reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Cześć dziewczyny.
Na pierwszej wizycie u ginekologa byłam 3 lutego, pani doktor potwierdziła moją ciążę, zrobiła usg, ciążę określiła jako wczesną. Planowany termin porodu mam na 10 października. Jestem lekko przerażona, to moja pierwsza ciąża, nie wiem, które objawy są okej a które nie, na początku miałam okropne bóle brzucha, więc gin przepisała mi nospę forte i Duphaston. Powiedziała, że takie bóle to normalny stan we wczesnej ciąży, ale czy ból może być normalny? W każdym razie w tym tygodniu jest okej, nic mnie nie boli aż tak, Duphaston biorę 2x dziennie. Jutro dzwonię aby zarejestrować się do ginekologa na 28 lutego, idę po raz pierwszy z narzeczonym. Jestem chyba bardziej przerażona niż on :)
Witaj! :) Nie podpowiem niestety jak to jest z bólem bo sama nie odczuwam żadnych ale mogę Ci potowarzyszyć w niepokojach - też jestem w pierwszej ciąży i różnych niepokojów płynących z obserwacji ciała mam mnóstwo :)
 
reklama
Mnie natomiast mdłości omijają natomiast mam już pierwsza zachciankę ciążowa. Jak dotąd odrzucało mnie od słodkiego tak teraz jadlabym tylko słodycze i owoce [emoji175] wczoraj rano polecialam do rossmanna po słoiczki dla dzieci, miałam mega ochotę na morele. Dzisiaj dokupiłem jeszcze 5 słoiczków (tych owocowych) i najchętniej zjadłabym je na raz


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Morele to bardzo zdrowa zachcianka :) Zazdroszczę ;) I ponoć działają na nadkwaśność żołądka, ale chyba te suszone.
 
Ja właśnie wróciłam z pobierania krwi i o dziwo dziś nie zjechałam :D na całe szczęście okazało się ze poziom tsh mi się obniżył i jest obecnie w okolicach 1, a był wcześniej 3,5 tak więc super :)
Agatki masz może hashimoto?


p19u3e3kvkz8r37a.png
 
Coś tarczyca mi szwankuje ale nie mam zdiagnozowanej choroby. Poprostu na badaniu krwi w 5 tygodniu ciąży wynik był zbyt wysoki i ginekolog przepisala mi leki plus kazała kontrolować tsh co 4 tygodnie :)
No to trzeba tego pilnować, niestety kontrolować. Ja w poprzedniej ciąży dokładnie co miesiąc musiałam robić tsh no i dawkę leku sporo miałam zwiększoną ale było wszystko ok.

p19u3e3kvkz8r37a.png
 
Mnie natomiast mdłości omijają natomiast mam już pierwsza zachciankę ciążowa. Jak dotąd odrzucało mnie od słodkiego tak teraz jadlabym tylko słodycze i owoce [emoji175] wczoraj rano polecialam do rossmanna po słoiczki dla dzieci, miałam mega ochotę na morele. Dzisiaj dokupiłem jeszcze 5 słoiczków (tych owocowych) i najchętniej zjadłabym je na raz


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
2 dni temu też jadłam ten owocowy słoiczek [emoji39] nie mogłam się powstrzymać jak zobaczyłam w sklepie na półce

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry