reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
ide do rodzinnego a wieczorem pojde do gin bo dzisiaj przyjmuje moze mnie przyjmie



Witam Was,
Kochane proszę o pomoc na poczatku ciazy miałam zapalenie pęcherza i zdiagnozowano u mnie bakterie e.coli brałam antybiotyk 10 dni amotaks, wczoraj zrobiłam badanie moczu (zdjęcie w załączeniu) i znowu mam bakterie a wizyta za 2 tygodnie u gin. Co robić dodam ze biorę zurawit juz 2 miesiąc.
 
reklama
Witam Was,
Kochane proszę o pomoc na poczatku ciazy miałam zapalenie pęcherza i zdiagnozowano u mnie bakterie e.coli brałam antybiotyk 10 dni amotaks, wczoraj zrobiłam badanie moczu (zdjęcie w załączeniu) i znowu mam bakterie a wizyta za 2 tygodnie u gin. Co robić dodam ze biorę zurawit juz 2 miesiąc.
A w jaki sposób pobierasz próbkę moczu? Robisz to po porannym prysznicu czy w toalecie zaraz po wstaniu? Wiele kobiet popełnia błąd, mocz do pojemnika na posiew oddaje w toalecie i stad wtedy liczne bakterie.
Zalecam post na mamaginekolog o poprawności pobierania próbki.

[emoji127] 28.10.2017
 
Co do tej plci to rzeczywiscie nie ma znaczenia i najwiekszej pragnienie to zeby wszystko bylo ok.Za kazdym razem jak moj lekarz patrzy na monitor usg czekam i ta cisza wydaje mi sie wieczna.Ostanio po kilki takich sekundach ciszy spojrzal na mnie i mowi:Wie Pani co jest najgorsze?Ja juz lzy w oczach a on :Tyle miesiecy w Pani brzuszku a i tak urodzi sie czysty ojciec..

Dziewczyny ja jestem z zawodu zolnierzem i zawsze przez moje poligony mam problemy z roznego typu zapaleniami. Przed ciaza byly ciagle starania i wtedy tak jak w ciazy nie moglam zadnych lekow bo nie wiedzialam czy przypadkiem nie zaszkodze dziecku. Teraz szczegolnie jestesmy narazone na tego typu nieprzyjemne sprawy. W sytuacjach kryzysowych bywalo tak,ze chodzilam od okna do okna i plakalam tak mnie bolalo i pieklo. Z posiewu nie wyszlo nic i lekarz stwierdzil,ze to przejsciowa przypadlosc.Wiadomo,ze w ciazy nie mozna tego lekcewazyc ale jak "zlapie"Was taki nieprzyjemny problem mi pomagalo by wyplukac te bakterie.Bardzo, bardzo duzo pilam.Herbaty z zurawina,wody mineralnej i na prawde pomagalo mi to_Oczywiscie kontrola lekarza to pierwsza sprawa ale to picie wody jest zbawienne.Nie tylko na takie problemy ale takze na celulit np.
 
Akilegna idź do lekarza, nie bagatelizuj żadnych niepokojących dolegliwości. Ja też mam problem z bakteriami w moczu... biorę zurawit, pije herbatę żurawinowa , jakoś do suszonej żurawiny nie mogę się przekonać...

Skończyłam to smażenie, totalnie nie mam siły... leżę do wieczora. Wszędzie pełno mąki, ale naprawdę nie dam rady już posprzątać... musi być taki bajzel do wieczora :-/ A przynajmniej do czasu, aż nabiorę sił :-)
 
Ewka to mój mąż by Cię zachwalał pod niebiosa bo on lubi tego typu jedzenie a mi się nigdy nie chce tego robić ;-) ;);-) ;)

Haha :-) od mojego usłyszeć jakieś pochwały to chyba święto musi być :-) ale widzę po nim, że mi smakuje :-)
Czasem na niego burknę, że mógłby mi czasem powiedzieć że dobry obiad, salatka, czy coś , on zawsze kwituje to w sposob:
Przecież Ty codziennie robisz dobre obiady, to nie będę Cię za każdym razem chwalił... ręce opadają... ;-)

UWIELBIAM GOTOWAĆ :-D
 
Ja tez leze prawie caly dzien. Wstalam z godzine temu bo sie mi ktos do domu przyplatal na pozyczki. Przez ten czas nie bolalo wiec moze sie uspokoi.

Truskawki do malaronu mam domowe ze sloika.

Aneta podziwiam. Zawsze chcialam byc policjantka, ale nie wyszlo. Mimo to tez mam meski zawod jestem budowlancem.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Fajne sa tez tabletki pregnofer uro przeznaczone dla kobiet w ciazy wlasnie:)
Hajmal to tez ciekawy zawod!:).jestes na zwolnieniu juz rozumiem?
Nasz organizm chyba bardzo fajnie nam podpowiada kiedy ma byc przerwa w pracy,kiedy trzeba sie polozyc i kiedy trzeba przlezec caly dzien bo jest taka potrzeba.
 
Mój lekarz też każe najpierw się podmyc tantum rosa a potem dopiero oddać mocz do kubeczka [emoji4]
Mi brzuch też czasem się napina jak przecholuje ze spacerami wtedy trochę poleze i przechodzi.

Mój mąż chwali moje obiadki najbardziej zupy nawet moja teściowa się zawsze nimi zajada i bierze dokladke ale mój tata i brat nigdy nie potrafią pochwalić mojej mamy jak coś ugotuje wrrr, a gotuje swietnie i ciągle coś pysznego dla nich wymyśla.[emoji53]

[emoji175]fasolka 15/10/2017,
[emoji221]córeczka 11/2015,
[emoji72]aniołek*09/2014,
[emoji197]synek 08/2009.
 
Ja to obiad w 20 minut preferuje najbardziej [emoji14] Wiecej czasu troche mi sie nie chce spedzac przy garach. Moze od czasu do czasu ale niezbyt czesto sie to zdarza. Glownie jemy sznycle z indyka duszone do tego warzywa na patelnie, ryz i sos z jogurtu naturalnego. 20 minut i obiad gotowy [emoji14]

Ale Ewka, mój mąż jakby dostał jakies takie pierożki lepione pół dnia to olaboga... Nosilby mnie na rekach przez tydzien :D

Napisane na SM-T585 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Chociaż w sumie, wiecie jak to jest... Jak od poczatku bym mu kluseczki kleila, roladki co niedziela zakrecala, ciasta piekla itp to by sie przyzwyczaił i wymagał tak caly czas. A tak to mam spokój a jak juz sie postaram i zrobie jakas kaczke albo wlasnie taki typowy slaski obiad to sie czuje dowartosciowany ze sie tak dla niego staram :D albo jak Mu ciasto upieke i sie zapytam na jakie mialby ochote... :D Brutalne ale jest sposob :D

Napisane na SM-T585 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry