reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Ja też jade jutro ;-) o 10 mam mieć USG prenatalne ;-)
Eglentine, a Ty o której?
Jakie masz przeczucia co do płci?

Ja od początku miałam przeczucia na chłopaka, ale zawsze moja intuicja mnie robiła w bambuko :-)
Później czytałam u mamyginekolog o teorii kogośtam, która głosi, że jak dziecko jest po lewej stronie macicy, to dziewczynka, a jak po prawej to chłopczyk. I u mnie na zdj wyglądało na to, że jest po lewej, czyli niby dziewczynka, ale tak fizycznie dziecko jest po prawej stronie, przy prawym jajniku i juz sama nie wiem co mam o tym sadzic ;-)
 
reklama
ewkap wody mam w normie.

Tu widać siurka , dzidzia ma 5.9cm , z usg 12t3d z om 12t6d .
1490634661-aaaaaa.jpeg
1490634667-aaaaaa.jpeg

Mam fajny filik jak paluszek cyca ale nie umie wstawić.

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Króliczek 2.10.2017 - 12t6d [emoji235]
 
Ja mam o 13. Nastawiam się na chłopaka. Mój mąż uparcie twierdzi, że będzie Zośka. Bardzo chciałabym dziewczynkę bo na twn moment mam 4 facetów w domu i ja jedna kobieta:( Trochę by to mogło się zrównoważyć:)

7470yx8d077szhuy.png

dqpranli5ka2p20x.png

dqpr3e5eeyd3tlax.png
 
ewkap wody mam w normie.

Tu widać siurka , dzidzia ma 5.9cm , z usg 12t3d z om 12t6d .
1490634661-aaaaaa.jpeg
1490634667-aaaaaa.jpeg

Mam fajny filik jak paluszek cyca ale nie umie wstawić.

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Króliczek 2.10.2017 - 12t6d [emoji235]
To moja trzecia ciąża a dla mnie dalej jest niepojęte, jak u takiego 6 cm okruszka juz jest wszystko wykształcone. Czy to nie najpiękniejszy cud [emoji4]

7470yx8d077szhuy.png

dqpranli5ka2p20x.png

dqpr3e5eeyd3tlax.png
 
BUM gratugratuluję!! Super dzidzia!! :-)

Eglentine ja też jestem pełna podziwu dla matki natury ;-)
Faktycznie przydałaby Ci się córeczka ;-)
 
Muszę Wam coś polecić. Przed chwilą kurier przywiózł mi poduszkę w kształcie litery C- duży rogal. Jest meeega wygodna :-) do tego MotherHood ma piękne wzory poszewek :-)
Jeśli któraś wahala się z tym zakupem, to naprawdę szczerze polecam :-)
Rowniez taka zakupilam i tez moge polecić:) świetna sprawa;)
 
Madzik, a w sytuacji gdy po poronieniu nie dostałam immunoglobuliny?? Ja mam A Rh-, a mąż 0 Rh+... to kolejna ciąża, ryzyko konfliktu chyba dość duże?
Ja dostalam po poronieniu... Nawet wtedy gdy ojciec mial grupę tą co ja, stwierdzili ze ojciec nigdy nie jest pewny
 
reklama
Dziewczyny jak to jest z tym USG prenatalnym. Coś mi mówiła położna że można zrobić badania prenatalne ale to trzeba się zgłosić i zapytać. Drugie pytanie mam o bilans 1 trymestru czy jakoś tak to się nazywa. Mialyscie już?

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry