reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
BUM byłaś może już na badaniach? Wiesz może czy coś się poprawiło?? Ile tej wody wypijasz ? :-)
Ja się katuje i staram się 2,3- 3 litry wypijac + płynna zupa + herbata żurawinowa.

JustaKacper ja już nawet rolet nie podnoszę, żeby mnie te brudne okna nie denerwowaly ;-)
Muszę poprosić siostrę, żeby przyjechała umyc mi te okna jak będzie miała wolne w pracy ;-) wszędzie bałagan, podłogi brudne... tylko kurze wycieram i umyłam umywalkę i kibel...

Dobry patent z tymi roletami...tez tak chyba zaczne robic...
 
ewkap mam dopiero na 17:30... Więc się dopiero dowiem..
Ja się staram 1.5l wody do tego z 1l soku wypije + z 2 herbaty .
Więcej jak na razie nie umie , ale to i tak dobrze bo ja przez dzień potrafilam 0.5l wody wypić i herbatę.

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Króliczek 2.10.2017 - 12t6d [emoji235]

Ja wcześniej też mało piłam... teraz staram się nadrabiać, ale czasem mi nie wychodzi... wczoraj np od 15 do 19 nie piłam, bo na 17 byliśmy w kościele i nie chciałam szukać krzaków dookoła ;-)

Daj proszę znać czy to picie faktycznie coś pomaga :-)
 
Hej Dziewczyny :)

Gratulacje udanych wizyt i kciuki za kolejne. Jak się patrzy na te Wasze dzidziusie piękne to aż serce się cieszy :) ja swojego zobaczę w piątek. Będzie to 12t6d :)

Ja od tygodnia mogę w pełni cieszyć się urokami ciąży. Samopoczucie super. W końcu mogę męża trochę odciążyć np. w gotowaniu bo mega mi wszystko smierdzialo a teraz daje radę.

Korzystacie z pogody i na spacerki Kochane :)
 
Ja właśnie wróciłam ze spacerku, pogoda cudowna. Na obiad zdecydowałam zrobić makaron z sosem smietanowo-serowym i natka pietruszki. I miałam nagłą potrzebę pochloniecia lodów czekoladowych ♡♡ więc zaspokoiłam się :D
Dzisiaj mam dzień wzruszeń, nawet słońce przebijające się przez gałęzie doprowadziły mnie do łez ;) wracając weszłam do popco i oglądałam prześliczne śpioszki... chciałam nawet kupić ale nie wie jaki rozmiar kupować :(
Idę zabrać się za obiadek. Do potem !
 
Muszę Wam coś polecić. Przed chwilą kurier przywiózł mi poduszkę w kształcie litery C- duży rogal. Jest meeega wygodna :-) do tego MotherHood ma piękne wzory poszewek :-)
Jeśli któraś wahala się z tym zakupem, to naprawdę szczerze polecam :-)
 
Muszę Wam coś polecić. Przed chwilą kurier przywiózł mi poduszkę w kształcie litery C- duży rogal. Jest meeega wygodna :-) do tego MotherHood ma piękne wzory poszewek :-)
Jeśli któraś wahala się z tym zakupem, to naprawdę szczerze polecam :-)
Jestem posiadaczką takiej właśnie poduszki z firmy MatherHood od 5 tygodnia ciąży (jestem w 11tc 4d) i tez sobie baaaardzo chwalę! Potem można ją wykorzystać przy karmieniu dziecka, także opłaca się zainwestować :)
 
Róża, xBUMx trzymam kciuki za Wasze wizyty.
U mnie dzisiaj też piękne słoneczko. Ogarnęłam trochę dom i siedzę na ogródku i łapię wit d :-)
umówiłam się dzisiaj na usg w 20 tyg na 12 maja. Niby taki odległy termin a było mi ciężko dobrać, żeby mąż i syn mogli być. O ile mąż może tego dnia wypisać urlop tak syna nie mogę nie puścić do szkoły bo tu zaraz kary są jak bez powodu. No ale jakoś się udało. :-)
 
Muszę Wam coś polecić. Przed chwilą kurier przywiózł mi poduszkę w kształcie litery C- duży rogal. Jest meeega wygodna :-) do tego MotherHood ma piękne wzory poszewek :-)
Jeśli któraś wahala się z tym zakupem, to naprawdę szczerze polecam :-)
Ja ją uwielbiam, świetnie mi się sprawdziła przy pierwszej ciąży [emoji3]

[emoji192] 29/10/2017 [emoji252]
Synek 26/11/2011
 
reklama
rps20170327_143511.jpg
Kupiłam jeszcze 3 książki. Mąż twierdzi, że zwariowalam - chyba ma rację :-) jedna z ksiazek- baśnie, albo księgę bajek zamierzam zprezentowac jutro tygodniowemu synkowi koleżanki, bo wracając z prenatalnych zamierzamy ich odwiedzić. Zapraszali, to pojedziemy, ale ja chyba po porodzie chciałabym ze 2 tygodnie nie mieć gości... oni wczoraj wyszli ze szpitala i już spend rodziny i znajomych na mecz się do nich zwalil... 11 osób dorosłych i 2 dzieci... jeszcze po nas dzwonili...

A Wy jakiego jesteście zdania? Takie odwiedziny chyba są trochę denerwujące, prawda? Tu chcesz dojść do siebie, tu z mężem chcesz się nacieszyć dzieckiem a ciągle przyjeżdżają goście...
 

Załączniki

  • rps20170327_143511.jpg
    rps20170327_143511.jpg
    195,8 KB · Wyświetleń: 216
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry