reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Właśnie odebrałam wyniki moczu i nie ma cukru więc chyba nie ma obaw co do cukrzycy ale za to mi wyszło nablonki płaskie liczne wiecie co to może znaczyć? W necie nie ma za duzo na ten temat. Pamiętam że ktoras pisała że miała bakterie w moczu to wychodzi w tym badaniu ogólnym czy musi być posiew?
 
reklama
Hej dziewczyny.
Znowu nie ma humoru od rana. Dzisisj mąż ma wolne, więc poprosiłam go żeby umyłam okna przed świętami, bo nie mogłam na nie już patrzeć. No owszem myje, ale Trzaska czym popadnie a ja siedzę i płacze. To chyba nienormalne że czuję się źle bo raz on ma coś w donu zrobić :(
Mój też marudzi jak coś musi zrobić ale ja wtedy słuchawki na uszy i niech pieprzy ile wlezie. Jak mu w gardle zaschnie to się zamknie hehe

[emoji127] 28.10.2017
 
Właśnie odebrałam wyniki moczu i nie ma cukru więc chyba nie ma obaw co do cukrzycy ale za to mi wyszło nablonki płaskie liczne wiecie co to może znaczyć? W necie nie ma za duzo na ten temat. Pamiętam że ktoras pisała że miała bakterie w moczu to wychodzi w tym badaniu ogólnym czy musi być posiew?
Przy badaniu ogólnym powinnaś mieć takie cos jak "bakterie" jeśli tam masz liczne i jeśli w pozycji "leukocyty" masz liczne to świadczy prawdopodobnie o jakiejś bakterii i wtedy sie posiew robi. Tak mi to lekarz tłumaczył gdy miałam liczne bakterie a nie było leukocytów ze to nie powód do niepokoju bo to normalne w ciązy. Podobnie z nablonkami nie są powodem do niepokoju podobno
 
Przygotowania do świąt wdać pełną parą , nawet tu cicho hihi :)
mnie dziś wzięło na sprzątnie - mdłości od rana brak .

Ubranka przyszły są boskie :D

Mam nadzieję , że u Was wszystko w porządku ! :)
17918217_1300616003391900_1491620366_n.jpg
 

Załączniki

  • 17918217_1300616003391900_1491620366_n.jpg
    17918217_1300616003391900_1491620366_n.jpg
    52 KB · Wyświetleń: 336
Właśnie odebrałam wyniki moczu i nie ma cukru więc chyba nie ma obaw co do cukrzycy ale za to mi wyszło nablonki płaskie liczne wiecie co to może znaczyć? W necie nie ma za duzo na ten temat. Pamiętam że ktoras pisała że miała bakterie w moczu to wychodzi w tym badaniu ogólnym czy musi być posiew?
Z tego co pamietam ze studiow to zebys miala cukier w moczu musialabys miec przekroczony prog nerkowy... To ze nie ma tam cukru to nie znaczy, ze nie mozesz miec podwyzszonego cukru.
Musisz sobie to sprawdzic bo na 100% nie jestem pewna ale cos mi tam gdzies swita...

Napisane na SM-T585 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam
Wczoraj nie zaglądałam bo pojechałam do swojej pracy i spędziłam z koleżankami ponad 3 godz., jak wróciłam do domu to tak mnie zaczął brzuch boleć że myślałam że już na IP wyląduję ale przez noc na szczęście przeszło. A dzisiaj od rana prasowanie, dziecko w domu więc też czasu na kompa nie ma i tak już popołudnie nas dopadło
Trzymam kciuki za wszystkie dzisiejsze wizyty. Zdjęcia z usg cudne, ja też bym mogła ciągle oglądać.
Co do sprzątania to mój też ma do tego dwie lewe ręce, jak wylądowałam z szpitalu to przez ten cały czas ani razu nie odkurzył i kurzy nie powycierał, chyba nie muszę pisać jak wyglądało mieszkanie gdy wróciłam do domu, najchętniej wtedy od razu wzięłabym się za porządki a to leżeć kazali i się oszczędzać.
Wy tu już wózki kupujecie :shocked2::shocked2: ja to dopiero gdzieś w sierpniu zacznę się za nimi oglądać, z pierwszym dzieckiem to dopiero po porodzie kupiliśmy
Witam wszystkie nowe mamusie :):)
 
Dziewczynki ja już po zakupach. Czuje się jak nigdy [emoji6]idę rb pizzę na obiad i chyba ogarne łazienkę

Napisane na GT-I9060I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzięki za odpowiedzi ☺
Natalia nie mam czegoś takiego jak bakterie DSC_0229.JPG
DSC_0229.JPG
 

Załączniki

  • DSC_0229.JPG
    DSC_0229.JPG
    948,9 KB · Wyświetleń: 328
Witajcie dziewczyny :) Podczytuje Was od jakiegoś czasu a teraz zdecydowałam się dołączyć do forum :) Jeżeli chodzi o zakup wózka to ja tak samo myślę jak anacoonda27 - koło sierpnia zaczniemy się rozglądać :) Ogólnie u nas jak na razie w porządku :) We wtorek miałam usg genetyczne więc mogłam obejrzeć maluszka dłużej i dokładniej...cudowne uczucie :) Ginekolog powiedziała, że nie widzi żadnych nieprawidłowości. Nie zdecydowaliśmy się na badania prenatalne. Chociaż nie wiem czy i tak by nie było za późno skoro muszą być zrobione do 14tyg :/ Pozdrawiam :)
 
reklama
Dzięki za odpowiedzi ☺
Natalia nie mam czegoś takiego jak bakterie Zobacz załącznik 802553Zobacz załącznik 802553
Według mnie wyniki masz b.dobre podobno nabłonki płaskie są bez znaczenia, tylko wielokątne są gorsze także nie masz sie czym martwić. Tez miałam kiedyś płaskie w moczu lekarz mowil Że to normalne. Aczkolwiek lekarzem nie jestem i zawsze mozesz zapytać swojego gin :-)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry