reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
aktualizacja , jest nas dużooo - więc się każda niech melduje ! :)
pare dziewczynek na różowo mi się nie zaznaczyło , póżniej poprawię :)
P1.jpg
P2.jpg
P3.jpg
 

Załączniki

  • P1.jpg
    P1.jpg
    75,7 KB · Wyświetleń: 523
  • P2.jpg
    P2.jpg
    76,9 KB · Wyświetleń: 552
  • P3.jpg
    P3.jpg
    74,7 KB · Wyświetleń: 529
Ostatnia edycja:
reklama
O kurde jak nas duzo...
Bumm fajmy wozek...mi tez sie ten pierwszy kolor bardziej podoba...
A mi bardzo podoba sie anex sport...co myslicie o nim
 
O co do wozka to mam mutsy igo :) ale cale 2lata przenosilam malego w chuscie,wiec srednio zna wozek wogole;) stoi jak nowy :) pozatym 2raz nie kupila bym wozka 2w1 ani 3w1 bo spacerowki w nich to koszmar! A w gondoli przejezdzi sie pol roku a potem 2lata mecz sie ze spacerowka albo kup nastepna... chociaz igo jeszcze ma w miare i sklada sie spacerowka cala, ale bierzcie pod uwage wyjazd na urlop i wozek ktory zajmie wam caly bagaznik;)

xbum hmm jak szukalam dla syna to nie cieszyla sie ta firma dobra opinia

W sumie brakuje nam fotelika do samochodu=nosidelka i dostawki do lozka:) jestem najstarsza z "mlodych" w rodzinie wiec ni po nikim nie dostalismy,a po synu juz duzo rzeczy podalismy dalej :( zaluje troche tylko wydanego materaca z lozeczkiem bo byl z janpolu i kosztowal nad ponad 400zl:( ale coz nie bede sie prosic, chociaz mam nadzieje ze zainteresowani sami zwroca;)
 
xandzia pisałas mi dane na priv?

alpine , mi się tam podoba, opinie jak na wszystko sa rożne [emoji6]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 13t4d [emoji210]
 
Kurcze juz kolejny raz slysze ze wozki 2w1 czy 3w1 to nie jest dobry wybor.... Ja tez myslalam o opcji 3w1...bo mysle ze jest najbardziej oplacalna...a przeciez ludzie waza dzieci w tych spacerowkach i znam wiele matek co nie narzeka...
 
Ja narzekalam przy malej bo był mega ciężki i wielki a spacerowka to dopiero giga , ale w tych lekkich takch te spacerowki nie sa takie złe , moja sąsiadka ma z kompletu i jest śliczna ta spacerowka , zależy co komu sie podoba [emoji6]
Ja tez mowilam po Lenie , ze juz nie kupie 3w1 , a mamy upatrzony 3w1 [emoji4]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 13t4d [emoji210]
 
Musisz mu wydzielic i zagospodarowac fragment

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Już z nim dziś negocjowalam. Powiedział, że w przyszłym roku na wiosnę "się zrobi"... Mam nadzieje, że teść nie będzie za bardzo z nami walczył... jak powiemy , że na basen dla wnuka to może nic nie powie :-)

BUM fajny ten wózek ;-)

Ja wybrałam ROAN BASS SOFT. I CHYBA też kupię na początek sama gondole. Jest duża, bo 82 cm to akurat na całą zimę wystarczy, w a na wiosnę kupimy spacerowke.

Tylko z racji na nasze tereny, przydałaby nam sie spacerowka na gumowych kołach. Nie piankowych. Poszukam pod koniec roku, może znajdę coś ciekawego :-)
 
Justakacper bo zalezy kto co lubi, my wozka nie bralismy prawie nigdzie a prawie kazdy weekend gdzies jezdzimy,jak nie morze to gory to wieden to narty, to jakis wylot, w teren mamy przyczepke rowerowa croozera i zrobilismy i na rowerach i tak po prostu aporo km, albo maly siedzial nam na plecach na zmiany, tak np. po 6h marszu w gory max, czy zakupy w auchan^) w mediolanie wypozyczalismy lekka spacerowke na miejscu,rozkladana na plasko,Milosz mial 4,5mies, ale i tak glownie byl w chuscie bo wozek byl totalnie niepraktyczny noszenie go po schodach, metro, kostka brukowa..., znowu wiekszosc kolezankek szybko zmieniala spacerowki kolumbryny z 3w1 na jakas lekka spacerowke ;)
 
reklama
Tez miałam 2w1 dla córki - Teutonie. Super wózek i w ogóle nie narzekałam.
Ale taka prawda, ze spacerówka od takiego wózka jest duża i ciężka. A przynajmniej większa i cieższa niż wózek typu parasolka. Wiec mój od tak mniej więcej 7 miesiąca nie był używany. Fajnie pójść na zakupy, bo jest miejsce pod spodem. Ale juz podjechać gdzieś pociągiem, autobusem czy w ogóle jakis dłuższy spacer to jednak parasolka mniejsza i lżejsza. Do samochodu tez.


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry