dzidziusiowi nie zagraza...ale na poczatku tez groznie bylo...
A ktory to tydzien u ciebie...
Bedzie dobrze duzo odpoczywaj i nie denerwuj sie...
 
Wyimaginowana domyslam sie ze mialas stracha jak cholera..
Ja tez mam krwiaka caly czas jest...ale jak zaczelam krwawic zywa krwia to tez biegiem na Ip jechalismy...od poczatku ciazy biore leki i najpierw musialam lezec zeby sie troche zaskrzepil ale caly czas podkrwawiam...
Moj jest teraz pod owodnia doktor na prenatalnych mi tak powiedziala...teraz juz dzidziusiowi nie zagraza...ale na poczatku tez groznie bylo...
A ktory to tydzien u ciebie...
Bedzie dobrze duzo odpoczywaj i nie denerwuj sie...
Dziękuję za słowa otuchy :*
U mnie jest 11+4.
 
Kochane ja mam trochę na głowie jak to przed świątecznie, więc życzę każdej z osobna Wesołych , Radosnych Świąt w towarzystwie rodziny - najbliższych ..
A przedewszystkim abysmy wszystkie dotrwały do września lub października ! [emoji213][emoji212][emoji214]
1492193178-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry