reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Bylam z synem u lekarza no temperatura utrzymywala sie caly czas i zaczal narzekac ze go gardlo boli...
Tak wiec na szczescie to tylko zapalenie gardla paskudne...ale jeszcze nie angina...ale gdyby do poniedzialku nie przeszlo mamy sie zglosic po antybiotyk...
Swoja droga przepisalam sie do nowej przychodni i powiem wam ze jest super doktor mila..weszlam o czasie...i w sumie spedzilam w przychodni 5 minut..
Dostal leki przeciwwirusowe i dokupilam jeszcze przeciwgoraczkowe bo mi sie juz skonczyly i zostawilam w aptece 75 zl..

Zgroza...
Leki dla dziecka powinny byc darmowe...byle wejscie do apteki i 100 zostawiona...
 
reklama
Hajmal mi się też tak spina brzuch jak się przemęczę i wtedy przeważnie panikuję po tym krwawieniu i kładę się do łóżka żeby odpocząć. Ostatnio moja siostra mnie trochę dłużej przeciągnęła po mieście to wieczorem tak mnie właśnie brzuch twardniał że aż się przestraszyłam że znowu w szpitalu wyląduję :(
Justa też uważam ze leki powinny być darmowe, nie widzi się ile to kosztuje dopóki ktoś nie zachoruje :szok::szok: zdrówka dla Twojego synka
 
Hajmal ja tak mam jak dłużej jestem na nogach... Dziś stanęłam w kuchni na 1.5 godziny, żeby zrobić obiad i taaaki twardy i napięty brzuch mi się zrobił, że aż ze strachu położyłam się i do 14 zamierzam lezeć...

Robię takie pierożki z ciasta drożdżowego z jajkami i szczypiorem w środku. Tyle ciasta zrobiłam, że nawet w połowie jeszcze nie jestem...

Zawsze jak coś robię takiego "innego" to w ilość i jak dla wojska , bo a to teściom dac, a to do cioci, bo ona też często nam przywozi różne pyszności... no i my też będziemy jeść je 2 dni :-) wstawię później fotkę w wątku o gotowaniu.
 
Witam Was,
Kochane proszę o pomoc na poczatku ciazy miałam zapalenie pęcherza i zdiagnozowano u mnie bakterie e.coli brałam antybiotyk 10 dni amotaks, wczoraj zrobiłam badanie moczu (zdjęcie w załączeniu) i znowu mam bakterie a wizyta za 2 tygodnie u gin. Co robić dodam ze biorę zurawit juz 2 miesiąc.
 

Załączniki

  • 17690930_1431013396963162_1047363150_n.jpg
    17690930_1431013396963162_1047363150_n.jpg
    24,6 KB · Wyświetleń: 60
Ewka to mój mąż by Cię zachwalał pod niebiosa bo on lubi tego typu jedzenie a mi się nigdy nie chce tego robić ;-) ;);-) ;)
 
Witam Was,
Kochane proszę o pomoc na poczatku ciazy miałam zapalenie pęcherza i zdiagnozowano u mnie bakterie e.coli brałam antybiotyk 10 dni amotaks, wczoraj zrobiłam badanie moczu (zdjęcie w załączeniu) i znowu mam bakterie a wizyta za 2 tygodnie u gin. Co robić dodam ze biorę zurawit juz 2 miesiąc.
Ja miałam zapalenie pęcherza i dostałam antybiotyk i dopiero wtedy mi pomogło. Pij też sok z zurawiny, ten taki jakby koncentrat. Okropny Ale pomaga.

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Akilegna a jakbyś tak poszła teraz z wynikami to by Cię Twój lekarz nie przyjął? Moja zawsze przyjmuje nawet bez umawiania się jak coś mnie niepokoi, albo może idź do rodzinnego coś poradzi. Po antybiotyku powinno Ci się chociaż trochę zmniejszyć
 
Akilegna ja bym tez poszla do lekarza zeby sprawdzil te wyniki....moze byc nawet rodzinny skoro do gina dopiero za dwa tyg. Idziesz...
Anakonda dzieki...mam nadzieje ze mu przejdzie.
Ewkaa ale ty rozpieszczasz tego swojego meza...moj tez by cie wychwalal pod niebiosa...
A ja leze i ogladam tv...po wczorajszej wizycie jestem spokojniejsza...
Wczoraj bardzo intensywnie czulam bulgotanie w brzuchu...ale chyba to jeszcze za wczesnie zeby czuc dzidziola...chociaz po jego wczorajszych akrobacjach to wszystko mozliwe
 
Dziewczyny a czujecie bol jak sie napinaja wam brzuszki. Bo ja wlasnie czuje i mnie to martwi bardzo. Codziennie leze choc chwile w ciagu dnia ale dzis przeleze chyba caly.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Wywieszam pranie i zmykam z psem na spacer, mam nadzieję że wieczorkiem jeszcze wpadnę :)
Hajmal ja to nie tyle ból co takie twardnienie czuję, nie wiem jak to określić - czuję że mi bardzo ciąży brzuch ale to nie jest ból
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry