reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Moje dziecko chyba ma alergię na fast foody :-) w zeszłym tyg syn wyprosił Maca i po wejściu zrobiło mi się nie dobrze i tylko patrzyłam jak jedzą. Dzisiaj zajechaliśmy do Kfc i po jednym kęsie odruch wymiotny. Także jakiś zdrowo odżywiający się lokator mi się trafił :biggrin2::biggrin2::biggrin2:
A ja dzisiaj mam taką ochotę na maca.... aż mam pełno śliny jak to przeczytałam... umrę.....

f2w33e3k8non2nb3.png
 
reklama
Mój mąż ma bardzo częsta kamice. Pij najwiecej ile możesz ;)


Om 10 tc 4 dz [emoji255][emoji254][emoji258][emoji272]
Usg 9 tc 3 dz [emoji175][emoji166][emoji322][emoji323][emoji307]
 
Jutro będzie ordynator i dopiero od niego coś się dowiem... myślę, że jutro jeszcze nie wyjdę, bo najpierw powinni mi zrobić badania krwi i moczu, czy się poprawiło.. . Może jutro zrobią mi te badania i w sobotę wyjdę... Jutro się coś dowiem :-)
Narazie wiem tylko tyle że w ciąży nie mogą zrobić nic oprócz doraznego podawania środków przeciwbólowych.
Ale kamica nerkowa ma podobno to do siebie, że dopóki te kamienie ze mnie nie wyjdą , to bóle będą prawdopodobnie nawracać... Wraz ze wzrostem ciąży, macica będzie coraz bardziej naciskać na nerki...

Dziewczyny, jak macie problemy z częstym sikaniem po troszeczku i ciągłym uczuciem pełnego pęcherza, to jest duze prawdopodobieństwo że to nerki... ja zbagatelizowalam sprawę bo myślałam, że w ciąży parcie na pęcherz jest normalne... A gdybym wcześniej zareagowała, to może jakieś leki powstrzymalyby te ataki... Lekarze tu mówią, że bardzo często dopiero w ciąży kobiety dowiadują się, że mają kamienie na nerkach...

Hej ja nie mam (chyba ) kamieni ale tez często chodziłam do łazienki na siku myślałam ze to normalne a jednak miałam zapalenie pęcherza dostałam antybiotyk i teraz jest o niebo lepiej chodzę często do łazienki ale nie co pół godziny ....


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej ja nie mam (chyba ) kamieni ale tez często chodziłam do łazienki na siku myślałam ze to normalne a jednak miałam zapalenie pęcherza dostałam antybiotyk i teraz jest o niebo lepiej chodzę często do łazienki ale nie co pół godziny ....


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja już też zaczęłam normalnie sikac. Już zapomniałam prawie jakie to uczucie mieć pusty pęcherz: -)
 
Ja jak dłużej przytrzymam i nie pójdę do toalety to potem jak zrobię siku czuję taki ucisk na pęcherz, taki delikatny ból. Ale po jakimś czasie przechodzi.
 
Jutro będzie ordynator i dopiero od niego coś się dowiem... myślę, że jutro jeszcze nie wyjdę, bo najpierw powinni mi zrobić badania krwi i moczu, czy się poprawiło.. . Może jutro zrobią mi te badania i w sobotę wyjdę... Jutro się coś dowiem :-)
Narazie wiem tylko tyle że w ciąży nie mogą zrobić nic oprócz doraznego podawania środków przeciwbólowych.
Ale kamica nerkowa ma podobno to do siebie, że dopóki te kamienie ze mnie nie wyjdą , to bóle będą prawdopodobnie nawracać... Wraz ze wzrostem ciąży, macica będzie coraz bardziej naciskać na nerki...

Dziewczyny, jak macie problemy z częstym sikaniem po troszeczku i ciągłym uczuciem pełnego pęcherza, to jest duze prawdopodobieństwo że to nerki... ja zbagatelizowalam sprawę bo myślałam, że w ciąży parcie na pęcherz jest normalne... A gdybym wcześniej zareagowała, to może jakieś leki powstrzymalyby te ataki... Lekarze tu mówią, że bardzo często dopiero w ciąży kobiety dowiadują się, że mają kamienie na nerkach...

Ewka jeśli masz kamice nerkowa to witaj w klubie:(
Ja w tamtym roku w grudniu i marcu 'urodzilam' kamienie. Bol jest tak okropny ze w moim przypadku nawet morfina nie pomogła. Mam jeszcze jeden kamień i boje sie ze zaatakuje mnie w ciąży. Mam nadzieje ze żadna z nas nie bedzie miała ataku.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny ja bardzo mało sie udzielam ale czytam na bieżąco co u Was.
Najchętniej to non stop bym spała. Czasami śpię 14-16 godzin.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Lekarz mowil ze przy krążku sa czeste infekcje. W poznej ciazy nie zakladaja szwu bo jest strach ze przebija pecherz plodowy.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry