reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Sunday, dobre :) naprawdę.

Bum, super :) bedziesz miała do pary. Chciałaś chłopca?

Eglentine, do trzech razy sztuka. ;) moze teraz dziewczynka.

Przy córce nie wiedzieliśmy jaka płeć do porodu, chcieliśmy mieć niespodziankę. Tym razem mój znów nie chce wiedzieć, a ja chyba bym jednak wolała wiedzieć, żeby ubrania ogarnąć itp.
A swoją droga wydawało mi sie, ze bedzie chłopiec [emoji23] a teraz sama nie wiem co bym wolała - niby chłopiec do pary, ale z moja córcia mamy taki dobry kontakt, ze nie wiem czy z chłopcem byłoby tak samo.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
BUM ale super te filmiki :-) nawet mój mąż 3razy oglądał każdy :-)

Już nie mogę sie doczekać jutra :-)
Chyba nawet jakoś dziwnie spokojna jestem :-) zero stresu, mam nadzieję, że to nie cisza przed burzą :-/
 
xjennyx szczerze obojętne nam to było, ale jak mamy córkę to fajnie mieć i chłopaka [emoji41]

Beczulinda taki mały człowieczek [emoji4]

ewkap a jutro to prenatalne czy normalna wizyta ? Mam duzo tych filmikow ale to takie 3s.


[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Króliczek 2.10.2017 - 12t6d [emoji235]
 
AnScarlett jak mowisz o prenatalnym to do 13,6 tc.
Te mam tylozgiecie ale to chyba bardziej przeszkadza przy zachodzeniu w ciaze niz w jej samej.

Alpine moze warto sie wstrzymac od wiekszych wyzwań.

Ja nigdy nie mialam bilansu czy czegos takiego.

U mnie jesli bedzie dziewczynka bedzie Zosia a jesli chlopczyk to wg mnie Stefan, mezowi sie nie widzi ale nie zaproponowal onnego imienia. Przebil go mlody bo mowi ze bedzie krol Julian


Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
ewkap wody mam w normie.

Tu widać siurka , dzidzia ma 5.9cm , z usg 12t3d z om 12t6d .
1490634661-aaaaaa.jpeg
1490634667-aaaaaa.jpeg

Mam fajny filik jak paluszek cyca ale nie umie wstawić.

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Króliczek 2.10.2017 - 12t6d [emoji235]
Jeeejku jaki Słodziak [emoji7] Gratuluję Synusia w takim razie [emoji16]

w57v3e3kdnfl41ek.png
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry