reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Tez mam wizytę w środę o 16.20. Usg znaczy się. Potem szereg badań i 7.03 wizyta kontrolna u mojej ginekolog z omówieniem wyników.
 
reklama
zazdroszcze Wam tych wizyt , ja mam po prawie miesiącu dopiero tzn odstatnią miałam 9 lutego a treraz dopiero 6 marca ide wiec ponad tydzien czekania jeszcze

Czy któras z Was używała w poprzedniej ciązy czegoś takiego jak detektor tętna i powie czy się to faktycznie sprawdza , ewentualnie jakiej marki ? Mocno się zastanawiam nad zakupem tego cuda, może wtedy byłabym spokojniejsza


Jutro się widzę z koleżanką której unikałam odkąd się dowiedziałam o ciąży , ale już teraz nie dawała mi spokoju i chce się spotkać a ja się zastanawia czy przypadkiem znowu się nie kapnie że ja w dwupaku , poprzednio nic jej nie mówiłam a i tak wiedziała ... skubana ona u mnie po oczach poznała bo mam takie jakby bardziej błyszczące , dopóki mi wtedy nie powiedziała to sama na to nie zwracałam uwagi ale faktycznie teraz jak się sobie przyglądam to te oczy takie inne mam :D
 
zazdroszcze Wam tych wizyt , ja mam po prawie miesiącu dopiero tzn odstatnią miałam 9 lutego a treraz dopiero 6 marca ide wiec ponad tydzien czekania jeszcze

Czy któras z Was używała w poprzedniej ciązy czegoś takiego jak detektor tętna i powie czy się to faktycznie sprawdza , ewentualnie jakiej marki ? Mocno się zastanawiam nad zakupem tego cuda, może wtedy byłabym spokojniejsza


Jutro się widzę z koleżanką której unikałam odkąd się dowiedziałam o ciąży , ale już teraz nie dawała mi spokoju i chce się spotkać a ja się zastanawia czy przypadkiem znowu się nie kapnie że ja w dwupaku , poprzednio nic jej nie mówiłam a i tak wiedziała ... skubana ona u mnie po oczach poznała bo mam takie jakby bardziej błyszczące , dopóki mi wtedy nie powiedziała to sama na to nie zwracałam uwagi ale faktycznie teraz jak się sobie przyglądam to te oczy takie inne mam :D
To walczymy razem do przyszłego poniedziałku [emoji123] [emoji123] [emoji123]

Mi mój S. mówi że ładniej wyglądam ostatnio, ja tego nie widzę. Możliwe że chce być miły żeby mu się nie oberwało z rana [emoji23] jak wychodzi rano to wraca o 21 [emoji20] calutki dzień sama z kotem siedzę..
 
A właśnie. Czy któraś z was mieszka z kotem? Mówi się że ciężarna nie powinna przebywać z kotem.
 
Moja kolejna wizyta dopiero 16 marca.
Jeśli chodzi o koty. Siostra mojego znajomego rzekomo poronila bo od kota złapała toksoplazmozę. Choć znam więcej przypadków, gdzie koty są w domu i nic się złego nie działo. Wydaje mi się, że zachowanie higieny wystarczy.
Zresztą toksoplazmozę można złapać nie tylko od kotów.

oar8yx8dbhpni278.png

dqpranli5ka2p20x.png

dqpr3e5eeyd3tlax.png
 
My już po "karnawałowym pociągu", 2 siatki słodyczy,chipsów,żelków,cukierków,lizaków i...gąbka Viledy oraz 1 pomarańcza. :-D:-D:-D Fotek niestety nie dałam rady zrobić.
Natomiast jestem tak wściekła na mojego P.,że aż się ze złości popłakałam.:angry::no: Nie chce mi się pisać ,bo dalej mam mega wqrwa, ale po prostu masakra jakie te chłopy są czasem durne; nic,tylko codziennie w łeb patelnią lać!!!!
Zmęczona jestem, ok. 20 będę kąpać młodego i usypiać, sama nie wiem czy posiedzę dłużej niż do 21:00,choć w planie był jakiś film,ale już mi ochota przeszła na romantyczne seanse i sama sobie coś puszczę w sypialni. Jak foch,to foch!
 
Ja mam 2 koty :D bardziej toxo zarazić się można od surowego mięsa niż od kota , chyba , że faktycznie kot jest zarażony i zbierzesz jego qupe gołymi rękami po czym wsadzisz je do buzi nie myjąc ich ;)
moje koty są też nie wychodzące , więc zarażenie jest male.
 
Ja mam 2 koty :D bardziej toxo zarazić się można od surowego mięsa niż od kota , chyba , że faktycznie kot jest zarażony i zbierzesz jego qupe gołymi rękami po czym wsadzisz je do buzi nie myjąc ich ;)
moje koty są też nie wychodzące , więc zarażenie jest male.
Ja tez mam dwa [emoji3]
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry