reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Nic nie wspominał ale miałam pessar założony.
I trzymał szyjkę. Przestała się skracać ale skurcze były dalej mocne a jak ściągnął w 37tc to wszystko ustało. Dziwne. I urodziłam w 40+5. A ty masz już szew założony?
Nie jeszcze nie... Podobno po 14 tyg jakos bede miala zakładany... Nie wiadomo czy urodzilam przez niewydolność szyjki ale w razie czego będzie założony... No i cala ciaza leżąca...
 
reklama
Cześć dziewczyny :)

Ja tez się kasa przejmuje ale nie pod takim względem jak wy. Mój mąż zarabia dosyc sporo ale nie potrafimy gospodarować pieniędzmi. Rozesrywamy kasę na lewo i prawo.... wiadomo ze przy dziecku już tak nie można.



Om 10 tc 3 dz [emoji255][emoji254][emoji258][emoji272]
Usg 9 tc 2 dz [emoji175][emoji166][emoji322][emoji323][emoji307]

My też przed dziećmi tak mieliśmy. Potem to nawet nam zostawało :)

7470yx8d077szhuy.png

dqpranli5ka2p20x.png

dqpr3e5eeyd3tlax.png
 
Ewka jak się czujesz? :)


Om 10 tc 3 dz [emoji255][emoji254][emoji258][emoji272]
Usg 9 tc 2 dz [emoji175][emoji166][emoji322][emoji323][emoji307][/QUOTE]

Dziękuję. Dziś dużo lepiej. Od wczoraj nic mnie nie boli. Wreszcie wrócił mi apetyt i zjadłabym konia z kopytami ;-) rosół, pizza, makaron z sosem borowikowym... Co zobaczę w tv, albo gazecie to bym zjadła: -) jak stąd wyjdę, to jadę z mężem na jakiś pyyyszny obiad, bo to szpitalne jedzenie.... szkoda gadać... :-)
 
Ewka makaron z sosem borowikowym :3 jeszcze z rukola bym zjadła [emoji173][emoji255][emoji173][emoji166]


Om 10 tc 4 dz [emoji255][emoji254][emoji258][emoji272]
Usg 9 tc 3 dz [emoji175][emoji166][emoji322][emoji323][emoji307]
 
Witajcie Kobietki!
Dziś mam ten gorszy dzień, bo dopadł mnie znowu jadłowstręt połączony z uczuciem głodu [emoji20] wmusiłam śniadanie i trochę zupy. A do tego spaaać mi się chce, a tu moja 2-latka szaleje...
Gratuluję udanej wizyty i pięknych pamiątek i spokoju!!!
Co do finansów to my z Mężem robimy skrupulatną listę wydatków. W razie czego mamy oszczędności na większe nieplanowane wydatki. Ogólnie to wolimy zrezygnować z pewnych rzeczy żeby lekką ręką wydać na dziecko [emoji6]
Pozdrawiam i miłego popołudnia!


 
Ja ten tydzień mam jakiś ciężki i jak dziś ogarniałam mała do żłobka to się zaczęłam zastanawiać jak ja sobie w ogóle poradzę z dwójka rano, żeby jeszcze o jakiejś sensownej godzinie być w pracy...
nie wiem.

Ewkap, trzymaj sie tym szpitalu. A co lekarze mówią, kiedy ewentualnie Cię puszcza?




Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja ten tydzień mam jakiś ciężki i jak dziś ogarniałam mała do żłobka to się zaczęłam zastanawiać jak ja sobie w ogóle poradzę z dwójka rano, żeby jeszcze o jakiejś sensownej godzinie być w pracy...
nie wiem.

Ewkap, trzymaj sie tym szpitalu. A co lekarze mówią, kiedy ewentualnie Cię puszcza?




Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Jutro będzie ordynator i dopiero od niego coś się dowiem... myślę, że jutro jeszcze nie wyjdę, bo najpierw powinni mi zrobić badania krwi i moczu, czy się poprawiło.. . Może jutro zrobią mi te badania i w sobotę wyjdę... Jutro się coś dowiem :-)
Narazie wiem tylko tyle że w ciąży nie mogą zrobić nic oprócz doraznego podawania środków przeciwbólowych.
Ale kamica nerkowa ma podobno to do siebie, że dopóki te kamienie ze mnie nie wyjdą , to bóle będą prawdopodobnie nawracać... Wraz ze wzrostem ciąży, macica będzie coraz bardziej naciskać na nerki...

Dziewczyny, jak macie problemy z częstym sikaniem po troszeczku i ciągłym uczuciem pełnego pęcherza, to jest duze prawdopodobieństwo że to nerki... ja zbagatelizowalam sprawę bo myślałam, że w ciąży parcie na pęcherz jest normalne... A gdybym wcześniej zareagowała, to może jakieś leki powstrzymalyby te ataki... Lekarze tu mówią, że bardzo często dopiero w ciąży kobiety dowiadują się, że mają kamienie na nerkach...
 
reklama
Współczuje Ci bardzo... najbardziej tego, ze nic nie mogą zrobić i musisz czekać na kolejne ataki bólu. No ale co zrobisz jak nic nie zrobisz.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry