reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
@dasia jak miło ;) Zawsze to ktoś z moich stron ;);)
Pogoda niestety nie dopisuje by się dotleniać, długi spacer z psem przekładam z dnia na dzień i nie widać poprawy. Pada nawet dzisiaj śnieg z deszczem, gdybym nie musiała nigdzie bym się nie wybierała. Jadę dzisiaj do szpitala odebrać wyniki badań anty HIV. Nie przewiduje wielkiego zaskoczenia, do tej pory oddawałam krew honorowo, więc jestem zdrowa ale jak mus to mus. Przyszły tydzień szykuje się również jako zaplanowany. :biggrin2:
 
reklama
Witaj! :) Nie podpowiem niestety jak to jest z bólem bo sama nie odczuwam żadnych ale mogę Ci potowarzyszyć w niepokojach - też jestem w pierwszej ciąży i różnych niepokojów płynących z obserwacji ciała mam mnóstwo :)

Dziewczyny, każda z nas ma w sobie mnóstwo obaw i niepokojów, to normalne - zwłaszcza na tym etapie :) Niektóre są w tej lepszej sytuacji, że już to kiedyś przechodziły ;) Ale tak naprawdę każda ciąża inna. W razie pytań czy wątpliwości, piszcie śmiało, na pewno znajdzie się ktoś kto chętnie pomoże.
 
Dziewczyny na jakie badania dostałyście skierowanie? Ja mam mocz, morfologie, WR, hiv, toksoplazmoze, glukozę i tsh. Grupę krwi mam oznaczoną. Martwi mnie to, że na różyczkę i cytomegalie mi nie dali...
 
Dziewczyny na jakie badania dostałyście skierowanie? Ja mam mocz, morfologie, WR, hiv, toksoplazmoze, glukozę i tsh. Grupę krwi mam oznaczoną. Martwi mnie to, że na różyczkę i cytomegalie mi nie dali...

Ja mam to samo co Ty + grupę krwi, różyczkę i cytomegalie


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
1487939938-aaaaaa.jpeg


Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny na jakie badania dostałyście skierowanie? Ja mam mocz, morfologie, WR, hiv, toksoplazmoze, glukozę i tsh. Grupę krwi mam oznaczoną. Martwi mnie to, że na różyczkę i cytomegalie mi nie dali...
Ja dostałam na VDRL, MOCZ, MORFO, GLUKOZA, HBS, HCV, TOXOPLAZMOZA igm, img, RÓŻYCZKA igm igg, HIV

p19u3e3kvkz8r37a.png
 
@Beczulinda powodzenia na obronie! :D
@Baslan mi też nie dał na różyczke, nawet zapytałam o to, to powiedział mi, że jak już jest ciąża to to nic nie zmieni... że po prostu ogólnie w ciąży lepiej unikać kontaktu z zarazonym, a jak się nie przechodzilo różyczki to szczepiennia teraz już i tak robić nie można...
 
reklama
Dziewczyny na jakie badania dostałyście skierowanie? Ja mam mocz, morfologie, WR, hiv, toksoplazmoze, glukozę i tsh. Grupę krwi mam oznaczoną. Martwi mnie to, że na różyczkę i cytomegalie mi nie dali...
Jak na razie dostałam tylko morfologie, mocz i glukoze.

oar8yx8dbhpni278.png

dqpranli5ka2p20x.png

dqpr3e5eeyd3tlax.png
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry