reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Igusiad, strasznie wam współczuje. Ciężkie chwile przed siostra, ale przed Tobą też.... mam nadzieje, ze jakoś to sobie ułożycie.

Joanna, ja też tych historii o maltretowaniu dzieci nawet nie mogę czytać czy słuchać. Nie wiem jak można zrobić coś złego takiemu małemu, nieporadnemu stworzeniu. Odrazu mam łzy w oczach.


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
 
reklama
Dzięki dziewczyny za słowa wsparcia i przepraszam, że wprowadziłam taki smutny nastrój.

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom


Igusiad, przecież nie masz za co przepraszać... Bardzo mi szkoda Twojej siostry, ale myślę, że najlepszym lekarstwem jest po prostu płacz i wygadanie się. Najważniejsze, żeby nie zamknęła się teraz w sobie, żeby nie chciała sobie "sama radzić" z tą sytuacją... Pewnie będzie miała żal do całego świata, możliwe też, że i do Ciebie, ale nie bierz tego do siebie. Każdy różnie reaguje na takie traumatyczne sytuacje... Mam nadzieję, że czas szybko wyleczy rany... Wiadomo, nigdy o tym nie zapomni, ale może chociaż się z tym pogodzi...
 
1491600786-aaaaaa.jpeg
1491600794-aaaaaa.jpeg



A to nasz mały Robaczek na dzisiejszym usg [emoji4]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Igisiad napisze Ci jak to po trochu wyglada z tej drugiej strony, w zeszlym roku w lutym i marcu moje bratowe urodzily corki. Potem ja w grudniu mialam urodzic synka, niestety urodzil sie w lipcu w 16 tc. Musisz sie przygotowac na to ze moze byc siostra zwyczajnie zla, zla na wszystko, na los, na swiat, na Boga, nawet na Ciebie za to co ja spodkalo. To co przejdzie bedzie, dla niej dramatem i dla was tez w kolo tez. Tylko pamietaj ze Twoje dziecko jest teraz najwazniejsze. Mysl pozytywnie bo aniolkowi nie pomozesz a swojemu maluszkowi mozesz zaszkodzic.

Biedroneczka sliczna dzidzia :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Biedronka śliczny Maluszek :-)

Hej Mamusie :-)
Źle dzis spałam, nie wyspałam się, a jeszcze muszę iść rano kupić palmę wielkanocną. Dziewczyny ze wsi robia kiermasz wielkanocny i same robiły palmy , zające wielkanocne z siana, koguty i jaja :-) będzie też domową cwikla, chrzan, jabłka z miętą w słoikach. Pewnie wydam trochę kasiorki, bo bardzo lubię takie rzeczy. Jak coś kupię, to się Wam pochwalę.
Spokojnej soboty życzę :-)
 
Igusiad to straszne :( ... I jestem mówiąc szczerze przerażona bo we wtorek idziemy na prenatalne to będzie 13 t 1 d...
 
Hej dziewczyny.
Ja dzisiaj nie śpię od 4. Próbowałam jeszcze spać ale kręciłam się z boku na bok i w końcu o 5 wstałam. Weekend na uczelni u mnie, więc nie będę zbyt aktywna. Ale czytać Was będę.
Trzymajcie się
 
Cześć dziewczyny :) jestem zaskoczona ze tak rozumiecie mnie z tym kredytem. My wydajemy 3,200 na opłaty teraz. I dojdzie nam 300 zł kredytu. Nie jest najgorzej w stosunku do naszych zarobków. Ale my jesteśmy tacy niestety ze jak mamy stówę to będziemy żyli za stówę a jak mamy 4 tysiące to będziemy żyli za 4 tysiące...

Igusiad nie przepraszaj :) takie informacje trochę trzeźwia, dają kopa żeby o siebie bardziej dbać :)

Biedroneczka ale cudo *.*

Dostałam wczoraj paczkę z Bebilonu i tam jest taka kartka żeby zapisać wyobrażenia o swoim dziecku. Jak będzie wyglądało, do kogo będzie podobne, jakie będzie miało zainteresowania itp. Macie już jakieś wyobrażenia? :) ja przyznam ze mam czarna dziurę w glowie


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Czesc dziewczyny.....ja tez juz wstalam...
Dzis to chyba zamorduje swojego meza...poszedl wczoraj z kolegami na "piwo" i tak to piwo sie skonczylo ze wrocil o 5 nad ranem...pol nocy przez dziada nie spalam...
Dzis zamiast mi pomoc posrzatac to bedzie umieral caly dzien...
Jak on mnie wnerwia...mam go chwilami dosc...
Udanej soboty...
Ewla udanych zakupow...ja palme juz kupilam z tydzien temu w ksztalcie kurczaka moj syn wybral......
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry