reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Właśnie wróciłam od położnej. Znowu zaczęło mnie boleć więc zadzwoniłam i kazała przyjść. Według niej to wiązadła mnie ciągną. Ale ważniejsze, że zrobiła ktg i serduszko pięknie bije :-)
 
Jestem w domu :) powiedziałam lekarce że jak mogę ją prosić to tylko zwolnienie a na badanie przyjdę w piątek lub w poniedziałek, zapytała mnie na kiedy usg jesteśmy umówione to jej powiedziałam że jeszcze nie jesteśmy. Zapisała mnie w poniedziałek Na 18:45 i mówiła że wtedy zrobi całe badanie i żebym nie przychodziła kolejny raz. Zwolnienie dostałam do 10 maja, skierowanie na badanie moczu i krwi, mam je zrobić 8 maja i 10 wtedy przyjść. Kazała już zmienić witaminki jak skończę ten listek. Czekam na poniedziałek, zobaczę w końcu moje szczęście :)
 
Czuję się dzisiaj tak tragicznie, że chce mi się płakać :( koniec 13tyg. A ja drugi raz podczas ciąży wymiotowalam, samą silną... słabo mi i w ogóle a jeszcze 2h w pracy... mam dość na dziś

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Widzę, że nie jestem tu sama jeśli chodzi o pracę partnerów za granicą. Mi strasznie brakuje mojego M w trakcie prostych czynności takich jak np. wyprowadzenie psa pomiędzy wymiotami czy też pójście do sklepu gdzie czując tylko zapach wędliny musze uciekać ze sklepu..

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czuję się dzisiaj tak tragicznie, że chce mi się płakać :( koniec 13tyg. A ja drugi raz podczas ciąży wymiotowalam, samą silną... słabo mi i w ogóle a jeszcze 2h w pracy... mam dość na dziś

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Kochana pocieszę Cię ze ja wymiotowałam samą śliną a w efekcie i żółcią bo w żołądku nic juz nie było, dzień w dzień od 6 tygodnia ciąży do skończenia 11 tygodnia czyli całe 5 tygodni. Wiem że jest to okropnie męczące i człowiek nie ma na nic siły ale dasz rady :) niektóre kobiety przechodzą to wcześniej, niektóre pozniej, pewnie teraz dopiero przyszła na Ciebie pora. Możemy tylko zazdrościć tym co przechodzą ten okres bezpbjawowo :) kup sobie korzeń imbiru i zaparzaj w herbacie lub wodzie, u mnie dobrze łagodził nudności :)
 
Ja Wam laski bardzo współczuję partnerów za granicą... nie umiem.sobie wyobrazić jakby to było. Na zakupy większe chodzimy razem, on zawsze wszystko dźwiga, mi nie pozwala nic nosić ;) ale na codzień sama chodzę do sklepu i też tacham.
Kuzyn mojego męża jeździ do pracy za granicę. Zarabia dużo kasy. I mój mąż coraz częściej wspomina że gdyby też tak jeździł to szybko byśmy kredyt spłacili i lepiej by się żyło. Ale mam nadzieję że to takie luźne myśli...
 
Ja do ciąży myślałam, że tak jest całkiem dobrze.. Wiecie ja lepiej zarabiam w Polsce a on za granicą.. Wbrew pozorom mieliśmy dużo czasu dla siebie, ale teraz gdy jestem sama i czuje się fatalnie to strasznie mi go brakuje. Wiem, że jemu też jest ciężko jak słyszy gdy podczas rozmowy przerywam bo lecę do łazienki albo jak nie odbiorę telefonu i szaleje wydzwaniając co sekundę.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry