reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
My mamy mieszkanie dwu pokojowe 52m i jak to mój szwagier kiedyś powiedział będziemy mieć problem jak będą dzieci różnych płci bo jak to tak w jednym pokoju :p
Ale wysmialam go oczywiście :)
Ja też z bratem byłam w jednym pokoju ileś tam lat i zyjemy i jesteśmy normalni :D
 
reklama
Mi lekarze mowili ze w nastepnej ciazy po badaniach genetycznych maja mi zszyc szyjke. Badania za tydzien i dalej nie wiem co bedzie. Krazka mi nie zaloza bo mowia ze to gorsze rozwiazanie.

Ja sie tez finansami przejmuje, ale zacisniemy pasa i damy rade :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mi lekarze mowili ze w nastepnej ciazy po badaniach genetycznych maja mi zszyc szyjke. Badania za tydzien i dalej nie wiem co bedzie. Krazka mi nie zaloza bo mowia ze to gorsze rozwiazanie.

Ja sie tez finansami przejmuje, ale zacisniemy pasa i damy rade :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

A czemu krążek gorszy? Mówil lekarz coś na ten temat?
Ja miałam od 25tyg i szyjka ani drgnęła dzięki niemu.
 
Wreszcie wróciłam. U nas wszystko dobrze. Serducho bije, dzidziol ma 4.83cm. Wg usg to 11w4d, czyli jeden dzień różnicy niż z OM.
Mam kończyć kwas foliowy i przejść na witaminy dla ciężarnych. Dostałam zwolnienie. Następna wizyta 13.04. Zdjęcia w drugim wątku.

7470yx8d077szhuy.png

dqpranli5ka2p20x.png

dqpr3e5eeyd3tlax.png
 
Dziewczyny dopadły mnie jakieś hormonalne burze nastrojów. Jednym słowem mam dołka. Wpadam tu was czytam ale jakoś brak mi weny .
Usiadłam tak i myślę sobie i autentycznie ogarnął mnie strach bo moja pierwsza ciąża była od 23tyg na podtrzymaniu z powodów skurczy i skracajacej szyjki. Urodziłam i tak po terminie ale ile razy byłam w szpitalu to wiem tylko ja.
Boję się powtórki z rozrywki :( jak ja zostawię mojego 3latka. On się zapłacze za mną.
I tak właśnie mam dołka......

Nie martw się. Wszystkie mamy jakieś dolegliwości, ale musimy myśleć pozytywnie. Lekarz wczoraj mi powiedział, że maluszek odczuwa każdy stres i obawę i nie można mu tego fundowac... będzie dobrze, zobaczysz! :-)
 
Wreszcie wróciłam. U nas wszystko dobrze. Serducho bije, dzidziol ma 4.83cm. Wg usg to 11w4d, czyli jeden dzień różnicy niż z OM.
Mam kończyć kwas foliowy i przejść na witaminy dla ciężarnych. Dostałam zwolnienie. Następna wizyta 13.04. Zdjęcia w drugim wątku.

7470yx8d077szhuy.png

dqpranli5ka2p20x.png

dqpr3e5eeyd3tlax.png
Ja też kolejna 13.04 :) ale wcześniej pewniee prenatalne, jutro będę dzwonić :)
 
Byłam dziś w Rossmannie i chciałam kupić te ciążowe legginsy i koszulkę ale niestety same M i L zostały.

7470yx8d077szhuy.png

dqpranli5ka2p20x.png

dqpr3e5eeyd3tlax.png
 
Ja narazie nie zamierzam sobie psuć nastroju gdybaniem co to będzie:-)
Co będzie, to będzie, poradzimy sobie na pewno. Tyle czekamy na tego bąbla, że nie ma co biadolic :-)
Nie przejmujcie się dziewczyny, to w niczym nie pomoże... może jedynie zaszkodzić.
 
Ja narazie nie zamierzam sobie psuć nastroju gdybaniem co to będzie:-)
Co będzie, to będzie, poradzimy sobie na pewno. Tyle czekamy na tego bąbla, że nie ma co biadolic :-)
Nie przejmujcie się dziewczyny, to w niczym nie pomoże... może jedynie zaszkodzić.
Jak to się mówi.. przyjdzie czas będzie rada :)

Zjadłam na obiad rosołek, taaaką miałam ochotę. Uwielbiam. A teraz położyłam się i oglądam tvn. Ale już czuję że zaraz zasne ;)

f2w33e3k8non2nb3.png
 
reklama
Cześć dziewczyny :)

Ja tez się kasa przejmuje ale nie pod takim względem jak wy. Mój mąż zarabia dosyc sporo ale nie potrafimy gospodarować pieniędzmi. Rozesrywamy kasę na lewo i prawo.... wiadomo ze przy dziecku już tak nie można.

Cieciorka co się dzieje? :( może jak się z nami podzielisz będzie lepiej... może któraś z nas miała podobne przeżycia i Cię uspokoi.

Ja właśnie jestem w drodze do Krakowa [emoji255][emoji4][emoji253]

Ewka jak się czujesz? :)


Om 10 tc 3 dz [emoji255][emoji254][emoji258][emoji272]
Usg 9 tc 2 dz [emoji175][emoji166][emoji322][emoji323][emoji307]
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry