reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Już z nim dziś negocjowalam. Powiedział, że w przyszłym roku na wiosnę "się zrobi"... Mam nadzieje, że teść nie będzie za bardzo z nami walczył... jak powiemy , że na basen dla wnuka to może nic nie powie :-)

BUM fajny ten wózek ;-)

Ja wybrałam ROAN BASS SOFT. I CHYBA też kupię na początek sama gondole. Jest duża, bo 82 cm to akurat na całą zimę wystarczy, w a na wiosnę kupimy spacerowke.

Tylko z racji na nasze tereny, przydałaby nam sie spacerowka na gumowych kołach. Nie piankowych. Poszukam pod koniec roku, może znajdę coś ciekawego :-)
"Się " zrobi, pozmywa, posprzata [emoji6] zazwyczaj to ja byłam "się " jak juz się wscieklam, ze proszę i nic a teraz mój mąż biedny nie wyrabia na zakrętach z obowiązkami

[emoji127] 28.10.2017
 
reklama
Na wiosnę będzie miał mnóstwo prac przy sadzeniu drzewek, więc wszystko i tak zostanie na mojej głowie. I negocjacje z teściem i cała reszta... no nic... Lubię takie sprawy ;-)
 
Ja mialam wózek 3w1 Tutek Grander, ogolnie ok ale za duzo miejsca w aucie. Przed roczkiem kupiliśmy lekka aluminiową spacerowke, którą mamy do tej pory. Teraz tez 3w1 dostanę ale jak to się mówi... Darowanemu koniowi...:-)
 
Moje dane do tabeli, poproszę o dodanie:
29lat, Warszawa, ciaza 3, 1 aniołek, 1 córcia i teraz podobno synek.termin z om na 2.10, z usg 28.09.
 
Ja swego męża jak o coś poproszę to i tak na darmo moje proszenia. Działa mi na nerwy jak nikt inny. Doprowadza mnie do takiej złości że żałuję że wzięłam z nim ślub !
 
Cześć :-) u Nas także piękna pogoda i korzystamy :D co do wakacji także mamy zaplanowany wyjazd w czerwcu do Czarnogóry mam nadzieję że nie będzie przeciwwskazań i polecimy :)
 
Ja swego męża jak o coś poproszę to i tak na darmo moje proszenia. Działa mi na nerwy jak nikt inny. Doprowadza mnie do takiej złości że żałuję że wzięłam z nim ślub !

Mam to samo! :-)
Tylko teraz lekarz mnie mocno ograniczył, więc nie mogę wszystkiego w nerwach zrobić sama...
Do niedawna było tak, że raz, drugi... piąty prosiłam, a za 10 razem robiłam awanturę i ostentacyjnie robiłam wszystko sama :-)
Już te czasy się skończyły...
Mogę sie wkurzac, a on i tak ma wszystko w d....
Takie życie z tym moim mężem, ale czasem też potrafi być naprawdę kochany :-)
 
Witam Was Kochane [emoji3] wczoraj mój gin mnie przyjął dostałam antybiotyk i globulki clotrimazolum bo dodatkowo mam infekcje. Zlecił powiew moczu i po skończonym antybiotyki brać urosept. Mówię Wam co się nadenerwowałam to moje.

A co do wakacji nie mamy planów ... ale pewnie gdzies chociaż na weekend pojedziemy...mam taką nadzieję [emoji3]

Napisane na SM-A320FL w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej, ja dziś prawie cały dzień na dworze, co prawda mieszkam w bloku w centrum miasta, bez balkonu, ale Jelenia Góra ma swoje możliwości [emoji4]
Bum fajny wózek ale ja tak jak Justa upatrzyłam sobie Anex, nie wiem tylko czy sport czy classic. Na potem mam dostać parasolkę. Dla chłopców nie kupowałam wózków 3w1 bo rodziłam ich późną wiosną i gondola była dla nich bez sensu, bo za gorąco i na dodatek duzi się urodzili, wtedy nie było takich fajnych dużych głębokich gondol, a na jesień już siedzieli i spacerówka była świetnym rozwiązaniem.


34bw90bvj7s2yzfl.png

82dokqi1appe9g4w.png

wff2kqi19yndsbel.png
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry