reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Dziękuję Kochana [emoji8] Wierzę z całego serca że tym razem wszystko będzie już dobrze i spokojnie donosimy ciąże do końca [emoji173] Trzymam kciuki za Twego Dzidzolka [emoji110][emoji110][emoji110][emoji173]

w57v3e3kfucyl84a.png
Dzis jade na prenatalne.. A w srode wyszlam ze szpitala.. Mam nadzieje ze badania wyjda ok:)
 
reklama
Kasia nie zbagatelizuje. Dzisiaj jadę do ginekologa, to mu o tym powiem.

Anscarlett No właśnie jedyne co zaczęłam jeść to jabłko utarte na papkę, banana na papkę i kleik dla dzieci


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej,
Mój zestaw śniadaniowy to kanapki z żółtym serem lub jajkiem i woda z imbirem i cytryną, nic innego nie wchodzi[emoji4] na obiad będzie rybka bo dzisiaj post więc mi i tak pasuje bo mięsa na ta chwilę nie toleruje [emoji4]
 
Hej,
Mój zestaw śniadaniowy to kanapki z żółtym serem lub jajkiem i woda z imbirem i cytryną, nic innego nie wchodzi[emoji4] na obiad będzie rybka bo dzisiaj post więc mi i tak pasuje bo mięsa na ta chwilę nie toleruje [emoji4]
U mnie jeszcze płatki kukurydziane na mleku, lekkie i łatwo wchodzą- taka trochę zupa:p
 
reklama
U mnie noc koszmarna,co chwilę się obudziłam i w efekcie czuję się tragicznie.:( Zaraz idę wstawić rosół i uśpić młodego,może mi też się uda.:(

Czytałam jeszcze, że mogę być na swoim ubezpieczeniu z Polski, bo tu jestem na L4 z pracy w tym momencie do końca ciazy.
W jakim regionie jesteście?

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom

Tutaj przyznam,że się nie znam,ale jeśli ciąża ma być prowadzona w Niemczech,to nie wiem czy ubezpieczenie z Polski będzie brane pod uwagę. Mojej koleżance miał NFZ zwrócić za poród w De,dostała rachunek na 1900 euro,a oni jej zwrócili,ale tylko równowartość kosztu porodu w Polsce,czyli ok.300 euro,resztę musiała płacić sama. Ale jak pisałam,tutaj się nie znam,więc być może masz rację.:)

Jeszcze tydzień do mojej wizyty,a dodatkowo P. wyjeżdża na weekend ,złapał fuche i będę sama z dziećmi. Chyba będę sprzątać,bo ostatnio mam lenia ogromnego.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry