reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Moja gin mówiła że dziewczyna była przede mną na usg w 21 tyg i też się dzidziuś nie ułożył
 
Właśnie odebrałam wyniki moczu i nie ma cukru więc chyba nie ma obaw co do cukrzycy ale za to mi wyszło nablonki płaskie liczne wiecie co to może znaczyć? W necie nie ma za duzo na ten temat. Pamiętam że ktoras pisała że miała bakterie w moczu to wychodzi w tym badaniu ogólnym czy musi być posiew?
Ja również miałam wszystko ok w wynikach z moczu więc tym bym radziła się nie sugerować. Jeśli chodzi o wcześniejsze pytanie o której jeść żeby wynik był wiarygodny to na pewno minimum 8h przed badaniem bo w tym czasie cukier powinien spaść poniżej 90. Jak wcześniej pisałam (albo nie, wiecie problemy z pamięcią teraz) ja przed krzywą mogłam jeść tylko do 21 a pić wodę do 23. Teraz też jem ostatni posiłek o 21 i po godzinie mierze cukier a później po 8 rano na czczo. Jutro czekają mnie prenatalne u jakiegoś genetyka i sama jestem go ciekawa a następnie diabetolog/endokrynolog.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Następne badanie mam dopiero 23 maja.
Jestem w uk i tutaj sa tylko 2 usg przez cała ciąże i jak mi nie powiedzą na tym drugim usg to juz nie będę wiedziała. Za tydzień będę w Polsce 2 dni i pomyślałam, ze warto iść do lekarza. Będę w 15 tygodniu:)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zobacz załącznik 802568 Ja po prenatalnych. Z dzidzia wszystko ok.
Wszystkie parametry w normie. Termin porodu przesunal się z 31.10 na 27.10.
Pani doktor nawet powiedziała że na jej oko to będzie ....
Zgadnijcie same. Dolaczam zdjęcie :)
Panienka [emoji171]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 15t1d [emoji272]
 
Następne badanie mam dopiero 23 maja.
Jestem w uk i tutaj sa tylko 2 usg przez cała ciąże i jak mi nie powiedzą na tym drugim usg to juz nie będę wiedziała. Za tydzień będę w Polsce 2 dni i pomyślał, ze warto iść do lekarza. Będę w 15 tygodniu:)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Aha no to masz dużo czasu do następnego badania.
Ja mam we wtorek (ale niewiem czy bedzie usg) ale u mnie na płeć za wcześnie....a bardzo bym chciała wiedzieć.
 
Moja dzisiejsza wizyta to masakra [emoji34] Opóźnienie 1,5 godziny, lekarz od usg gbur, nic mi nie mówił, nie pokazywał i zdjęcia nie dał [emoji34] Jedynie z jego rozmowy z położną zrozumiałam że wszystko jest Ok, kończyny i nosek na miejscu. Mamy już 5,6cm. A jak zapytałam o płeć to powiedział że dopiero w 20tc będzie mógł powiedzieć. Tak mi głowicą przyciskał na kość łonową że chyba będę miała siniaka [emoji33]
Na szczęście we wtorek idę jeszcze raz na to usg prywatnie i mam nadzieję że wtedy dowiem się i zobaczę więcej [emoji4]

w57v3e3kdnfl41ek.png
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry