reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Pewnie ze ojciec moze byc przy usg...nawet powiedialabym ze jest to wskazane..moj bardzo chetnie ze mna idzie..
A co do gosci po porodzie...to ja zawsze dzwonie i sie pytam czy moge odwiedzic i oczekuje ze do mnie tez beda dzwonic...a ja potrafie odmowic bo nie ma nic gorszego nic bolaca "dupa" za przeproszeniem i tabuny gosci, ktorych wypadaloby jakos przyjac a nie usmiecha mi sie chodzenie i robienie kawki a potem zmywanie garow...niestety zmywarki jeszcze sie nie dorobilam.. Oczywiscie nie mowie o dziadkach bo to normalne ze zaraz beda chcieli dziecko zobaczyc...ale tak jak mowicie pozostali mogliby sobie darowac...
 
reklama
Ja dziewczyny dawno się nie odzywalam, bo miałam dużo zamieszania. Mój Maz pojechał na miesiąc do Niemiec i ogólnie ma mnie potem ściągnąć do siebie. Na razie bardzo kiepsko znoszę to, że go nie ma, tym bardziej, że mieszkam daleko dość od rynku i nie mam samochodu. Byłam w piątek u lekarza i na razie mam tylko grupę krwi- AB rh- i wiem że wyniki dobre mam. Z dzieckiem ok, nie wiem kiedy powinno być to badanie po 3 miesiącu, dajcie znać ? Lekarz mi powiedział, że mam tylozgiecie macicy, któraś też ma?

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Myślisz że pozwolą mu być podczas usg ? :) Ja mam dopiero za tydzień w poniedziałek ale jak widzę te wszystkie zdjęcia z prenatalnych to już rozmyślam :-)
Mój był już na usg ze mną , jutro też idzie [emoji16] Na prenatalnych też oczywiście będzie Ale to dopiero 13.04... Ale widok jego oczu jak pierwszy raz usłyszał serduszko- BEZCENNE [emoji7][emoji173][emoji23]

w57v3e3kdnfl41ek.png
 
[/ATTACH]

A Wy jakiego jesteście zdania? Takie odwiedziny chyba są trochę denerwujące, prawda? Tu chcesz dojść do siebie, tu z mężem chcesz się nacieszyć dzieckiem a ciągle przyjeżdżają goście...

Jak sie urodziła moja córka to na początku mnie wizyty denerwowały, bo szczerze mówiąc poprostu byłami zmęczona. Nowa sytuacja, tu człowiek wrzeszczącego malucha chce jakoś ogarnąć, w nocy sie nie spało, a tu goście na głowie. Raz ktoś przylazł, a mi się przysnęło na fotelu :D
Jako gość na pewno bym poprostu długo nie siedziała - zobaczyć dzieciaka, wypić herbatkę i starczy.
Chociaż teraz z drugim myśle, ze będzie dużo łatwiej :D

Prenatalne mam za tydzień. Mąż chyba nie będzie mógł, bo są o 11, ale w poprzedniej ciąży chodził na wszystkie :) i bardzo się cieszył, ze może zobaczyć bobasa :)

Witam też nowe mamuśki!



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja dziewczyny dawno się nie odzywalam, bo miałam dużo zamieszania. Mój Maz pojechał na miesiąc do Niemiec i ogólnie ma mnie potem ściągnąć do siebie. Na razie bardzo kiepsko znoszę to, że go nie ma, tym bardziej, że mieszkam daleko dość od rynku i nie mam samochodu. Byłam w piątek u lekarza i na razie mam tylko grupę krwi- AB rh- i wiem że wyniki dobre mam. Z dzieckiem ok, nie wiem kiedy powinno być to badanie po 3 miesiącu, dajcie znać ? Lekarz mi powiedział, że mam tylozgiecie macicy, któraś też ma?

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
Hej ja też mam tylozgiecie a dowiedziałam się dopiero w tej ciąży, wcześniej żaden lekarz mnie nie poinformował bo uważają to za normalne [emoji6]

[emoji110][emoji110] za wizyty[emoji4] czekamy na zdjęcia maluszków [emoji4]

[emoji175]fasolka 15/10/2017,
[emoji71]córeczka 11/2015,
[emoji72]aniołek*09/2014,
[emoji142]synek 08/2009.
 
Ja dziewczyny dawno się nie odzywalam, bo miałam dużo zamieszania. Mój Maz pojechał na miesiąc do Niemiec i ogólnie ma mnie potem ściągnąć do siebie. Na razie bardzo kiepsko znoszę to, że go nie ma, tym bardziej, że mieszkam daleko dość od rynku i nie mam samochodu. Byłam w piątek u lekarza i na razie mam tylko grupę krwi- AB rh- i wiem że wyniki dobre mam. Z dzieckiem ok, nie wiem kiedy powinno być to badanie po 3 miesiącu, dajcie znać ? Lekarz mi powiedział, że mam tylozgiecie macicy, któraś też ma?

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja mam

[emoji192] 29/10/2017 [emoji252]
Synek 26/11/2011
 
My to po drodze do mojej siostry jeszcze plac zabaw zaliczylismy , zaraz zbieram się na wizytę [emoji4]
1490625709-aaaaaa.jpeg
1490625714-aaaaaa.jpeg


[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Króliczek 2.10.2017 - 12t6d [emoji235]
 
IMG_20170327_170421.jpg

Hej dziewczyny :) nie zagladalam tu troche, glownie przez zle samopoczucie, ostatnio duzo spalam, mialam mdlosci, bole brzucha, kregoslupa, no ogolnie same zle rzeczy, wiec mam duuuzo do poczytania, ale jeszcze dzis to nadrobie :) w czwartek bylam na badaniach ktore zlecil mi ginekolog, w tym rowniez na badania grupy krwi,poniewaz nie byla znana. Odebralam dzis wyniki i dowiedzialam sie, ze mam 0 Rh- a moj chlopak 0 Rh+. Wyczytalam na internecie, ze tutaj moze pojawic sie konflikt i ze byc moze bede musiala z dzidziusiem przyjmowac jakies zastrzyki. Szczerze powiem, ze kompletnie nie znam sie na tych sprawach, moze wy cos wiecie i mozecie przyblizyc mi temat, bo wizyte mam dopiero po 10 kwietnia i troche sie stresuje :(
P.S. Znakomita książka dla przyszlych mam! :)
Zycze wszystkim milego popoludnia :) :)

Napisane na GT-I9100 w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • IMG_20170327_170421.jpg
    IMG_20170327_170421.jpg
    56,6 KB · Wyświetleń: 224
Witam, ja już po wizycie, dzidziuś wygląda na zdrowego, wszystko ok z nim, ma 6,2 centymetra, strasznie się wiercil i ciężko było zrobić ładne zdjęcie :) lekarka powiedziała ze na 80 procent to synek :) bo jakiś przecinek było widać między nogami :) w środę idę na prenatalne
 
reklama
Ja w poprzedniej ciąży na każde usg chodziłam z mężem:) Teraz bylam sama ale na polowkowe już pójdziemy razem. Ogólnie pierwszą ciążę przeżywaliśmy bardzo, a teraz tylko chcemy zeby dziecko zdrowe było
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry