reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Hej. Ale mnie trzymał i o siebie ten doktorek, ponad 40 minut! Ale tak mnie przeswietlil ze nawet na prenatalnych się tyle od niego nie dowiedziałam co dziś. Z dzidzia wszystko dobrze, wszystko ma na miejscu i nic jej nie brakuje :-) wody w normie, dziecko ma miejsce, żeby się obracać ;-) odklejac mi sie łożysko.. . Kazał się bardzo oszczędzać... no i mam bardzo liczne bakterie i leukocyty leukocytów w moczu, morfologia też trochę słabo wyszła... Kazał zrobić posiew i morfologia z przeciwcialami na cito. I mam jakaś infekcje.

Lili pytałam o Twoje sprawy. Powiedział, że powinnaś sie zgłosić na badanie ginekologiczne, bo suchość pochwy może byc ( ale nie musi) oznaką stanu zapalnego pochwy. I lekarz powinien sprawdzić, ewentualnie wykluczyć i przepisać jakieś probiotyki.

Zdjęcie wrzucę później, bo zaraz wpadam w maleńkie ubranka w h&m ;-)
 
Hej. Ale mnie trzymał i o siebie ten doktorek, ponad 40 minut! Ale tak mnie przeswietlil ze nawet na prenatalnych się tyle od niego nie dowiedziałam co dziś. Z dzidzia wszystko dobrze, wszystko ma na miejscu i nic jej nie brakuje :-) wody w normie, dziecko ma miejsce, żeby się obracać ;-) odklejac mi sie łożysko.. . Kazał się bardzo oszczędzać... no i mam bardzo liczne bakterie i leukocyty leukocytów w moczu, morfologia też trochę słabo wyszła... Kazał zrobić posiew i morfologia z przeciwcialami na cito. I mam jakaś infekcje.

Lili pytałam o Twoje sprawy. Powiedział, że powinnaś sie zgłosić na badanie ginekologiczne, bo suchość pochwy może byc ( ale nie musi) oznaką stanu zapalnego pochwy. I lekarz powinien sprawdzić, ewentualnie wykluczyć i przepisać jakieś probiotyki.

Zdjęcie wrzucę później, bo zaraz wpadam w maleńkie ubranka w h&m ;-)
Dziś mnie badał gin i wszystko ok [emoji5]więc chyba taki mój urok. Może jeszcze bd mokro i mój bd miał raj na ziemi [emoji23]

Napisane na GT-I9060I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziś mnie badał gin i wszystko ok [emoji5]więc chyba taki mój urok. Może jeszcze bd mokro i mój bd miał raj na ziemi [emoji23]

Napisane na GT-I9060I w aplikacji Forum BabyBoom
Bardzo Ci dziękuję[emoji5] dobrze ze z Twoją dzidzia ok i trzeba mieć nadzieję ze Twoje badania się poprawią. Oczywiście wg zaleceń lekarza oszczędzaj się ile możesz [emoji6]

Napisane na GT-I9060I w aplikacji Forum BabyBoom
 
7950943_IMG_20170413_162759.jpg
Ja po prenatalnych. Z dzidzia wszystko ok.
Wszystkie parametry w normie. Termin porodu przesunal się z 31.10 na 27.10.
Pani doktor nawet powiedziała że na jej oko to będzie ....
Zgadnijcie same. Dolaczam zdjęcie :)
 

Załączniki

  • 7950943_IMG_20170413_162759.jpg
    7950943_IMG_20170413_162759.jpg
    28,4 KB · Wyświetleń: 246
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry