reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Hej dziewczyny, duzo napisałyście dziś, ale nie mam zupełnie głowy, żeby przeczytać wszystko bo od rana boli mnie strasznie ząb, rośnie mi ząb mądrości, akurat teraz :( nie wiem co ze soba robic, gloduje od kilku godzin bo nie moge nic do ust wlozyc, leze plackiem i zasnac nawet nie moge, jakies rady? Poza tabletkami :(

12.10.2017 [emoji480]
 
Przez te święta i to całe sprzatanie i szykowanie na nic nie mam czasu. Mam nadzieję, że po niedzieli będę miala więcej czasu, żeby udzielać sie na forum.
 
Cześć Dziewczyny! Super ze wizyty bardzo udane :) Dziewczynek tez już sporo :)
Przeczytałam wszystko ale nie miałam czasu pisać bo od rana na zakupach potem szukałam prezentu dla synka na urodzinki trochę posprzątać i tak dzien zleciał. No i Was czytałam dluugo :)
Co do bólu zęba to naprawdę współczuje, goździki pomagają jak przyłożysz na bolące miejsce albo olejek gozdzikowy który można kupić w aptece. Goździki maja zastosowanie znieczulające :)
Inne pomysły nie przychodzą mi do głowy, wiadomo ze tabletki najlepsze
 
Dziewczyny polecicie mi jakiegoś ginekologa w Katowicach gdzie zrobię usg? Chce poznać płeć dzidzi. Bo z ostatniego zdjecia to nic nie widac:(
d3bd5cc2de9648732e15c0561e68afe8.jpg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry