reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Wow, Sunday, dużo tam wspaniałości będzie :) I wreszcie koszulki ciążowe w rozsądnych cenach
 
Co do takich zbednych/niezbednych rzeczy wydaje mi sie, ze najlepiej poradzic sie jakiejs mamusi, ktora wie co tak naprawde sie przydaje, a co nie

Napisane na GT-I9100 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Podgrzewacz mi sie mega przydał przy małej bo ona szybko mm zaczeła pic i to było zbawienie.
Sterylizator to sami można wodę postawić w garczku i wrzucić butelki , zagotować i sie tez wyparzy [emoji4]
Maty , niani nie mialam , młoda z nami do 2msc spala z nami w łóżku.
Pościel miałam tak czy siak trzeba kupić bo dziecko w rożku długo noe pospi - moja spala na pozatku w rożku otulona .
Herbatek nie pilam.
Niedrapek uzywalam przez pierwsza dobe , ponoć pazurki dopiero po msc można obciąć ale moja miała takie długie , ze w drugiej dobie w domu jej obcięłam i niedrapki nie były juz potrzebne [emoji4] a w szpitalu mi ściągali jej i tak.


[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 14t5d [emoji272]
 
Paulik mi dzisiaj koleżanka pisała listę rzeczy, które się nie przydadzą :D No więc tak: Pisała, że podgrzewacz do butelek i sterylizator nie są potrzebne, gadżety w stylu elektroniczna niania, czy mata licząca oddechy, pościli do łóżeczka nie trzeba, tylko materacyk i rożek, otulacz (kokon) niepotrzebny, bo wystarczy zawinąć w kocyk albo rożek. Rękawiczki można olać, przyda się tylko kilka par skarpetek. Twierdzi, że herbatki laktacyjne to syf i dziecko dostaje po tym wzdęcia.
Z tych "nie niezbędnych rzeczy", które wypisałaś miałam pościel. Niewyobrażam sobie jej nie mieć! Tym bardziej, że po porodzie zaczynają się zimne miesiące. Rożek miałam, jest genialny. Na pierwsze dni jak sie dziecko na ręce bierze, potem mała na nim leżała do przebierania, potem służył dość długo jako przykrycie.

Niedrapek też nie miałam. Co do obcinania paznokietków ja słyszałam, że tylko w szpitalu tego nie robić a można zaraz po powrocie do domu.

Ja też nie mam jeszcze nic kupione! Jakieś ciuszki po Lence w piwnicy mam. Ale one są stare, nietylko po córce tylko używane przez 2 nawet 3 dzieci. Więc tylko takie "po domu" i też już nie dużo bo powywalałam.
Lepiej kupować po trochu już teraz, chyba że kogoś stać tak naraz wywalić tyle kasy...a troche tego będzie. My z tych co mają raczej na styk. Ale jak trzeba to sie jakoś inaczej rozplanuje.
 
Hej Dziewczyny :-) Witam się i żegnam, bo jestem tak padnięta, że prawie na siedząco usypiam... Na 9 pojechałam z mężem do Kościoła, z Kościoła do domu po psa i do mamy, prosto od mamy wróciliśmy do domu zostawić psa, zabrać teściów i pojechaliśmy do szwagra i jego żony, bo we wtorek Magda urodziła bliźniaki:-) Pojechaliśmy do szpitala, bo mieli wyjść jutro, a okazało się, że mąż pomógł im zabrać tobołki i dzieci i wróciliśmy wszyscy do ich mieszkania :-) o 14 wyjechaliśmy z domu, wróciliśmy o 20... Caaały dzień kursujemy. Ale Maluszki przecudowne :-D Maleńkie, ale taaaakie słodkie... :-) Ania ma 52 cm i 2800, Piotruś 50 cm i 2600 :-) Zakochałam się w nich :-D W czwartek jedziemy do lekarza, to na pewno ich odwiedzimy :-)


PS. Przeczytałam cały dzisiejszy dzień, więc jestem na bieżąco.
Propo zakupów, ja tak jak wcześniej pisałam, narazie wstrzymuję się od zakupów. Jeszcze trochę...






Ja tez do lidla sie wybiore po te koszulki ciazowe a leginsy tez sa super bo w zeszlym roku kupilam czarne...


U mnie nie ma nigdzie lidla, ale dziś w rossmanie kupiłam ostatnią sztukę legginsów. Bardzo fajne jakościowo, ale był tylko rozm L, mogą być za duże, ale urosnę do nich :-) Kupiłam jeszcze koszulkę ciązową. W tych ciuchach była cena na do widzenia, to zaoszczedziłam łącznie 15 zł.


Idę spać kochane... Padam...
Spokojnej nocy Wam życzę...
 
Hej Dziewczyny :-) Witam się i żegnam, bo jestem tak padnięta, że prawie na siedząco usypiam... Na 9 pojechałam z mężem do Kościoła, z Kościoła do domu po psa i do mamy, prosto od mamy wróciliśmy do domu zostawić psa, zabrać teściów i pojechaliśmy do szwagra i jego żony, bo we wtorek Magda urodziła bliźniaki:-) Pojechaliśmy do szpitala, bo mieli wyjść jutro, a okazało się, że mąż pomógł im zabrać tobołki i dzieci i wróciliśmy wszyscy do ich mieszkania :-) o 14 wyjechaliśmy z domu, wróciliśmy o 20... Caaały dzień kursujemy. Ale Maluszki przecudowne :-D Maleńkie, ale taaaakie słodkie... :-) Ania ma 52 cm i 2800, Piotruś 50 cm i 2600 :-) Zakochałam się w nich :-D W czwartek jedziemy do lekarza, to na pewno ich odwiedzimy :-)


PS. Przeczytałam cały dzisiejszy dzień, więc jestem na bieżąco.
Propo zakupów, ja tak jak wcześniej pisałam, narazie wstrzymuję się od zakupów. Jeszcze trochę...









U mnie nie ma nigdzie lidla, ale dziś w rossmanie kupiłam ostatnią sztukę legginsów. Bardzo fajne jakościowo, ale był tylko rozm L, mogą być za duże, ale urosnę do nich :-) Kupiłam jeszcze koszulkę ciązową. W tych ciuchach była cena na do widzenia, to zaoszczedziłam łącznie 15 zł.


Idę spać kochane... Padam...
Spokojnej nocy Wam życzę...
Ewka!! Nie strasz! Jak przeczytałam "witam sie i żegnam" to serce mi zmarło. Też życzę wszystkim spokojnej nocy. Dobranoc do jutra

Napisane na EVA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Własnie Ewka nie strasz......................
zamarłam na chwilę:szok:
Co do ubranek z Lidla to tak jak pisałam są świetne, no i body wychodzą po 7,5zł a spodenki po 9zł, fajne kompleciki można zrobić :p
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry