reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
A za mną ciągle chodzi ten Tutek Grander Play. Na Allegro jest 3 w 1 za około 1500 zł. Własnie jak byłam w sklepie i różne wózki macałam i dotykałam, ten mi się podobał najbardziej.
 
reklama
Mój mąż wyjeżdża od ponad roku. Ale wciąż się nie przyzwyczaiłam. W międzyczasie miałam poważne kłopoty zdrowotne (zagrożenie życia), do tego dwóch synów 17 i 12 lat. Nie jest łatwo. Jednym ze sposobów jest to, że liczę czas tylko danego wyjazdu, a nie że to jeszcze potrwa miesiące. Tak mi jest łatwiej. Przyjeżdża do domu co 3-5 tyg. Jakoś ogarniamy....

34bw90bvj7s2yzfl.png

82dokqi1appe9g4w.png

wff2kqi19yndsbel.png
Mój mąż jak pojechał to okazało się, że to on sobie bardziej z tym nie radzi i teraz ja jadę do niego na tydzień w odwiedziny i wracamy razem na święta

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam nową mamę [emoji4]

[emoji175]fasolka 15/10/2017,
[emoji221]córeczka 11/2015,
[emoji72]aniołek*09/2014,
[emoji197]synek 08/2009.
 
Temat wozkow widze ;) Ja x-landerem zrobilam ok 60tys km [emoji14] oj kochalysmy z corciami te spacerki :D i powiem tak- wozek nie do zdarcia! Ciezki owszem ale tak stabilny wytrzymaly i niezawodny ze szok. Lekka spacerowke tez mam "do sklepu itp" ale i tak x-lander najlepszy byl dla mnie wiec pewnie zostane przy tej marce. Nawet dawal rade w gorach na kamieniach i na plazy nad morzem ;) Mutsy podobaja mi sie bardzo ale chyba bym go szybko zajezdzila..jakos taki malo wytrzymaly mi sie zdaje ;)

Witam nowa mamusie :) Wspolczuje takiej rozlomki z mezem..

Udanych wizyt Kobitki! Oby same dobre wiesci!
Ps. Jak mi dzis niedobrzeeee...bleee :(

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej ☺ moge się do Was dołączyć? Mam 25 lat i mieszkam we Francji. Aktualnie jestem w 12 tyg ciazy (liczony przez ginekologa). Planowany termin porodu mam na 21 październik☺. Jest to moja pierwsza ciąża, więc wszystko całkiem nowe ☺. Oczywiście pełno obaw i stresow czy sobie poradzę. Zwłaszcza ze będę przez ostatnie dwa miesiące ciazy sama. Mąż ma wrócić na poród Ale zaraz po nim wraca zagranicę. I zobaczymy się dopiero na święta. Narazie mnie to przeraża ale muszę być silna bo wiem ze i Jemu nie jest łatwo ze będziemy żyć osobno.
Hej ☺ moge się do Was dołączyć? Mam 25 lat i mieszkam we Francji. Aktualnie jestem w 12 tyg ciazy (liczony przez ginekologa). Planowany termin porodu mam na 21 październik☺. Jest to moja pierwsza ciąża, więc wszystko całkiem nowe ☺. Oczywiście pełno obaw i stresow czy sobie poradzę. Zwłaszcza ze będę przez ostatnie dwa miesiące ciazy sama. Mąż ma wrócić na poród Ale zaraz po nim wraca zagranicę. I zobaczymy się dopiero na święta. Narazie mnie to przeraża ale muszę być silna bo wiem ze i Jemu nie jest łatwo ze będziemy żyć osobno.

Cześć ;) to jesteśmy w tym samym wieku i to jest też moja pierwsza ciąża o którą się staraliśmy 1,5 roku :) a termin porodu mam na 23 ;)
 
Czesc dziewczyny... Witam nowa mamuske..
Od rana nie wchodzilam..a tu tyle do poczytania...
U mnie dzis piekne slonce...az szkoda bylo w domu siedziec...a poza tym zauwazylam ze jak sie troche zmecze w dzien i dotlenie to spie cala noc...
Bylam dzis w pracy potem na malych zakupach...kupilam sobie fajna bluzeczke..bedzie rosla razem z brzuszkiem...dalam cale 25zl. A podobna w sklepie ciazowym dwa razumy tyle...masakra...
Mialam dzis tel od ksiegowej ze rzeczywiscie sie pomylila i dxis wieczorem albo jutro najpozniej mam miec reszte pieniedzy na koncie...i nie musze zadnego dodatkowego zaswiadczenia donosic...takze super....musze sie wreszcie i ja do tego hm wybrac...tak chwalicie te leginsy ciazowe...ale niestety moj maz nienawidzi chodzic po galeriach......
Milego dzionka ja robie obiad a pozniej lece z mlodym do kosciola na probe komunijna...
Udanych wizyt kochane...
 
Hej Dziewczyny :)
Witaj Lili91 :)
Dopiero skończyłam czytać tyle napisalyscie :) ja dzisiaj siedzę w domu ale miałam trochę prasowania, obiadek zrobiłam już także teraz mam zaś dla siebie. Adam od paru dni w końcu lubi bawić się sam :) :) do tej pory chciał mieć towarzystwo, jak wychodziłam z pokoju to wolał Mamo nie uciekaj, chodź :) ja nie musiałam nic robić ale miałam po prostu patrzeć
Ciężko jest mieć męża za granica, podziwiam kobiety które dają sobie z tym radę. Wiem ze czasem nie ma innego wyjścia, trzeba to przetrwać
My w Niemczech tez jesteśmy sami, mieszka tez brat męża z rodzina ale wiadomo każdy pracuje i ma swoje zajęcia także trzeba było sobie radzić z maluszkiem. Mąż wraca popołudniu także nie było tak zle ale córkę rodziłam w Polsce i dookoła miałam cała rodzine do pomocy w razie czego. Bałam sie trochę jak to bedzie samemu z dzidziusiem i starsza córka ale powiem Wam szczerze ze nie miałam żadnych problemów. Jednak kobieta naprawdę potrafi wszystko super zorganizować :) wyprawić dziecko do szkoły zająć się niemowlakiem posprzątać mieszkanie zrobić obiadek i znaleźć czas dla siebie :) to nie jest takie trudne :)
 
reklama
Natasza , czekam na info po wizycie [emoji110][emoji110]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 14t1d [emoji272]
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry