reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Ehh a ja znowu plamie, jak tylko sobie pozwolimy na seks czy wiekszy wysilek to mam kilka godzin takiego brudzenia,ale mowilam lekarzowi... bo przed wizyta tez tak mialam,kilka dni spokoju i dzisiaj znowu:( mam jakis kryzys przy tym dzisiaj:(
 
80% siusiak - ordynator szpitala robił mi prenatalne [emoji4]
Będę w domu wkleje więcej fotek i filmik [emoji4]
1490630639-aaaaaa.jpeg


[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Króliczek 2.10.2017 - 12t6d [emoji235]
 
Zobacz załącznik 800420
Hej dziewczyny :) nie zagladalam tu troche, glownie przez zle samopoczucie, ostatnio duzo spalam, mialam mdlosci, bole brzucha, kregoslupa, no ogolnie same zle rzeczy, wiec mam duuuzo do poczytania, ale jeszcze dzis to nadrobie :) w czwartek bylam na badaniach ktore zlecil mi ginekolog, w tym rowniez na badania grupy krwi,poniewaz nie byla znana. Odebralam dzis wyniki i dowiedzialam sie, ze mam 0 Rh- a moj chlopak 0 Rh+. Wyczytalam na internecie, ze tutaj moze pojawic sie konflikt i ze byc moze bede musiala z dzidziusiem przyjmowac jakies zastrzyki. Szczerze powiem, ze kompletnie nie znam sie na tych sprawach, moze wy cos wiecie i mozecie przyblizyc mi temat, bo wizyte mam dopiero po 10 kwietnia i troche sie stresuje :(
P.S. Znakomita książka dla przyszlych mam! :)
Zycze wszystkim milego popoludnia :) :)

Napisane na GT-I9100 w aplikacji Forum BabyBoom
Jeśli to pierwsza ciąża, to nie ma się czym martwić. Mniej więcej od 20 tygodnia lekarz na pewno będzie Ci zleciał badania krwi na obecność przeciwciał anty D, ale nic się nie powinno dziać. Po porodzie w szpitalu sprawdzą grupę krwi dziecka i jeśli się okaże, że ma Rh+ po tacie, to Ty dostaniesz immunoglobuliny w zastrzyku, żeby organizm nie produkował przeciwciał anty D w kolejnej ciąży. Bądź dobrej myśli [emoji2] Jakby co, to śmiało pytaj.

ex2bkqi11eyr7uam.png

nzjdskjonp9hg7bf.png
 
Muszę Wam coś polecić. Przed chwilą kurier przywiózł mi poduszkę w kształcie litery C- duży rogal. Jest meeega wygodna :-) do tego MotherHood ma piękne wzory poszewek :-)
Jeśli któraś wahala się z tym zakupem, to naprawdę szczerze polecam :-)
Ja tez sobie wczoraj kupiłam w smyku i poduszka jest super.

[emoji127] 28.10.2017
 
Mój był już na usg ze mną , jutro też idzie [emoji16] Na prenatalnych też oczywiście będzie Ale to dopiero 13.04... Ale widok jego oczu jak pierwszy raz usłyszał serduszko- BEZCENNE [emoji7][emoji173][emoji23]

w57v3e3kdnfl41ek.png
Mój mąż jest ze mną na każdym usg, dziś wreszcie ujrzał upragnione nóżki i rączki u dzieci. Za każdym razem obojgu łzy nam lecą jak grochy

[emoji127] 28.10.2017
 
Hej dziewczyny. Długo się nie udzielałam, wybaczcie [emoji4] U mnie też już lepiej jeśli chodzi o samopoczucie, chyba wiosna za oknem się też do tego trochę przyczyniła.
Witam nowe mamusie, coraz więcej nas :)
Kurcze sami chłopcy wychodzą na tych prenatalnych. Ciekawe czy któryś zmieni się w dziewczynkę ;)
Ja jadę jutro i też pewnie usłyszę, że siusiak:)

7470yx8d077szhuy.png

dqpranli5ka2p20x.png

dqpr3e5eeyd3tlax.png
 
reklama
Jeśli to pierwsza ciąża, to nie ma się czym martwić. Mniej więcej od 20 tygodnia lekarz na pewno będzie Ci zleciał badania krwi na obecność przeciwciał anty D, ale nic się nie powinno dziać. Po porodzie w szpitalu sprawdzą grupę krwi dziecka i jeśli się okaże, że ma Rh+ po tacie, to Ty dostaniesz immunoglobuliny w zastrzyku, żeby organizm nie produkował przeciwciał anty D w kolejnej ciąży. Bądź dobrej myśli [emoji2] Jakby co, to śmiało pytaj.

ex2bkqi11eyr7uam.png

nzjdskjonp9hg7bf.png
Madzik, a w sytuacji gdy po poronieniu nie dostałam immunoglobuliny?? Ja mam A Rh-, a mąż 0 Rh+... to kolejna ciąża, ryzyko konfliktu chyba dość duże?
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry