reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Malinowa_ona ja wlasnie wcinam kurczaka z obiadu jednoczesnie myslac co zjem potem :D spiaca nie jestem w ogole, smacznego :)

Napisane na GT-I9100 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Też już stracha miałam. Ewa heheh jesteś lepsza jak kawa.
My już po grillu. Pogoda przecudowna. Tak gorąco, że szok.
Dzisiaj i ja usłyszałam tętno. Pierwszy raz udało mi się znaleźć. A najlepsze, że syn przyszedł i mówi daj posłuchać a ja że nic nie słychać. Wziął słuchawki i za chwilę serce jak dzwon :-)

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Ja to sie obawiam tego wtorkowego USG 3D, nie powinnam myslec negatywnie, ale jakos inaczej nie moge.. :(

10.10.2017 [emoji480]
 
Ja wkoncu zaczęłam przybierać na wadze :) narazie +1kg ale ten kilogram juz cieszy :) choć pod koniec pewnie bedzie martwił czy go zrzucę hehe :) ja dziś tyle zjadłam że czuję się okropnie przejedzona.. Ale było dużo owoców dzisiaj także dla dzidzi rarytaski :) My narazie wstrzymujemy się jeszcze z wyprawką, chociaż bardzo byśmy już chcieli... Ale za każdym razem jak wchodzę do sklepu to myślę sobie, że lepiej nie kupować bo może gdzieś indziej bedzie lepsze :p
 
paulik ja mam jutro 4D, ale u mnie z małą to niezbyt te zdjęcia wychodziły , ciekawe jak teraz będzie...



[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 14t5d [emoji272]
 
Dziewczyny nie zamartwiajcie się na zapas bo to przecież nic nie zmieni [emoji4] Mnie narazie póki co uspokajają delikatne ruchy, które odczuwam kilka razy dziennie... Ale dla większego spokoju postanowiłam kupić dziś detektor tętna żeby serduszka słuchać. Co o tym myślicie? Używała któraś z Was?

w57v3e3kdnfl41ek.png
Ja używam od kilku dni, pożyczony mam na "chwilę" :) pierwszy raz ciężko szło bo myślałam, że za wolno bije i już zeschizowana, ale to była moja tętnica [emoji23] teraz już super wyszukuje i jestem spokojna :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
My dzisiaj super dzień w zoo w Ostrawie, choć jestem padnieta. Od rana do wieczora tam, a zaraz po przyjezdzie na 19 do kościoła (nie zdążyłam się przebrać i szłam tak jak byłam w zoo ubrana, w spodniach z dziurami na kolanach, nie miałam wyjścia:p )

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja chyba czuje maluszka zwlaszcza jak czasem fiknie. Wizyte mam dopiero 18 - stego, zastanawia mnie tylko jak stan mojej szyjki i nie wiem czy nie wybiore sie jutro na sprawdzenie.


Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć Wam!
Przepraszam, z tego zmęczenia całkiem nie pomyślałam, że to moje "pożegnanie" może tak źle zabrzmieć :-)
U mnie wszystko w porządku :-)

Powiem Wam, że spałam całą noc jak zabita. Fakt, budziłam się na siku, ale później od razu usypiałam,.
Przeczytałam wczoraj, że dziś trochę wizyt zatem trzymam kciuki, moja dzidzia też trzyma kciuki za ciocie :-)

Ja niby w czwartek wybieram się na wizytę, tylko dziś zaczęłam sie zastanawiać, czy w czwartek przed świętami lekarz normalnie przyjmuje??
Jak myślicie?
 
reklama
Czesc Wszystkim [emoji5] trzymam kciuki za wizytujace [emoji5]wiecie co tak liczyłam na to , że ten 13 tydzień to bd takie zbawienie i skończą się te dolegliwości ciążowe A tu doopa... wczoraj dostałam wieczorem takich mdłości ze szok. Do tego co jakiś czas kluje mnie to spojenie lonowe. I wcale do przyjemnych to nie należy. Za to odziwo dziś w nocy ni byłam siku ani razu. Co było miła odmiana po tym jak gonilam po kilka razy. Udanego dnia Wszystkim [emoji6]

Napisane na GT-I9060I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry