reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Evi55 tak, to zwykle usg tylko trochę ważniejsze :) a krwi nie pobierają dużo ale nie jestem pewna bo nie mogę na to patrzeć ;) w każdym razie to była sekunda
Trzymam kciuki
 
reklama
Ja tez tak jak Ty mam komunie syna 14.05 i sukienke juz mam. W trapez.pastelowa.Świetna. brzucha nie widac. Wogóle to biała jestem ze masakra a samoopalaczy słyszalam ze nie wolno. Dziwne...



Ja tez myslalam o trapezowej...mysle ze jak teraz nawet kupie to bez problemu sie w nia zmieszcze w maju...to bedzie 18 tydz..wiec raczej nie bede bardzo gruba...juz sama nie wiem co robic...mam teraz zero ruchu i przytyje z 15 kg albo wiecej...brzuch mi juz wywalilo i w nic sie nie mieszcze....
 
Ja miałam usg prenatalne najpierw przez brzuch, ale lekarz nie mógł znaleźć jednego przepływu i zrobił mi też przezpochwowo.

7470yx8d077szhuy.png

dqpranli5ka2p20x.png

dqpr3e5eeyd3tlax.png
A w ktorym tyg mialaś?bo u mnie 13.
 
Ja miałam przez brzuch a tej tkanki trochę mam [emoji111]
A było pięknie widać wszystko.

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Króliczek 2.10.2017 - 13t1d [emoji235]
 
Ja tez myslalam o trapezowej...mysle ze jak teraz nawet kupie to bez problemu sie w nia zmieszcze w maju...to bedzie 18 tydz..wiec raczej nie bede bardzo gruba...juz sama nie wiem co robic...mam teraz zero ruchu i przytyje z 15 kg albo wiecej...brzuch mi juz wywalilo i w nic sie nie mieszcze....
Mi tez brzuch wywaliło ale spokojnie w tym modelu sukienki nie bedzie widac.U mnie bedzie 19tydz. Myslę ze nie bedzie źle. To oby dwie bedziemy imprezować :D. Ja komunie robie w domu na ok 30os.wiec roboty troche bedzie.
 
Mi tez brzuch wywaliło ale spokojnie w tym modelu sukienki nie bedzie widac.U mnie bedzie 19tydz. Myslę ze nie bedzie źle. To oby dwie bedziemy imprezować :D. Ja komunie robie w domu na ok 30os.wiec roboty troche bedzie.


To tak jak ja tez robie w domu...tyle ze u rodzicow..maja wieksze mieszkanie....i u mnie tez bedzie 30 osob...tyle ze ja kucharke sobie wynajelam zeby nie stac przy garach...
Ja to jeszcze 21 maja kolejna komunie chrzesniaka meza...takze poinprezuje
 
Ja tez myslalam o trapezowej...mysle ze jak teraz nawet kupie to bez problemu sie w nia zmieszcze w maju...to bedzie 18 tydz..wiec raczej nie bede bardzo gruba...juz sama nie wiem co robic...mam teraz zero ruchu i przytyje z 15 kg albo wiecej...brzuch mi juz wywalilo i w nic sie nie mieszcze....
Ja mam 30 czerwca wesele siostry rodzinnej i narazie zamówiłam sobie taką [emoji16]
1490797932-aaaaaa.png


w57v3e3kdnfl41ek.png
 
Też mam w rodzinie komunię. Mam kilka takich luźniejszych tunik i sukienek to może w coś wejdę, a jeśli nie to coś kupię ale to dopiero na początku maja.

7470yx8d077szhuy.png

dqpranli5ka2p20x.png

dqpr3e5eeyd3tlax.png
 
reklama
A ja zaszalałam dziś zakupowo, na Allegro sukienkę ciążową i 2 pary legginsów i majtki takie pod brzuszek, a w Kiabi dorwałam ekstra spodnie ciążowe na przecenie, tam to chociaż można zmierzyć, więc stwierdziłam, że choć brzuszka jeszcze za bardzo nie ma, ale zwykłe spodnie nosze rozpięte, zsuwają mi się, denerwują i w ogóle, a te wygodne, ładne i "rozwojowe". Już tylko w nich będę chodzić. Do tego weszłam do Pepco i wyszłam z niego ze stanikiem sportowym, miękkie to i wygodne, a dla Kurczaka kupiłam jedne body, bo się nie mogłam oprzeć :) Żeby nie było, to jeszcze mojemu M kupiłam bokserki, żeby tez coś miał :) A w lumpku dla mnie 2 bluzki i tunikę. Żyć nie umierać!
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry