reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Czesc dziewczyny! Dlaczego dopiero teraz znalazlam to forum? :-) Dolaczam do Was :-) termin wg OM na 7.10 :)
Witamy [emoji4]

[emoji171][emoji169][emoji172][emoji170][emoji171][emoji169][emoji172][emoji170][emoji171][emoji169][emoji172]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Fasolek [emoji271] październik 2017
8t0d [emoji235]
 
@ewkap666 witamy :)

Ja wyspana dzisiaj bo wolne. Zjadłam płatki z mlekiem, a wczoraj zamiast maca sałatkę cezar- byłam niepocieszona... :(
Oczywiście jak zwykle nic nie czuję ;)
 
Jestem tą "szczesciara" , ktora od początku może sobie poleniuchowac :-/ 2 poronienia za mną, teraz od kiedy tylko sie dowiedzialam jestem na tabletkaxh na podtrzymanie, kategoryczny zakaz chodzenia, tylko do lazienki... Krwiak na macicy i odklejajaca sie kosmowka... leze juz 4 tygodnie, gdybym znalazla Was wczesniej, to przynajmniej by mi sie tak nie nudzilo :-)

Ps. Mam duuuze zaleglosci, wybaczcie, nie bede czytac tych wczesniejszych ponad 4 tysiecy postow ;-)
 
Jestem tą "szczesciara" , ktora od początku może sobie poleniuchowac :-/ 2 poronienia za mną, teraz od kiedy tylko sie dowiedzialam jestem na tabletkaxh na podtrzymanie, kategoryczny zakaz chodzenia, tylko do lazienki... Krwiak na macicy i odklejajaca sie kosmowka... leze juz 4 tygodnie, gdybym znalazla Was wczesniej, to przynajmniej by mi sie tak nie nudzilo :-)

Ps. Mam duuuze zaleglosci, wybaczcie, nie bede czytac tych wczesniejszych ponad 4 tysiecy postow ;-)
Trzymam kciuki, na pewno się uda!
 
Witam nowe mamy[emoji4]
Ciekawe ile już nas jest? Dziewczyny piszcie do bum to Was wklei do tabelki z pierwszej strony.[emoji1]
Miłego dnia bez mdłości wszystkim...
 
reklama
Hej, wczoraj byłam w pracy po tygodniowej przerwie, a rano w przychodni na pobranie krwi do badań. Generalnie nie znoszę widoku krwi itp, pewnie to pobieranie wywarło na mnie wrażenie. Ale jak dotarłam do pracy, podobno byłam biała jak ściana i wszyscy się pytali, czy aby się dobrze czuję. Ostatnio bywało mi słabo jak wchodziłam do jakiegoś marketu, a pracuję w restauracji w markecie właśnie. No więc niestety i w pracy zaczęło mi się robić słabo i duszno. Oszczędzałam się, wszystko robiłam powoli i raczej ostrożnie, czasami się wymykałam do toalety posiedzieć chwilę oprócz przerwy, ale i tak byłam bardzo zmęczona. Bardzo dużo piłam wody. Po paru godzinach koleżanka mi powiedziała, że wyglądam okropnie i czy nic mi nie jest. Dożyłam do końca godzin pracy, w domu walnęłam się na łóżko i zasnęłam w ubraniu przy zapalonym świetle. Spałam bardzo długo, ale obudził mnie nad ranem ból podbrzusza, taki jak na @. Przekręciłam się, chwilę pomasowałam i szybko przeszło. Ostatnio miałam te bóle na początku lutego, wtedy świrowałam, czy coś się nie dzieje, tu się dowiedziałam, że to normalne no i w końcu przeszły. Mam nadzieję, że teraz to niezwiązane z moją pracą, w końcu wystąpiło po wielu godzinach snu, że to po prostu poczatek kolejnego miesiąca, może poboleć jak @, może się macica rozciąga dalej? Dziewczyny, powiedzcie coś, ze to nic takiego, bo nie chce się nakręcać. Jakby zaszkodziło maleństwu, że cokolwiek w pracy musiałam podnieść, to chyba ból poczułabym wtedy a nie teraz prawda? W pracy mnie nie bolało i sporo mi inni pomagali. Nie mam żadnych plamień na szczęście.

Tylko chyba bierze mnie przeziębienie, trochę kataru, głowa boli i co gorsza, jakieś węzły chłonne czy coś mi napuchły pod żuchwą, nie wiem co tam jest, ślinianki czy co? Jak ruszam szczękami coś tam lekko boli. A jutro znowu do pracy :(
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry