reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
O matko ale się rozpisalyscie;)
Ja wrocilam z pracy, pani dyrektor zwolnila mnie ze szkolenia. Stwierdziła ze od września i tak mnie nie bedzie w pracy wiec szkolenie tą chwilę zbędne.
Zaraz jadę z córką na tańce, objadlysmy się plackami ziemniaczanymi a tu trzeba się zbierać.
 
reklama
Dziewczyny leciala któraś samolotem w ciąży? Ja lecę za miesiąc i trochę się martwię. To bedzie 18tc..
 
Zjadłabym placka :-)
Tylko ja nie mogę smażonego, bo bardzo ciężko później się czuję... No męcze się po prostu, pewnie też dlatego, że nie mam umiaru jak mam coś dobrego przed sobą :-)
 
Dziewczyny leciala któraś samolotem w ciąży? Ja lecę za miesiąc i trochę się martwię. To bedzie 18tc..
Ja też będę lecieć:) Na pewno można, zazwyczaj do 27-33 tc zależnie od linii lotniczych:) Warto przed udać się do lekarza po leki rozrzedzające krew- ciąża to okres zakrzepowy a w samolocie krzepliwość krwi wzrasta. Warto zadbać o bezpieczeństwo swoje i dziecka:) No i oczywiście warto dobrać zestaw nieinwazyjnych ćwiczeń na krążenie siedząc jeśli lot długi.
 
Też czytałam u Mamy Ginekolog, że można latać, ale ja się boję i na wszelki wypadek zrezygnowałam z wyjazdu, który wymagał latania.

Kupiłam sobie dziś kawę zbożową i właśnie ją wypróbowuję :) Chyba pierwszy raz piję coś takiego, ale ponoć dobra w ciąży. Chyba będę ją pić do śniadań :)
 
Alraris ja kupilam sobie inke karmelowa...nawet mi smakuje...lepiej niz te zwykle inki...ale na 1 filizanke kawki rozp. Z mleczkiem tez sobie pozwalam
 
Ja pije tą zwykła inkę już od 2,5 roku tak się przyzwyczaiłam ze inną kawa nawet mi nie smakuje. Kiedyś mąż mi kupił Anatol to długo meczylam ją żeby skończyć opakowanie.

[emoji175]fasolka 15/10/2017,
[emoji71]córeczka 11/2015,
[emoji72]aniołek*09/2014,
[emoji142]synek 08/2009.
 
Witam mamusie :)
Troszke musialam nadrobic czytania waszych postow:)
Ja dsis mialam wuzyte u gin. Niby wszystko dobrze ale dzidzi brakuje ok 2 tyg. Dodatkowo musze poetorztc badanie moczu i TSH bo mam powyzej 2 a nie powinno przekraczac 2. Wg dzisiejszego usg to 8t6d i niecale 2.5cm ale mam nadzieje ze nadrobi :) ale ruchliwy dzidzius :)
Taka nasza fasoleczka :)
1490807362-aaaaaa.jpeg


Napisane na LG-K430 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja juz wróciłam z testów pappa. Krew pobrali i na wyniki do 10dni czekać. A usg podobno w porządku. NT 2,0mm,Crl 60,0mm,ryzyko trisomi21 spadające. Nieznam sie zbytnio na tych liczbach.A płci nie widac.
7802686_20170329_190949.jpg
 

Załączniki

  • 7802686_20170329_190949.jpg
    7802686_20170329_190949.jpg
    45,8 KB · Wyświetleń: 256
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry