reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Witam
Dzisiaj od rana miałam gości a potem wreszcie się wzięłam za prasowanie a trochę się tego nazbierało, potem spacer z psem i dopiero teraz udało mi się zasiąść :):)
Wy tu o ruchach piszecie a u mnie cisza, ale co się dziwić jak tony tłuszczu na brzuchu to zanim dzidzia się przez nie przekopie to jeszcze trochę minie
AnScarlett szczęśliwej podróży i ciesz się mężem jak najdłużej
Roza super z tą podwyżką, też bym tak chciała :wink::wink:
Igusiad niestresującego spotkania z szefową, a ona już wie o twojej ciąży?
Madagos udanej wizyty
Justa nieciekawie masz z tymi plamieniami, a jak leżysz to plamienia ustają?
Na ból głowy nie pomogę bo mnie na szczęście jak do tej pory nie bolała ale zapewne położyłabym się spać to może by przeszło
 
reklama
Joanna ja miałam kłucie, raz takiee, że płakałam, ale wszystko było ok :) lekarz mówił, żeby kluciem o ile nie jest baardzo długotrwałe to się nie przejmować.


Ja z tego bólu głowy, choroby itd. Dzisiaj naa jeden dzień pożyczê detektora od znajomej...

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja dziś wkoncu pojechałam do placówek w których pracuje i w jednej chyba z godzinę mi zeszło bo dyrektorka musiała zdać mi relacje o najważniejszych problemach jaki się wydarzyły jak mnie nie było. Choć z nimi jestem na bieżąco bo pomimo tego, że siedzę w domu wiem co się dzieje. Musiałam obiecać jej że w przyszłym tygodniu jak tylko poczuje się lepiej to przyjadę i zajmę się tymi najcięższymi...

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny, ja juz po wizycie. 8,6cm wg USG 14tydzien 4 dzien. Mialam pobrana cytologie i sie rozkrwawilam trochę. Dostałam skierowanie do specjalisty chorób zakaznych bo takie oto cudo mi wyszło... Nawet o tym nie czytam bo się nie chce stresować... Jak nie urok to sraczka :)
1491578103-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-T585 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A ja nie wiem ile przytyłam. Moja waga szwankuje, bo za kazdym razem jak na nią wejdę to inaczej waży. Raz mam 51 za 10 sekund 54,5. W przychodni prawie miesiąc temu wychodziło, że schudłam prawie 2kg. Zobaczymy co wyświetli się w czwartek. Mam nadzieję, że nie przytyje tyle co w poprzednich ciążach. Będzie lato, gorąco to i może mniej będę jadła.


Też pocieszam się, że w lato mój apetyt trochę przyhamuje, bo narazie ciągle jestem głodna... Godzinę po obiedzie już czuję głód... Masakra, nigdy tak nie miałam!



Dziewczyny kłuje mnie brzuch, na dole z prawej strony, poniżej pępka już od wczoraj. Czasem jest lepiej na chwile, nie budziłam się w nocy przez to ale jednak wciąż trwa. Leżę i się nie ruszam żeby sprawdzić ale nie ma to znaczenia.
Czy to jest normalne?? Proszę wypowiedzcie sie, to moja 3 ciąża ale poprzednie przechodziłam bez praktycznie żadnych dolegliwości wiec nie mam doświadczenia. Chcialabym wiedzieć czy lepiej leżeć przez takie cos bo może być niebezpieczne czy to jest obojętne i mogę funkcjonować normalnie
Dzięki za pomoc :)


Ja miewam czasami tylko chwilowe ukłucia, nigdy tak długo... Na Twoim miejscu wzięłabym nospę, a jak to nie pomoże, to chyba wybrałabym się na IP...


Biedronka, a gdzie pracujesz jeśli można wiedzieć?


Pospałam sobie ponad 2 godziny i nadal chce mi się spać... :-) ech... życie brzuchatki :-)
 
Hej dziewczyny, ja juz po wizycie. 8,6cm wg USG 14tydzien 4 dzien. Mialam pobrana cytologie i sie rozkrwawilam trochę. Dostałam skierowanie do specjalisty chorób zakaznych bo takie oto cudo mi wyszło... Nawet o tym nie czytam bo się nie chce stresować... Jak nie urok to sraczka :)
1491578103-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-T585 w aplikacji Forum BabyBoom
Pierwszy raz mialas robione toxo?

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 14t3d [emoji272]
 
Hej dziewczyny, ja juz po wizycie. 8,6cm wg USG 14tydzien 4 dzien. Mialam pobrana cytologie i sie rozkrwawilam trochę. Dostałam skierowanie do specjalisty chorób zakaznych bo takie oto cudo mi wyszło... Nawet o tym nie czytam bo się nie chce stresować... Jak nie urok to sraczka :)
1491578103-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-T585 w aplikacji Forum BabyBoom

Może błąd laboratorium :-) Miejmy nadzieję...
 
reklama
Ja też niedawno się obudziłam, wypłata przyszła więc porobiłam płatności i już prawie nic nie zostało :/ już dzisiaj chyba nic nie zrobię bo nic mi się nie chce.. pranie tylko wywiesze bo wstawilam
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry