reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Hej.

Też macie wrażenie, że ciąża Was wykończy? ;) Na nic nie mam siły. Masakra.
Mnie zapewne czeka cc. W sierpniu miałam usuwaną ciąże pozamaciczną, więc zapewne tylko cc wchodzi u mnie w grę. A żałuję. Po laparotomii miesiąc dochodziłam do siebie. Nie wspominam tego dobrze.
Mnie mdłości o dziwo dopadają wieczorem... i pomaga mi tylko picie wody z cytryną.
Ja rok temu w marcu tez bylam w ciazy pozamacicznej i mialam laparaskopie ale ze sie nie udała mialam tez laparatomie. Straszne przeżycie, myslisz ze jestesmy przez to skazane na cc?

Napisane na LG-H440n w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej dziewczyny

Coś strasznie mnie dziś mdli... I jakoś tak mi słabo... Wkoncu przeziębienie się kończy to jakiś plus. Ze zrobieniem wyników
poczekam do poniedziałku... I jeszcze mi gin kazał usg piersi zrobić. Kurde tyle tego że już 400zl mi wychodzi za badania [emoji37]

p19u3e3kvkz8r37a.png
 
Dziewczyny czy ktoras z was miala moze zapalenie okolic intymnych...na ostaniej wizycie u gina kazal mi kupic lactovaginal...kupilam stosuje od kilku dni ale mam wrazenie ze w ogole mi nie pomaga..ide dzis na wizyte poprosze o cos na recepte...czy uzywalyscie w ciazy globulek clotrimazolum albo nystatyne...
Chcialam sobie zrobic nasiadowke z rumianku zeby troche zlagodzic swedzenie ale nie wiem czy mozna...doradzcie cos bo wizyta dopiero o 17

Lepiej zaparz rumianek, namocz w nim waciki do demakijażu i zrób okład. Będzie bezpieczniej.
 
Hej.

Też macie wrażenie, że ciąża Was wykończy? ;) Na nic nie mam siły. Masakra.
Mnie zapewne czeka cc. W sierpniu miałam usuwaną ciąże pozamaciczną, więc zapewne tylko cc wchodzi u mnie w grę. A żałuję. Po laparotomii miesiąc dochodziłam do siebie. Nie wspominam tego dobrze.
Mnie mdłości o dziwo dopadają wieczorem... i pomaga mi tylko picie wody z cytryną.
ja też jestem taka wypluta.... Zrobię parę kroków i mam zadyszkę..
 
Ja rok temu w marcu tez bylam w ciazy pozamacicznej i mialam laparaskopie ale ze sie nie udała mialam tez laparatomie. Straszne przeżycie, myslisz ze jestesmy przez to skazane na cc?

Napisane na LG-H440n w aplikacji Forum BabyBoom
Ja też miałam ciążę pozamaciczną i przeszłam 2 lsparoskopie bo za pierwszym razem nie znaleźli ciąży. 13 miesięcy później rodzicami SN ale synek był wstawiony wierzchołkowo i skończyło się cc

p19u3e3kvkz8r37a.png
 
Ja gdzieś wyczytałam że na mdłości dobre jest to żeby przed wstaniem z łóżka wypić szklankę wody. U mnie to działa na odwrót [emoji14] ja musze najpierw zjeść śniadanie, potem napić się czegokolwiek, inaczej mdli mnie przez pół dnia

f2w33e3k4iz3rar2.png

Bardzo dobrze działa na mdłości herbata z plasterkiem świeżego imbiru. Polecam !:)
 
reklama
Ewka tez mi przykro...ale chociaz wiesz ze wszystko oki...
Tak jak roza napisala pojedz na prywatna wizyte..bedziesz spokojniejsza...

Dziś już nie pojadę, strasznie jestem zmęczona i szczerze mówiąc nie czuję się na siłach znów zapieprzać do niego 70 km...
Zadzonię do niego w poniedziałek co dalej... Więcej do niego nie pojadę do szpitala. Zdecydowanie bardziej przyjemny jest na wizycie prywatnej :p
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry