reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Też czytałam u Mamy Ginekolog, że można latać, ale ja się boję i na wszelki wypadek zrezygnowałam z wyjazdu, który wymagał latania.

Kupiłam sobie dziś kawę zbożową i właśnie ją wypróbowuję :) Chyba pierwszy raz piję coś takiego, ale ponoć dobra w ciąży. Chyba będę ją pić do śniadań :)

Ja się dlugo wahalam czy lecieć, mamy rocznicę ślubu i mąż zabiera mnie na kilka dni do Hiszpanii;-) ;)
 
reklama
Dziewczyny gratuluję udanych wizyt :-)
Ja kolejne usg będę miała dopiero 12 maja, jak ja wytrzymam do tego czasu. ehhh
Czy myślicie, że to za szybko żebym czuła już maleństwo. Od kilku dni wieczorami jak się położę mam takie wrażenie. Tak mi się wydaje, że to to ale czy aż tak szybko? z synem czułam w 16 tyg.
 
Igusiad a który masz tydzień?

[emoji175]fasolka 15/10/2017,
[emoji71]córeczka 11/2015,
[emoji72]aniołek*09/2014,
[emoji142]synek 08/2009.
 
Ja w drugiej ciazy czulam w 15 tc wiec mysle ze w 14 jest juz mozliwe [emoji1]
I chyba już któraś z dziewczyn pisała ze w poprzedniej ciazy czuła pierwsze ruchy w 14tc

[emoji175]fasolka 15/10/2017,
[emoji221]córeczka 11/2015,
[emoji72]aniołek*09/2014,
[emoji197]synek 08/2009.
 
Śliczne maleństwa :-)

Właśnie wróciłam z mężem ze spaceru , ale się rozpadalo...
Jutro mąż musi jechać do Wawy po moje zwolnienie lekarskie. 70 km na 5 minut... no ale jak trzeba, to trzeba... ;-)
 
Witam was, czytam regularnie wszystkie posty, jednak dopóki nie zrobiłam prenatalnych to bardzo ostrożnie podchodzilam do ciąży ( raz już poronilam), dlatego się nie udzielalam. Termin mam na 6 października, z usg wyszło wszystko w normie, teraz czekam na wyniki testu pappa. Dolegliwości przenikają jedynie mecze się z codziennym bólem głowy, nie wiem już co robić... Super ze u wszystkich badania prenatalne wychodzą dobrze!
 
Witam was, czytam regularnie wszystkie posty, jednak dopóki nie zrobiłam prenatalnych to bardzo ostrożnie podchodzilam do ciąży ( raz już poronilam), dlatego się nie udzielalam. Termin mam na 6 października, z usg wyszło wszystko w normie, teraz czekam na wyniki testu pappa. Dolegliwości przenikają jedynie mecze się z codziennym bólem głowy, nie wiem już co robić... Super ze u wszystkich badania prenatalne wychodzą dobrze!
Kochana, przecież to już duża dzidzia! Trochę wiary, że będzie dobrze :)

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja juz po prenatalnych z bobasem wszystko dobrze :) niby powinnam się cieszyć jednak dzisiaj to poprostu jest jakiś straszny dzień. Dowiedziałam się że moja mama ma bardzo chore serce i lekarze nie dają jej więcej jak 5 lat życia przy czym ona ma dopiero 44 lata,... Nie mogę się po tym otrząsnąć... Wybaczcie że wam takimi rzeczami głowę zawracam ale chyba musiałam się komuś wygadac bo juz pół dnia przeplakalam :(
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry