reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Dzień dobry wszystkim, witam nowe mamusie :) super, coraz nas więcej [emoji3] mam nadzieję, że wszystkie szczęśliwie dotrwamy do października :)
Ja dziś czuję się nawet żywa [emoji23] niestety moje pół roczne bejbusiątka od 3 dni daje czadu i prawie bez przerwy płacz. Ząbki jej podchodzą i nawet przeciwbólowe nie pomagają [emoji53] ale dziś u nas piękna pogoda. Mam nadzieję, że sie utrzyma to wyskoczę z maluchami się dotlenić [emoji106]

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
O to u Ciebie też nie będzie dużej różnicy [emoji3] moja córka skończyła 9 miesięcy i już wszędzie jej pełno. Obawiam się jak sobie poradzę jak przyjdzie na świat drugie dzieciątko. Mój mąż pracuje w systemie dwa tygodnie na tydzień i nie jest łatwo jak jestem sama. Ale myślę pozytywnie w końcu planowaliśmy ta ciążę, chociaż nie wiedziałam, że tylko raz wystarczy [emoji23]

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
BUM Nie do końca tak jest. Rozmawiałam wczoraj z ginekologiem i plamienia po seksie nie są niczym niepokojącym w 90% przypadkow. Jak byłam na sorze tez mi babeczka powiedziała ze po stosunku brązowe plamienia luz i w pierwszych tygodniach jak się wszystko oczyszcza to tez nie ma powodów do niepokoju ale zawsze z każdymi plamieniami warto iść do lekarza :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
O to u Ciebie też nie będzie dużej różnicy [emoji3] moja córka skończyła 9 miesięcy i już wszędzie jej pełno. Obawiam się jak sobie poradzę jak przyjdzie na świat drugie dzieciątko. Mój mąż pracuje w systemie dwa tygodnie na tydzień i nie jest łatwo jak jestem sama. Ale myślę pozytywnie w końcu planowaliśmy ta ciążę, chociaż nie wiedziałam, że tylko raz wystarczy [emoji23]

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
Mój pracuje 4x4 i paradoksalnie jestem lepiej zorganizowana ze wszystkim jak go nie ma [emoji23]

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
My naszą też planowaliśmy. Też udało się za pierwszym razem bo nie miałam jeszcze okresu po porodzie [emoji6]

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej, witam nowe mamy[emoji4]

Beczulinda powodzenia [emoji5]
U mnie dzisiaj też mdłości trochę odpuscily, więc zabieram się za porządki bo dom zapuszczony [emoji28]

Miłego dnia i [emoji110] za dzisiejsze wizyty [emoji5]
 
Nie dziękuję dziewczyny :* nie wiem czy to reakcja na stres ale właśnie uwolnilam pierwszego pawika :D masakra. A cały tydzień nie miałam ŻADNYCH objawów...
 
Mnie natomiast mdłości omijają natomiast mam już pierwsza zachciankę ciążowa. Jak dotąd odrzucało mnie od słodkiego tak teraz jadlabym tylko słodycze i owoce [emoji175] wczoraj rano polecialam do rossmanna po słoiczki dla dzieci, miałam mega ochotę na morele. Dzisiaj dokupiłem jeszcze 5 słoiczków (tych owocowych) i najchętniej zjadłabym je na raz


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry