reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
To w ogole mozliwe?




0d1yskjoc3ajckru.png
 
reklama

Myślę, że może być fajne, jeżeli faktycznie działa, ale całkiem sporo kosztuje jak na coś takiego. Ja już wolę poczekać ten miesiąc, żeby się dowiedzieć na USG. A za 120 zł kupię sobie może jakąś fajną grę planszową? Taką dla dorosłych, znaczy się. Mama też musi mieć jakieś małe przyjemności.
 
To w ogole mozliwe?


Tez właśnie się zastanawiam na ile ten test jest wiarygodny. Ja osobiście wolę poczekać na badanie USG,bo znając życie nawet gdybym zrobiła sobie taki test to nie czułabym tej pewności :) wole te pieniądze przeznaczyć na inny cel :D

0d1yskjoc3ajckru.png
 
Myślę, że może być fajne, jeżeli faktycznie działa, ale całkiem sporo kosztuje jak na coś takiego. Ja już wolę poczekać ten miesiąc, żeby się dowiedzieć na USG. A za 120 zł kupię sobie może jakąś fajną grę planszową? Taką dla dorosłych, znaczy się. Mama też musi mieć jakieś małe przyjemności.

Haha [emoji23] my już taka grę mamy to chyba zainwestuje :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej:) ja od rana jestem w takim mega stresie... za 6 godzin mam obronę pracy licencjackiej i już nie wiem co mam ze sobą zrobić :(



i ja, i jak, i jak? tyle kciuków zaciśniętych (liczone razy dwa bo każda w dwupaku :D ) to musiało pójść dobrze! :happy::rofl:

Mnie natomiast mdłości omijają natomiast mam już pierwsza zachciankę ciążowa. Jak dotąd odrzucało mnie od słodkiego tak teraz jadlabym tylko słodycze i owoce [emoji175] wczoraj rano polecialam do rossmanna po słoiczki dla dzieci, miałam mega ochotę na morele. Dzisiaj dokupiłem jeszcze 5 słoiczków (tych owocowych) i najchętniej zjadłabym je na raz

Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

he, he w pierwszej ciąży miałam tka samo :rofl2::yes::-) :) zajadałam sie bejbikowymi słoiczkami! :p
a teraz za to w ogóle nie mam parcia na słodycze czy owoce za to na słone, ostre, kwaśne...

co do stomatologa to ja robiłam porządki z zębami przed ciążą :blink: z doświadczenia już wiedziałam ze zęby w ciąży lecą, oj lecą!
 
Podobno wykrywa jakiś hormon w moczu który jest obecny tylko w momencie kiedy kobieta spodziewa się syna :) jak go nie ma to podobno dziewczynka. Tylko kurczę nie wiem gdzie go dostać..... na Allegro nie ma i w żadnej internetowej aptece tez nie widzę. Przejdę się do mojej, może mogą mi sprowadzic


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Cześć dziewczyny!
Witam wszystkie nowe mamunie na wątku!
#Disneyowa też jestem z Jeleniej [emoji5]
Ja wczoraj wściekałam się na swoje samopoczucie. Ciąża trzecia, (na tym etapie to nawet czwarta, bo poroniłam w 10tc) a ja cały dzień z dziwnym muleniem/mdłościami[emoji44] Żeby to jeszcze jakieś poważne i uciążliwe było, a to takie zamulanie tylko. Wkurzające niemiłosiernie. Cały dzień przeleżałam pod kocem i wciągałam serial na Netflixie. Dzisiaj chyba bez większych zmian,więc nie ma co stękać tylko trzeba się ogarnąć [emoji6]
Po południu czeka mnie miłe spotkanie z grupą znajomych. Musze chatę doprowadzić do jakiegoś przyzwoitego stanu [emoji23]

yuuds65g6asr4q49.png

zrz6ru1dqdg0h02r.png

tb73kqi1x9u60141.png
Jaki serial wciągasz? Ja mam wrażenie że zobaczyłam już wszystkie :) Wygrzebuję teraz z zakamarków Netflixa jakieś starocie...
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry