reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Aneta ja to nawet nie zamierzałam pytać teraz o płeć bo zdaję sobie sprawę jak to jest wcześnie ale jak zaczął mnie badać i najechał między nogi i zaczął się śmiać i było widać to nie dało się tego przemilczeć :)
Specjalnie sie moze dzidzia ustawila:)) a Ty mialas jakies przeczucia co do plci?
 
reklama
Aneta tak naprawdę to jest mi zupełnie obojętne jaka płeć oby było zdrowe, ale od początku jakoś tak mi po głowie chodził syn, a znów z córką od początku mi w głowie dziewczyna siedziała więc może ja mam taką "kobiecą intuicję". Szczerze to nawet jakby po 20tyg okazało się ze to jednak dziewczynka to też będę się cieszyć :tak::tak:
 
Ja slyszalam i nawet moj gin na facebooku ostanio rzucil taki temat dyskusji.Zawrzalo oczywiscie bo teorii jest mnustwo.Miedzy innymi zjedzenie wlasnego lozyska mialoby uchronic kobiete przed depresja poporodowa i sorawic,ze szybko wroci do formy.Ja nie zdecydowalabym sie brac na pamiatke i suszyc a wiem,ze tak robili moi znajomi a co dopiero zjesc.Jakos tak nie przemawia to do mnie no i jesli chodzi o mojego gin na koniec rozmowy wypowiedzial sie,ze on nie jest za tym.No ale kazdy ma na ten temat jakas teorie,ktos kto juz sie decyduje i chyba raczej by to nie zaszkodzilo;)
W stanach się gdzieś je oddaje i robią Ci z tego tabletki

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziękuję dziewczyny za rady i otuchę. Byłam u pediatry- dostała zastrzyk przeciwwymiotny, potem zjadła wafelek ryżowy, napiła się wody i śpi. Będzie pewnie po tym zastrzyku pół dnia spać. Mam jej dawać oczywiście dużo płynów, wszystko na bazie mąki ryżowej/ ryżu, mąki kukurydzianej, lekki rosół, chude mięso, trochę ziemniaków, sucharki, kisiel, ewentualnie petitki.. zapowiada się gotowanie dla każdego z osobna!
Ale powiem Wam że zaliczyłam takiego doła psychicznego że aż się przy pediatrze popłakałam kiedy opowiadałam o córce... wstyd mi ale trochę mi lepiej...
Życzę Wam miłego dnia! Jak się uda to popołudniu, gdyby młoda była jeszcze śpiąca, wybieramy się z wózkiem na spanie do parku

[emoji214] Kinga - 4.04.2015 [emoji173]
[emoji272] Fasolka - usg 12 tyg 3 dni
om 13 tyg 1 dni
 
Witam w ten piękny dzień [emoji4] my już po zakupach i spacerku ale jest ciepło [emoji38]
Kupiłam dzisiaj sobie taką bluzę/kardigan z kapturem na dwa guziczki, bardzo ciepły przyda się na teraz i na jesień jak już brzucho będzie wielkie [emoji6] był przeceniony w BUTIK ze 139 na 39 szok ale mi sie trafiło [emoji4]
Cześć dziewczyny,
bardzo Was proszę o pomoc! 2-letnia córka od wczorajszego obiadu w żłobku wszystko zwraca, a ma już pusty żołądek (popołudnie i noc)... spróbowałam jej tylko dać kleik ryżwowy na kolację i podaję wodę ale efekt wciąż ten sam... wybieram się do pediatry tak czy siak ale prosze, wesprzyjcie mnie poradą, co będę mogła jej podać do zjedzenia bo kompletnie zielona jestem...

[emoji214] Kinga - 4.04.2015 [emoji173]
[emoji272] Fasolka - usg 12 tyg 3 dni
om 13 tyg 1 dni
możesz jej podać jeszcze kisiel taki rzadszy, oby szybko przeszło, zdrowia dla malutkiej [emoji4]

Dziewczyny super dzieciaczki [emoji4]

U nas dzisiaj na obiad makaron ze szpinakiem czosnkiem i mozarellą.

Udanych wizyt i miłego dnia [emoji4]

[emoji175]fasolka 15/10/2017,
[emoji221]córeczka 11/2015,
[emoji72]aniołek*09/2014,
[emoji197]synek 08/2009.
 
Co do łożyska jak niby one to jedzą? smażą jak wątróbkę czy na surowo? Ohyda [emoji13]Blee

[emoji175]fasolka 15/10/2017,
[emoji221]córeczka 11/2015,
[emoji72]aniołek*09/2014,
[emoji197]synek 08/2009.
 
Witajcie dziewczyny :)
Wczoraj oddałam się sprzątaniu, ale czytałam Was na bieżąco.
Dzisiaj pogoda cudowna, bardzo ciepło. Byłam u mnie w pracy po bony na święta, zakupy zrobiłam. Kurcze fajnie tak między nimi znowu było być, aż nie chciało mi się wychodzić.
Co do płci... hm. Ja na początku miałam wrażenie że to będzie chłopiec. Mój mąż jest nastawiony na córkę, cały czas mówi "mała" i tak dalej. W pracy koleżanki też powiedziały że będzie dziewczynka i na studiach koleżanka również mówiła że czuję że będzie dziewczyna:) z tego wszystkiego ja też już się nastawilam że będziemy mieli córkę, ale muszę grzecznie czekać ;)
Zjadłam pysznego paczka i żałuję że kupiłam tylko jednego.
Posiedzę trochę potem wezmę się za pranie i może coś jeszcze poogarniam.
W pon i wt mąż ma wolne to może przejdziemy się do sklepu popatrzeć za jakimiś luzniejszymi ciuszkami, ale i tak wcześniej niż po wypłacie nie kupię ;) zaraz wrzucę mój brzusio do wątku z brzuszkami ;)
Miłego dnia!
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry