reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Witam kobitki ja dziś tez jakoś słabiej się czuje. Wczoraj było super, dziś niekoniecznie... Na szczęście sił na zjedzenie pączka mi wystarczyło he :) co do posta naszej koleżanki z wczoraj to po jego przeczytaniu od razu wczoraj wyłączyłam forum bo stwierdziłam że nawet odpowiadanie na taką wiadomość to byłoby zbyt wiele. Nie sądziłam że będą tutaj takie kwasy dziwne. Juz pomijam fakt że sama raz czy dwa jej na wiadomość odpisałam pomimo że jestem tutaj rzadko o_O :/ ale mniejsza o to :) nie warto się przejmować takimi ludźmi bo to tylko niepotrzebne stresy, a wiadomo my nie powinnyśmy się denerwować :) ja oczywiście trzymam kciuki za wizyty :)
Powiedzcie mi jak u was z brzuszkami? Widać już coś? Bo widzę że żadna nie wrzuca zdjęć i zastanawiam się czy dlatego ze nic nie macie jeszcze bebzolków czy nie chcecie poprostu :D ja osobiście uważam że powoli u mnie coś widać i niebawem może się pochwalę :D
U mnie to zależy.. rano budzę się z płaskim brzuszkiem, lekka fałdeczka tluszczowa, ale to tak wyżej, a wieczorem wyglądam na 5 miesiąc:D

f2w33e3k4iz3rar2.png
 
reklama
Hej dziewczyny . Dziś złapał mnie ból brzucha znaczy się bardziej ból żołądka ale nic nie jadłam rano ... nie mogę sobie poradzić z nim... to chyba nie jest normalne [emoji17] boli już od 3 godzin czasami tak mocno ze nie mogę się ruszyć


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam kobitki ja dziś tez jakoś słabiej się czuje. Wczoraj było super, dziś niekoniecznie... Na szczęście sił na zjedzenie pączka mi wystarczyło he :) co do posta naszej koleżanki z wczoraj to po jego przeczytaniu od razu wczoraj wyłączyłam forum bo stwierdziłam że nawet odpowiadanie na taką wiadomość to byłoby zbyt wiele. Nie sądziłam że będą tutaj takie kwasy dziwne. Juz pomijam fakt że sama raz czy dwa jej na wiadomość odpisałam pomimo że jestem tutaj rzadko o_O :/ ale mniejsza o to :) nie warto się przejmować takimi ludźmi bo to tylko niepotrzebne stresy, a wiadomo my nie powinnyśmy się denerwować :) ja oczywiście trzymam kciuki za wizyty :)
Powiedzcie mi jak u was z brzuszkami? Widać już coś? Bo widzę że żadna nie wrzuca zdjęć i zastanawiam się czy dlatego ze nic nie macie jeszcze bebzolków czy nie chcecie poprostu :D ja osobiście uważam że powoli u mnie coś widać i niebawem może się pochwalę :D

U mnie trzeba z lupą szukać brzucha :D Jak dopadła mnie hiperka to w ciągu doby brzuch mi tak urósł, jakbym była w szóstym miesiącu :o To było przerażające. Teraz cierpliwie czekam...
 
Dziewczyny czy ktoras z was miala moze zapalenie okolic intymnych...na ostaniej wizycie u gina kazal mi kupic lactovaginal...kupilam stosuje od kilku dni ale mam wrazenie ze w ogole mi nie pomaga..ide dzis na wizyte poprosze o cos na recepte...czy uzywalyscie w ciazy globulek clotrimazolum albo nystatyne...
Chcialam sobie zrobic nasiadowke z rumianku zeby troche zlagodzic swedzenie ale nie wiem czy mozna...doradzcie cos bo wizyta dopiero o 17
Słuchaj najlepiej poradz sie lekarza, clotrimazolum zalecają lekarze ale na ulotce pisze zeby nie stosowac w 1 trymestrze, mozesz spróbować tantum rosa, wiem ze dziewczyny nasiadówki z rumianaku robiły ale ja bym sie bała tak na ciepło jak już to przemywać, clotrimazolum w masci jest dobre ale ryzykowne. słuchaj jest jeszcze maść bepanten na optarcia itz jak miąłam luteine dopochwowa to kupiłam i całkiem dobrze potem goiło się. jeśli masz w środku infekcjie to da Ci lekarz globułki ,miałam je w 1 ciazy z Jasiem, szybko przyniosły efekt tylko nie pamietam nazwy.

Ale z maluszkiem wszystko ok, ze 3 sekundy posłuchałam serduszka. 167 uderzeń na minutę. Krwiak się wchłania, troboflast dalej się nie odkleja, czyli same dobre wiadomości :D
Super będzie dobrze, z lekarzami to tak juz jest czasem też mają trudny dzien.
 
Agatki, u mnie juz coś widać. W drugiej ciąży podobno szybciej widać i u mnie to druga. Jestem w 9 tyg.
Wiec teraz tylko luźniejsze spodnie, bo normalne mnie cisną w brzuch i odrazu źle sie czuje.

Wybaczcie, nie pisuje zbyt często, bo jakoś wenny nie mam. Ale lubię poczytać co u was.

Ja jeszcze w sumie czasy czas nie byłam u lekarza, pierwsza wizyta dopiero 14.03, wiec niby jestem w tej ciąży, ale oficjalnego potwierdzenia jeszcze nie ma. Chociaż mój wczoraj zaczął imiona wybierać. ;)

A i z moich doświadczeń w pierwszej ciąży wynika, ze drugi trymestr jest super. Wiec wszystkim, które się źle czuja mogę powiedzieć, ze to w krótce będzie lepiej.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziwne dziewczyny bo ja luteinę przyjmuje doustnie.... boje się trochę bo podobno nie można jej z dnia na dzień odstawić a ja od prawie tygodnia przez te mdłości jej nie biorę wgl...




Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie to samo
U mnie to zależy.. rano budzę się z płaskim brzuszkiem, lekka fałdeczka tluszczowa, ale to tak wyżej, a wieczorem wyglądam na 5 miesiąc:D

f2w33e3k4iz3rar2.png
u mnie to samo :-) na zdjęciu z rana, prawie nic nie widać, a wieczorowe jest niewiarygodne, to też nie wstawię :-) Wrzucę za kawałek dzisiejsze zdjęcie mojego Fasola :-) Czuję, że to będzie chłopak :D
 
Hej dziewczyny . Dziś złapał mnie ból brzucha znaczy się bardziej ból żołądka ale nic nie jadłam rano ... nie mogę sobie poradzić z nim... to chyba nie jest normalne [emoji17] boli już od 3 godzin czasami tak mocno ze nie mogę się ruszyć


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

To na pewno żołądek? Może gazy Cię męczą?
 
reklama
Dziwne dziewczyny bo ja luteinę przyjmuje doustnie.... boje się trochę bo podobno nie można jej z dnia na dzień odstawić a ja od prawie tygodnia przez te mdłości jej nie biorę wgl...




Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

To niedobrze, że nie bierzesz luteiny. Ona wpływa na utrzymanie ciąży. Może poproś lekarza o tą dopochwową.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry