reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Dziewczyny Ale mi narobiłyście smaka na kalafiorową [emoji7] Właśnie się gotuje [emoji16][emoji12]

w57v3e3kdnfl41ek.png
 
reklama
Ja sie na lekarce zawiodlam. Najpierw ja musialam prosic o sprawdzenie dlugosci szyjki, potem o sprawdzenie dziecka, nawet mi go nie pokazala, mowila tylko ze wszystko ok. Zbadala ginekologicznie i mowi ze szyjka miekka dluga jak ostatnio 47mm ale mieciutka.pytam sie jej czy nie moge czegos wziasc zeby ja wzmocnic to mi kazala czekac do 21 do konsultacji z innym lekarzem. Wyczytalam juz dawno ze dziewczyny na problemy z szyjka biora luteine dowcipna ze ja wzmacnia i utwardza. Ona zas nie kazala nic brac tylko czekac. Przeciez jak zmiekkla to chwila i moze puscic. Jestem normalnie zla. W domu mam jeszcze 7 tabletek wiec zaczne brac na wlasna reke.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam nowe mamy!
U mnie na wizycie wszystko ok, poza moczem, w którym wciąż mam bakterie i mam zrobić posiew Za to wogóle nie przytyłam przez 4 tyg [emoji3]Maleństwo ma się świetnie, 6,77cm i termin na 18 jednak. Nie wiadomo jeszcze jaka płeć, bo się pokazać nie chciało [emoji16]
IMAG0006.jpg

ale w piątek ma prenatalne to może tam się uda dojrzeć [emoji4]
Mąż wraca jutro, więc ja już godziny odliczam....
Ja już w łóżku leżę, bo pogoda dzisiaj mnie zamiotła i nieprzytomna jestem.

34bw90bvj7s2yzfl.png

82dokqi1appe9g4w.png

wff2kqi19yndsbel.png
 

Załączniki

  • IMAG0006.jpg
    IMAG0006.jpg
    62,5 KB · Wyświetleń: 302
Witajcie dziewczyny!

Witam nowe mamusie :)

Mało się ostatnio udzielam na forum, bo odwiedziła mnie mama, więc spędzam z nią czas. Ale dzielnie Was czytam wieczorami ;)

My jeszcze nie robimy zakupów dla małej. Jeszcze czekamy na połówkowe. Może wówczas coś zaczniemy powoli kompletować.

Meble do pokoju małej raczej kupię z IKEI. Pracuje w firmie produkującej do niej meble i wiem ile dziecięce produkty muszą przejść badań, zanim trafią do sklepu, więc tym samym są bezpieczne dla maluszka. :)
 
1491937046-aaaaaa.jpeg
1491937053-aaaaaa.jpeg
1491937062-aaaaaa.jpeg

Hej dziewczyny! Ja już po wizycie, usg wyszlo dobrze, szanse na jakąkolwiek wade sa minimalne, dzidzi rozwija się znakomicie, słyszałam serduszko, termin zmienił mi się na dwa dni do przodu, także nie ma źle. Mój bobasek ma 8 cm, dokładnie to 13 tydz 5 dzień. No i wstępnie to dziewczynka <3 <3 cieszyłam się na tym usg jak głupia, kamień mi spadł z serca, że nie ma wad. Dodaję kilka zdjęć, zobaczcie jak moja mała się śmieje :D

12.10.2017 [emoji179]

10.10.2017 [emoji480]
 
Dziewczyny super ze z waszymi dzidziolami wszystko ok...
O paula kolejna dziewczynka...extra i ciesze sie ze zdrowa...
Mam nadzieje ze jutro ja tez dolacze takie sliczne zdjecie i powiem ze moja fasoleczka jest zdrowa...trzymajcie kciuki...
Ja juz bym chciala zeby bylo jutro godz.. 13.00.
Dobrej nocki
 
Dziewczyny super ze z waszymi dzidziolami wszystko ok...
O paula kolejna dziewczynka...extra i ciesze sie ze zdrowa...
Mam nadzieje ze jutro ja tez dolacze takie sliczne zdjecie i powiem ze moja fasoleczka jest zdrowa...trzymajcie kciuki...
Ja juz bym chciala zeby bylo jutro godz.. 13.00.
Dobrej nocki
Spokojnie bedzie dobrze, daj znac czy mowil Ci cos lekarz jesCze o plamieniach. Ja dopiero za 2 tygodnie wizyta :(

1491937046-aaaaaa.jpeg
1491937053-aaaaaa.jpeg
1491937062-aaaaaa.jpeg

Hej dziewczyny! Ja już po wizycie, usg wyszlo dobrze, szanse na jakąkolwiek wade sa minimalne, dzidzi rozwija się znakomicie, słyszałam serduszko, termin zmienił mi się na dwa dni do przodu, także nie ma źle. Mój bobasek ma 8 cm, dokładnie to 13 tydz 5 dzień. No i wstępnie to dziewczynka <3 <3 cieszyłam się na tym usg jak głupia, kamień mi spadł z serca, że nie ma wad. Dodaję kilka zdjęć, zobaczcie jak moja mała się śmieje :D

12.10.2017 [emoji179]

10.10.2017 [emoji480]

Heheh uśmiech na ostatnim zdjęciu z usg mnie rozbawił ;) ale masz śliczna i uśmiechnięta kruszynkę :)) super :)
 
Ja sie na lekarce zawiodlam. Najpierw ja musialam prosic o sprawdzenie dlugosci szyjki, potem o sprawdzenie dziecka, nawet mi go nie pokazala, mowila tylko ze wszystko ok. Zbadala ginekologicznie i mowi ze szyjka miekka dluga jak ostatnio 47mm ale mieciutka.pytam sie jej czy nie moge czegos wziasc zeby ja wzmocnic to mi kazala czekac do 21 do konsultacji z innym lekarzem. Wyczytalam juz dawno ze dziewczyny na problemy z szyjka biora luteine dowcipna ze ja wzmacnia i utwardza. Ona zas nie kazala nic brac tylko czekac. Przeciez jak zmiekkla to chwila i moze puscic. Jestem normalnie zla. W domu mam jeszcze 7 tabletek wiec zaczne brac na wlasna reke.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
I to była prywatna wizyta? To co z niej za lekarz jak każe czekać na opinię innego lekarza? Najważniejsze że z Maluszkiem wszystko ok [emoji173]

w57v3e3kdnfl41ek.png
 
reklama
Prywatna. Wydawala sie do dzis taka fajna. Umowilam sie na wizyte na aplikacji znany lekarz do lekarza u ktorego bylam kiedy moj pierwszy nie mial czasu. Wizyte mam w czwartek popoludniu, chyba ze mnie zacznie brzuch bolec to od razu jade na ip

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry