reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Nie wiem czy którąś z was też, ale mnie dopadła wieczorna depresja, popłakałam, teraz leżę bez życia, generalnie do dupy, więc idę spać, jutro już musi sie poprawić :) dobranoc dziewczyny :)

12.10.2017 [emoji480]
 
reklama
Nie wiem czy którąś z was też, ale mnie dopadła wieczorna depresja, popłakałam, teraz leżę bez życia, generalnie do dupy, więc idę spać, jutro już musi sie poprawić :) dobranoc dziewczyny :)

12.10.2017 [emoji480]
Mnie dzisiaj nie.
Ale generalnie w ciąży zdarza mi się popłakać (w zasadzie bez powodu - albo raczej z wymyślonego problemu)....łoo a nerwowa jestem. Teraz mam nadzieje nie jest tak źle, ale w pierwszej ciąży to mąż miał awantury dziennie. O każdą pierdołe sie darłam.
Dobranoc.
 
Kurczę obudziłam się na siku i już jestem taka wyspana, że za cholerę nie mogę usnąć... :-/ Już przecież myślę o tej czwartkowej wizycie! Głupie babsko...
Śniło mi się, że mój mąż robił pancakes i aż czuje ich smak w buzi... Ale bym zjadła... próbowałam ich we śnie i były taaakie pyszne, z serkiem waniliowym... :-)
 
Link do: Klupś Luna 120x60cm to łóżeczko niemowlęce z niezwykle pięknym designem i kołyską. - 559 zł


Tak sobie przeglądam mebelki dla Malucha i strasznie podoba mi się to łóżeczko :-) trochę drogie, ale ładne, do tego z kołyska: -)

Link do: ZESTAW RADEK III KLUPŚ BIAŁY

A tu drugie, mniej masywne, też ładne :-) i komoda na później :-) uparlam się na białe meble. Będą na początek pasować do naszej sypialni, pozniej zrobimy dziecku pokój- szare ściany, białe mebelki i turkusowe lub żółte dodatki :-) może też 1 ściana w tym kolorze :-) tak sobie wymyśliłam :-)
 
Ostatnia edycja:
Screenshot_20170412-044047.png


I taaakie cudeńko ;-)
 

Załączniki

  • Screenshot_20170412-044047.png
    Screenshot_20170412-044047.png
    89,5 KB · Wyświetleń: 300
Dzień dobry!
Wstałam wyszykować młodszego go szkoły, ale tak mnie boli głowa od wczoraj, że wracam do łóżka. Mam nadzieję, że to tylko pogoda...
Ewka fajniutkie te mebelki, ale ja mam takie jedno zastrzeżenie przy tych komodach z blatem do przewijania, że zasłaniają część pierwszej szuflady. Może to nie jakiś wielki problem ale mnie drażni [emoji16]
Miłego dnia Nam wszystkim życzę!

34bw90bvj7s2yzfl.png

82dokqi1appe9g4w.png

wff2kqi19yndsbel.png
 
faktycznie! Nie pomyślałam o tym :-) w sumie to ten przewijak chyba nie jest aż taki niezbędny, co o tym myślicie? Przecież to dziecko można przewinąć na łóżku, na komodzie bez nakładki też się da...
 
faktycznie! Nie pomyślałam o tym :-) w sumie to ten przewijak chyba nie jest aż taki niezbędny, co o tym myślicie? Przecież to dziecko można przewinąć na łóżku, na komodzie bez nakładki też się da...
Ja mam taką komodę w domu
Screenshot_20170412-065730.png

I wymyśliłam, że kupię do niej podkładkę do pielęgnacji i przewijania np któraś z tych:
Screenshot_20170412-065926.png

Screenshot_20170412-065851.png

Nad komodą powieszę połkę/i na akcesoria, żeby były pod ręką.Komodę mam odpowiednio szeroką i wysoką (zwracam uwagę na wysokość, bo mam schorzenia w kręgosłupie lędźwiowym). I ma pojemne szuflady, dla Maleństwa jaj znalazł.
Myślę, że na początek wystarczy, tym bardziej, że Maleństwo musi być w naszym pokoju, który jest również dziennym.[emoji4]

34bw90bvj7s2yzfl.png

82dokqi1appe9g4w.png

wff2kqi19yndsbel.png
 

Załączniki

  • Screenshot_20170412-065730.png
    Screenshot_20170412-065730.png
    43,6 KB · Wyświetleń: 297
  • Screenshot_20170412-065926.png
    Screenshot_20170412-065926.png
    33,8 KB · Wyświetleń: 294
  • Screenshot_20170412-065851.png
    Screenshot_20170412-065851.png
    82,3 KB · Wyświetleń: 305
Prywatna. Wydawala sie do dzis taka fajna. Umowilam sie na wizyte na aplikacji znany lekarz do lekarza u ktorego bylam kiedy moj pierwszy nie mial czasu. Wizyte mam w czwartek popoludniu, chyba ze mnie zacznie brzuch bolec to od razu jade na ip

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
To mamy razem wizytę, Ja też czwartek o 18:40 [emoji4] Będzie dobrze, zobaczysz [emoji4]

w57v3e3kdnfl41ek.png
 
reklama
faktycznie! Nie pomyślałam o tym :-) w sumie to ten przewijak chyba nie jest aż taki niezbędny, co o tym myślicie? Przecież to dziecko można przewinąć na łóżku, na komodzie bez nakładki też się da...
Ale są fajne przewijaki które nakłada się na łóżeczko gdy ma być potrzebny

[emoji127] 28.10.2017
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry