reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Wiem co czujesz [emoji17] Też 3 miesiące temu miałam zabieg w 11tc- i też pusty pęcherzyk... Teraz siedzę jak na szpilkach żeby na najbliższym USG zobaczyć w pęcherzyku maluszka [emoji173] Wszystko będzie dobrze [emoji16]

hchy3e3klmq5cy16.png
Dziewczyny na pewno wszystko będzie dobrze [emoji5]

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej, jak samopoczucie? Ja wczoraj niemal nie zamordowalam gołymi rekami mojego meza... grrrrr...

Napisane na SM-T585 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny!
Witam wszystkie nowe mamunie na wątku!
#Disneyowa też jestem z Jeleniej [emoji5]
Ja wczoraj wściekałam się na swoje samopoczucie. Ciąża trzecia, (na tym etapie to nawet czwarta, bo poroniłam w 10tc) a ja cały dzień z dziwnym muleniem/mdłościami[emoji44] Żeby to jeszcze jakieś poważne i uciążliwe było, a to takie zamulanie tylko. Wkurzające niemiłosiernie. Cały dzień przeleżałam pod kocem i wciągałam serial na Netflixie. Dzisiaj chyba bez większych zmian,więc nie ma co stękać tylko trzeba się ogarnąć [emoji6]
Po południu czeka mnie miłe spotkanie z grupą znajomych. Musze chatę doprowadzić do jakiegoś przyzwoitego stanu [emoji23]

yuuds65g6asr4q49.png

zrz6ru1dqdg0h02r.png

tb73kqi1x9u60141.png
 
Dzień dobry wszystkim, witam nowe mamusie :) super, coraz nas więcej [emoji3] mam nadzieję, że wszystkie szczęśliwie dotrwamy do października :)
Ja dziś czuję się nawet żywa [emoji23] niestety moje pół roczne bejbusiątka od 3 dni daje czadu i prawie bez przerwy płacz. Ząbki jej podchodzą i nawet przeciwbólowe nie pomagają [emoji53] ale dziś u nas piękna pogoda. Mam nadzieję, że sie utrzyma to wyskoczę z maluchami się dotlenić [emoji106]

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czesc dziewczyny☺
Ja juz po pierwszym pobraniu krwi (3 próbki wyciągli). Zleconych mialam 9badań.
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry